Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Сантехнік – це не засмальцьована роба, тросик і вантуз, це – творець затишку і комфорту людини, заявляють у ПТУ № 4
Chatbox :)
Комбат молодец, сразу представи ...
Time 02:46 - 23-04-2017
Сантехнік – це не засмальцьована роба, тросик і вантуз, це – творець затишку і комфорту людини, заявляють у ПТУ № 4
Chatbox Комбат
ОООО,Чепушило ссыкливое....расп ...
Time 22:08 - 22-04-2017
«Хочу, аби українські жінки були щасливими»: Бердичів сколихнула «шалений екстраверт» Жанна Куява
Chatbox Гость
[url=https://www.youtube.com/wa ...
Time 15:53 - 21-04-2017
«Хочу, аби українські жінки були щасливими»: Бердичів сколихнула «шалений екстраверт» Жанна Куява
Chatbox Гость
Хорошая статья
Time 15:53 - 21-04-2017
Екс-директор Бердичівського медичного коледжу не бажає прощатися з посадою. Справою «Клименюк vs громадськість» зайнялася поліція
Chatbox Бердичівляночка
https://youtu.be/ Xh W-YfjQis4 , ...
Time 15:14 - 20-04-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Дії слюсарів ДВЖРЕПу №3 викликали нарікання пенсіонерки

Time Додано: понеділок, 22 жовт. 2007, 06:00 ( більше 9 року назад )

Антоніна Євстюхіна, мешканка багатоповерхівки по Будьонного,3, скаржиться, що на початку опалювального сезону слюсарі ДВЖРЕПу №3, який обслуговує їхній будинок, спускаючи повітря з труб, зливають гарячу воду прямо у підвал. Днями пенсіонерка спіймала їх "на гарячому".

Дії слюсарів ДВЖРЕПу №3 викликали нарікання пенсіонерки

Антоніна Євстюхіна мешканка будинку по вул. Будьонного, 3 : "Я оделась, вышла в подвал. Сразу за дверью из крана вовсю текла вода, чуть подальше - тоже. Они открывают краны на полную, пар идет... Говорю : слушайте, что же вы делаете? Разве можно горячую воду сливать в подвал?... Зачем вы это делаете? А они : "Так надо." Я говорю : разве нельзя взять шланг и вывести это все на улицу? А они : "Дайте шланг - выведем."

Обурена мешканка будинку зателефонувала до служби 005. Диспетчер запевнила, що інформацію буде зафіксовано. Але цією відповіддю Антоніна Євстюхіна лишилася не задоволена.

Антоніна Євстюхіна мешканка будинку по вул. Будьонного, 3 : "Сейчас можно пойти в подвал, посмотреть, мне кажется, что там кран продолжает течь. После того, как они ушли, мы открыли подвал, там все еще текла вода."

Зайшовши разом із Антоніною Іванівною до підвалу, наша знімальна група побачила, що вода з труб не тече, залишилася лише багнюка від її зливу. На трубах були встановлені нові крани.

Начальник теплогосподарства ДВЖРЕПу Валерій Черниш розповів, що злив води у підвал - крок вимушений, адже мешканців квартири на 9-му поверсі у момент появи слюсарів не було вдома, і єдиним способом забезпечити людей теплом був спуск повітря через перепускні крани у підвалі.

Валерій Черниш начальник теплогосподарства ДВЖРЕПу №3 : "Пришлось 2 ведра буквально слить в подвал, т.к. иначе ничего не сделаешь. Вблизи не было канализационного люка, поэтому пришлось так сделать, чтобы воздух под давлением вышел... Шланг есть, но нет канализационного стока. А такое количество воды ни на что не повлияло."

Поза камеру, Валерій Черниш пояснив, що використання шлангу також не було можливим через великий тиск води. А за те, що вся процедура тривала лише півтори години та за встановлені нові крани слюсарі, на його думку, заслуговують на подяку.

Валерій Черниш начальник теплогосподарства ДВЖРЕПу №3 : "Я считаю, что это, как для нашей системы, сделано все очень быстро и оперативно..., их за это надо только поощрить... Обычно, подобная работа длилась бы не один день."

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: