Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Дільничний інспектор Олег Остріцький: 10 років на службі серед громадян

Time Додано: понеділок, 20 груд. 2010, 06:00 ( майже 7 років назад )

Які асоціації може викликати слово «дім»? Певно, це буде рідна домівка, щось тепле і затишне, те, що дає відчуття впевненості і захищеності. А ще «ДІМ» - це абревіатура словосполучення «дільничний інспектор міліції». Він також покликаний забезпечувати спокій та безпеку громадян і є головною ланкою зв’язку міліції з населенням.

Дільничний інспектор Олег Остріцький:   10 років на службі серед громадян

Для людей, котрих покликала ця професія, у будні і свята вистачає роботи. Зрання до вечірньої зорі, бо завжди комусь потрібна допомога професіоналів у погонах. Старший дільничний інспектор Олег Остріцький вже десять років працює серед народу. Останнім часом – на дільниці у центрі міста, яка охоплює базар та прилеглі вулиці. А це майже 4 тисячі мешканців, розповідає інспектор, найчастіше доводиться мати справу з людьми віком 20-30 років.

Олег Остріцький, ст. дільничний інспектор Бердичівського МВ УМВС: «Дільничний повинен знати усіх мешканців своєї дільниці, всіх, хто перебуває на обліку, а це раніше судимі, психічно хворі, наркомани, алкоголіки, дебошири, ті, хто має вогнепальну зброю. З усіма треба проводити роботу, щоб не допустити злочинів та правопорушень».

А ще треба знати положення адміністративного, цивільного, кримінального кодексів, адже звертаються бердичівляни з найрізноманітніших питань. Розбита склянка, сварка між сусідами, чвари у родині, п’яниця-чоловік – про все дільничний дізнається першим. Від того, як він виконує свою роботу, значною мірою залежить ставлення людей до усієї міліції. Бердичівлянка Ірина Глоба працює на кооперативному ринку і своїм дільничним нахвалитися не може.

Ірина Глоба, приватний підприємець: «Ми дуже задоволені цим працівником, він наам ніколи не відмовляв. Коли у мене були особисті питання, я зверталась до Олега Петровича і він завжди давав мені корисні поради. Він дуже добра порядна людина».

А Михайло Довбищук пам’ятає, як дільничний Остріцький у Мирославці працював, і дотепер, коли зустріне міліціонера, обов’язково зупиниться і свіжими віршами з ним поділиться. Гарної думки про дільничного і його керівники.

Олександр Велімовський, начальник сектору ДІМ Бердичівського МВ УМВС: “Коли ми перевели Остріцького працювати в місто, багато мешканців його колишнього району звертались до нас і питали, навіщо ми від них такого хорошого дільничного забрали. Він добросовісно ставиться до роботи, допомагав людям, вдень і вночі його телефон працював. Остріцький рокзрив багато крадіжок, скоєних на території обслуговування, займається самопідготовкою, гарно володіє нормативно-законодавчою базою. Дуже перспективний працівник”.

Дільничного рідко застанеш у кабінеті, хіба що зранку і те, якщо нема екстрених викликів. Ось і тепер під час розмови з журналістом інспектор отримав інформацію, що хтось поніс через базар каналізаційні люки, і народні міліціонери вирушили на пошуки. Не минуло й 10-ти хвилин, як погоня дворами бердичівських багатоповерхівок завершилась. Тим, що дільничні наздогнали двох чоловіків із сумкою. Але замість люків ті несли побутовий металобрухт, тож що отримана інформація не підтвердилась. Після нетривалої розмови з громадянами інспектори повернулися назад, на дільницю Олега Остріцького, де знімальній групі вдалось завершити спілкування з міліціонером про особливості небезпечної та складної служби.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0