Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Заасфальтували вулицю Цадика. На черзі – її освітлення та продовження маршруту автобусів
Chatbox Алена Байбакова
Наконец-то! Можно уже ехать без ...
Time 01:33 - 02-12-2019
На пров. Заводському горів автомобіль Volkswagen Passat
Chatbox Алена Байбакова
Понабирают евроблях, дай Боже, ...
Time 01:28 - 02-12-2019
Київський режисер презентував у Бердичеві фільм про художника Сергія Танадайчука
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Меня, с Сергеем Танадайчуком, п ...
Time 12:03 - 21-10-2019
Містобудівна рада: у Бердичеві зведуть нові магазини
Chatbox Pavel P
Ну и правильно, такого добра в ...
Time 05:18 - 05-08-2019
“Секонд-хенду” у Бердичеві загрожує закриття?
Chatbox Микола Миколайович
Ви всі брихуни ви тільки наживаетеся
Time 19:58 - 17-07-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Діабет може стосуватися кожного, наголошують в ГО «Діабет і діти»

Time Додано: середа, 20 лист. 2019, 10:50 ( 19 дн. назад )

«Сім’я та діабет» - акцію із такою назвою у приміщенні медколеджу цієї суботи провела громадська організація «Діабет і діти». Одна з її засновників, Анна Левандовська, каже: головна мета створення їхньої організації – об’єднати батьків та дітей, котрі живуть із цим захворюванням.

Діабет може стосуватися кожного, наголошують  в ГО «Діабет і діти»

На захід запросили людей, котрі так чи інакше стикнулись із цукровим діабетом, який Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила неінфекційною епідемією. Щороку в Україні виявляють 100 тисяч нових випадків захворювання, зазначили організатори акції. У Бердичеві нині проживає 31 дитина із діабетом.

Через діабет вони теж у дитинстві пройшли через реанімацію – розповіли 18-річний Ден та 26-річна Ірина. Кажуть, це хвороба на усе життя, яка вимагає щоденного і суворого дотримання певних правил. Але жити з цим можливо, так само як і бути успішними. Ден – майбутній фармацевт, Ірина – мама 3-річної доньки, сім років займається танцями й виступає за кордоном. Обидва гості висловлюють подяку своїм батькам за те, що допомогли їм прийняти свою особливість і потоваришувати з діабетом.

Свою історію, у якій майже два роки тому теж з’явився діабет, розповіла і мама 6-річної дівчинки пані Ольга, яка пройшла шлях від заперечення цієї хвороби до пошуків шляхів повноцінного життя з нею.

Про сучасні погляди на діабет розповіла викладач медколеджу, лікар-ендокринолог Олена Яткевич. Ще сто років тому хворий на цю хворобу був приречений, нині ж існують сучасні так звані діа-гаджети, які дозволяють зберігати якісний рівень життя та проводити моніторинг рівня глюкози.

Крім акції «Сім’я та діабет» у медколеджі, громадська організація 14-го листопада проводила ще й вимірювання рівня глюкози усім бажаючим у торговому центрі «Бальзак».

Репортаж Інни Плесної

Chatbubbles Коментарів: 0