Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Діти попрощалися із “Казкою”

Time Додано: четвер, 27 трав. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Це не казкові принци та принцеси, це звичайні бердичівські хлопчики та дівчатка, хоча родом вони теж із “Казки”. Нею для них став однойменний дитячий садок №28. Минуло чотири роки з тих пір, як маленькими і несамостійними вони переступили поріг закладу, а вже незабаром скажуть йому “Прощавай”.

Діти попрощалися із “Казкою”

Ваня Вітюк, випускник ДНЗ №28: “Сьогодні будемо прощатися з дитячим садком, вихователями. Шкода залишати, я хочу ще трохи побути у садочку”.

Даринка Рибачук, випускниця ДНЗ №28: “Садочок став рідним. Тут є хороші друзі, гарні вихователі, які нас вчили”.

Катя Горбань, випускниця ДНЗ №28: “Вчилися співати, танцювати, слухатися”.

Діти з ясельної групи нагадали випускникам, якими невпевними ті свого часу були, як не вміли навіть одягнутись без сторонньої допомоги і як маленькими курчатами тулилися до виховательки. Малюки запевнили, що будуть гарними наслідниками, аби тільки випускники не забували про садочок і про ту особливу маленьку країну, якою він для них був.

Батьки, як ніхто інший, пам’ятають мить першого знайомства із дитячим садком. Зізнаються, що хвилювались, залишаючи у ньому свою дитину. Але коли зрозуміли, що тут малюк дійсно у надійних руках, на зміну батьківським переживанням прийшла повага до колективу. А тепер додалась ще й невіра у те, що все так швидко закінчилось.

Людмила Давидюк, бабуся випускниці: “Які гарні діти, як вона швидко виросла, вже буде йти до школи”.

Ольга Костюк, мама випускниці: “Ми дуже раді, що ми попали в цей садочок, це не колектив, а сім’я. Моя дитина за ці роки розвинула свої здібності, це перш за все завдяки вихователям. Вони як матері для них. Ми на цілий день лишаємо дітей, вихователі багато чого дають. У садку все завжди організовано, все для наших діток. Трохи шкода їх полишати, але нам треба йти далі, навчатися”.

Краще за дітей про своїх вихователів, нянечок, кухарів, музкерівника та завідуючу не скаже ніхто. Адже дитячу любов завоювати непросто.

Скільки б часу ти не працював з дітьми, два місяці чи десять років, вони неодмінно проникають у твоє серце і поселяються там назавжди. Кожен їхній випуск особливий, а для виховательки Ольги Кучер він ще й перший.

Ольга Кучер, вихователька ДНЗ №28: “Прийшла, одразу їх полюбила, вони стали наче мої власні. Зараз з ними важко розлучатися”.

Юлія Постригань, вихователька ДНЗ №28: “Саме головне у праці вихователя – розуміти кожну дитину, тому що вона – індивідуальність. У кожної дитини є мама, вихователь, можливо, іноді може її замінити”.

Діти прощалися із своїми другими мамами, друзями, казками та невід’ємними супутниками дитинства — іграшками. Невдовзі їм на зміну прийдуть шкільні парти, уроки та буквар.

Випускникам вручили перші у житті дипломи - про закінчення дошкільного закладу, які через багато років нагадають сьогоднішнім шестирічкам про день, коли вони востаннє зібралися разом і про те, як прощалися із рідним садочком та безтурботним дитинством.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0