Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Дії слюсарів ДВЖРЕПу №3 викликали нарікання пенсіонерки

Time Додано: понеділок, 22 жовт. 2007, 06:00 ( близько 10 року назад )

Антоніна Євстюхіна, мешканка багатоповерхівки по Будьонного,3, скаржиться, що на початку опалювального сезону слюсарі ДВЖРЕПу №3, який обслуговує їхній будинок, спускаючи повітря з труб, зливають гарячу воду прямо у підвал. Днями пенсіонерка спіймала їх "на гарячому".

Дії слюсарів ДВЖРЕПу №3 викликали нарікання пенсіонерки

Антоніна Євстюхіна мешканка будинку по вул. Будьонного, 3 : "Я оделась, вышла в подвал. Сразу за дверью из крана вовсю текла вода, чуть подальше - тоже. Они открывают краны на полную, пар идет... Говорю : слушайте, что же вы делаете? Разве можно горячую воду сливать в подвал?... Зачем вы это делаете? А они : "Так надо." Я говорю : разве нельзя взять шланг и вывести это все на улицу? А они : "Дайте шланг - выведем."

Обурена мешканка будинку зателефонувала до служби 005. Диспетчер запевнила, що інформацію буде зафіксовано. Але цією відповіддю Антоніна Євстюхіна лишилася не задоволена.

Антоніна Євстюхіна мешканка будинку по вул. Будьонного, 3 : "Сейчас можно пойти в подвал, посмотреть, мне кажется, что там кран продолжает течь. После того, как они ушли, мы открыли подвал, там все еще текла вода."

Зайшовши разом із Антоніною Іванівною до підвалу, наша знімальна група побачила, що вода з труб не тече, залишилася лише багнюка від її зливу. На трубах були встановлені нові крани.

Начальник теплогосподарства ДВЖРЕПу Валерій Черниш розповів, що злив води у підвал - крок вимушений, адже мешканців квартири на 9-му поверсі у момент появи слюсарів не було вдома, і єдиним способом забезпечити людей теплом був спуск повітря через перепускні крани у підвалі.

Валерій Черниш начальник теплогосподарства ДВЖРЕПу №3 : "Пришлось 2 ведра буквально слить в подвал, т.к. иначе ничего не сделаешь. Вблизи не было канализационного люка, поэтому пришлось так сделать, чтобы воздух под давлением вышел... Шланг есть, но нет канализационного стока. А такое количество воды ни на что не повлияло."

Поза камеру, Валерій Черниш пояснив, що використання шлангу також не було можливим через великий тиск води. А за те, що вся процедура тривала лише півтори години та за встановлені нові крани слюсарі, на його думку, заслуговують на подяку.

Валерій Черниш начальник теплогосподарства ДВЖРЕПу №3 : "Я считаю, что это, как для нашей системы, сделано все очень быстро и оперативно..., их за это надо только поощрить... Обычно, подобная работа длилась бы не один день."

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0