Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Діти-квіти вітали матусь із Восьмим березня

Time Додано: неділя, 07 бер. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Прийшла весна у дитячий садок №28. Пригріла сонечком, потекла струмками, запахла квітами, забриніла найкращими словами на адресу усіх жінок. Своїх мам, бабусь і виховательок із Восьмим березня вітали діти-квіти. Підсніжники і проліски, дзвіночки та ромашки, маргаритки і тюльпани схиляли свої голівки та кружляли у танку перед найкращою у світі квіткою, ім’я котрої – мама.

Діти-квіти вітали матусь із Восьмим березня

Своїх матусь діти називають найкращими, найлагіднішими, такими, що гідні усіх нагород на всіх без винятку конкурсах краси. Тільки-от титули у неньок не лише «Міс Ніжність» і «Міс Доброта», а часто-густо і «Міс Попелюшка». Адже домашніх обов’язків у мами достатньо. Дякувати їй за це потрібно кожного дня, а Восьмого березня – особливо.

Анастасія Сітак, вихованка ДНЗ №28: «Я маму ніжно поцілую, обніму її рідненьку. Дуже люблю я тебе, мамо, сонечко моє».

Марія Онофрійчук, вихованка ДНЗ №28: «Є немало мам на світі: мами темні, мами світлі. Та одна є наймиліша. Хто така, скажу вам я. Рідна матінка моя».

Анна Радуга, вихованка ДНЗ №28: «Ми вітали всіх матусь і бабусь з Восьмим березня. Я бажаю своїй мамі щастя і здоров’я, щоб вона була щаслива».

Бабусі теж не залишилися без дитячої уваги. Дошкільнята зізнавалися їм у любові, дякували за золоті руки, ласкаве серце і смачні пиріжки, які ті часто печуть разом із онуками. Щоб діти зростали вихованими, добрими і талановитими.

Щоб підготувати таке, однієї допомоги мам та бабусь буде замало. Потрібні ще другі мами – виховательки. Це вони допомагають розвинутися дитячим особистостям за відсутності батьків. Педагогів вітали і діти, і їхні рідні.

Людмила Сітак, бабуся вихованки: «Дуже подобається, як вихователі готують ці свята. Хотілося б привітати усіх працівників дитячого садка, які організували це свято для нас і для наших дітей. Ми дуже задоволені».

Піснями і танками свято не завершилось, адже до заповітного дня дошкільнята власноруч готували матусям подарунки. І хоч на вигляд вони однакові, кожна дитина вклала у виріб свої неповторні думки та почуття до улюбленої і єдиної.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0