Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Дії слюсарів ДВЖРЕПу №3 викликали нарікання пенсіонерки

Time Додано: понеділок, 22 жовт. 2007, 06:00 ( більше 10 року назад )

Антоніна Євстюхіна, мешканка багатоповерхівки по Будьонного,3, скаржиться, що на початку опалювального сезону слюсарі ДВЖРЕПу №3, який обслуговує їхній будинок, спускаючи повітря з труб, зливають гарячу воду прямо у підвал. Днями пенсіонерка спіймала їх "на гарячому".

Дії слюсарів ДВЖРЕПу №3 викликали нарікання пенсіонерки

Антоніна Євстюхіна мешканка будинку по вул. Будьонного, 3 : "Я оделась, вышла в подвал. Сразу за дверью из крана вовсю текла вода, чуть подальше - тоже. Они открывают краны на полную, пар идет... Говорю : слушайте, что же вы делаете? Разве можно горячую воду сливать в подвал?... Зачем вы это делаете? А они : "Так надо." Я говорю : разве нельзя взять шланг и вывести это все на улицу? А они : "Дайте шланг - выведем."

Обурена мешканка будинку зателефонувала до служби 005. Диспетчер запевнила, що інформацію буде зафіксовано. Але цією відповіддю Антоніна Євстюхіна лишилася не задоволена.

Антоніна Євстюхіна мешканка будинку по вул. Будьонного, 3 : "Сейчас можно пойти в подвал, посмотреть, мне кажется, что там кран продолжает течь. После того, как они ушли, мы открыли подвал, там все еще текла вода."

Зайшовши разом із Антоніною Іванівною до підвалу, наша знімальна група побачила, що вода з труб не тече, залишилася лише багнюка від її зливу. На трубах були встановлені нові крани.

Начальник теплогосподарства ДВЖРЕПу Валерій Черниш розповів, що злив води у підвал - крок вимушений, адже мешканців квартири на 9-му поверсі у момент появи слюсарів не було вдома, і єдиним способом забезпечити людей теплом був спуск повітря через перепускні крани у підвалі.

Валерій Черниш начальник теплогосподарства ДВЖРЕПу №3 : "Пришлось 2 ведра буквально слить в подвал, т.к. иначе ничего не сделаешь. Вблизи не было канализационного люка, поэтому пришлось так сделать, чтобы воздух под давлением вышел... Шланг есть, но нет канализационного стока. А такое количество воды ни на что не повлияло."

Поза камеру, Валерій Черниш пояснив, що використання шлангу також не було можливим через великий тиск води. А за те, що вся процедура тривала лише півтори години та за встановлені нові крани слюсарі, на його думку, заслуговують на подяку.

Валерій Черниш начальник теплогосподарства ДВЖРЕПу №3 : "Я считаю, что это, как для нашей системы, сделано все очень быстро и оперативно..., их за это надо только поощрить... Обычно, подобная работа длилась бы не один день."

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0