Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Діти-квіти вітали матусь із Восьмим березня

Time Додано: неділя, 07 бер. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Прийшла весна у дитячий садок №28. Пригріла сонечком, потекла струмками, запахла квітами, забриніла найкращими словами на адресу усіх жінок. Своїх мам, бабусь і виховательок із Восьмим березня вітали діти-квіти. Підсніжники і проліски, дзвіночки та ромашки, маргаритки і тюльпани схиляли свої голівки та кружляли у танку перед найкращою у світі квіткою, ім’я котрої – мама.

Діти-квіти вітали матусь із Восьмим березня

Своїх матусь діти називають найкращими, найлагіднішими, такими, що гідні усіх нагород на всіх без винятку конкурсах краси. Тільки-от титули у неньок не лише «Міс Ніжність» і «Міс Доброта», а часто-густо і «Міс Попелюшка». Адже домашніх обов’язків у мами достатньо. Дякувати їй за це потрібно кожного дня, а Восьмого березня – особливо.

Анастасія Сітак, вихованка ДНЗ №28: «Я маму ніжно поцілую, обніму її рідненьку. Дуже люблю я тебе, мамо, сонечко моє».

Марія Онофрійчук, вихованка ДНЗ №28: «Є немало мам на світі: мами темні, мами світлі. Та одна є наймиліша. Хто така, скажу вам я. Рідна матінка моя».

Анна Радуга, вихованка ДНЗ №28: «Ми вітали всіх матусь і бабусь з Восьмим березня. Я бажаю своїй мамі щастя і здоров’я, щоб вона була щаслива».

Бабусі теж не залишилися без дитячої уваги. Дошкільнята зізнавалися їм у любові, дякували за золоті руки, ласкаве серце і смачні пиріжки, які ті часто печуть разом із онуками. Щоб діти зростали вихованими, добрими і талановитими.

Щоб підготувати таке, однієї допомоги мам та бабусь буде замало. Потрібні ще другі мами – виховательки. Це вони допомагають розвинутися дитячим особистостям за відсутності батьків. Педагогів вітали і діти, і їхні рідні.

Людмила Сітак, бабуся вихованки: «Дуже подобається, як вихователі готують ці свята. Хотілося б привітати усіх працівників дитячого садка, які організували це свято для нас і для наших дітей. Ми дуже задоволені».

Піснями і танками свято не завершилось, адже до заповітного дня дошкільнята власноруч готували матусям подарунки. І хоч на вигляд вони однакові, кожна дитина вклала у виріб свої неповторні думки та почуття до улюбленої і єдиної.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0