Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Дід Мороз та Снігуронька привітали з Новим роком дітей військових

Time Додано: середа, 02 січ. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Дід Мороз та Снігуронька привітали з Новим роком дітей військових. Керівники гуртків Будинку офіцерів та їхні вихованці стали учасниками театралізованого дійства. Байдужих, каже інструктор з культурно-художньої роботи Ірина Клапощук, не було. Допомогло провести свято і керівництво 26-ї артилерійської бригади.

Дід Мороз та Снігуронька привітали з Новим роком дітей військових

Ірина Клапощук, інструктор з культурно-художньої роботи Будинку офіцерів: «Дуже вдячні усім гуртківцям, усім керівникам, колективу «Фантазія», танцювальному колективу «Діамант», драмгуртку. Вдячні всім дітям за чудові виступи. Хочеться побажати всього найкращого. Щоб у новому році вам щастило».

Ігри, конкурси та танці склали основу новорічної феєрії у Будинку офіцерів. Святу додали чарівної особливості різні хореографічні композиції у виконанні танцювального колективу «Фантазія».

Сюрпризом для маленьких глядачів стала вистава «Дванадцять місяців» за мотивами української народної казки. У ній взяли участь 50 акторів віком від трьох до 25 років. Перші хвилини їхньої гри обіцяли цікаве видовище. У п’єсі ожили різні представники лісового царства. Моторна Миша теж брала участь у шоу. Діти, які були у костюмах, отримали солодощі. Жіноча рада 26-ї бригади подбала про подарунки для всієї малечі. Свято, висловлюють захоплення батьки, ніби повернуло їх у дитинство.

Марія Владика, мати: «Величезне спасибі за організацію цього чудового свята для дітей. Я навіть на хвилину сама потрапила у дитинство, тому що, дійсно, дуже гарно було організовано це свято. Класно зробили програму! Діти спочатку соромились, а потім із задоволенням водили хороводи – настільки відчули себе затишно та легко. Вони отримали масу задоволення. У них горіли очі! Дійсно, діти відчули це свято – Новий рік!»

Ролі Діда Мороза та Снігуроньки у новорічній програмі зіграли офіцер Олег Чумак та хореограф Айя Малашина. Вони керували дитячим святом.

Дід Мороз: «Вітаю усіх дітей зі святом, також дітей військовослужбовців. Хочу побажати їм щастя, здоров’я, благополуччя у їхній домівках. І щоб усі мрії у Новому році здійснилися!»

Снігуронька:

«Хай рік Новий зі щастям новим

У дім господарем прийде

І разом з ароматом хвої

Здоров’я, радість принесе!»

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0