Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Десять бердичівських дівчат відібрали для участі у конкурсі краси

Time Додано: середа, 09 черв. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Конкурс краси «Міс Бердичів-2010» пройде у місті наприкінці червня. Кастинг на нього днями відбувся у міському Палаці культури. Цього року претенденток на участь було 25. Здебільшого - студентки місцевих коледжів та училищ віком 16-20 років. Що спонукало їх прийти на кастинг?

Десять бердичівських дівчат відібрали для участі у конкурсі краси

Марія, учасниця кастингу: «Ріст, я висока, думаю, спробувати можна”.

Вероніка, учасниця кастингу: «Я прийшла на кастинг, щоб перевірити себе, наскільки я у собі впевнена. Можливо, почути критику”.

Із собою дівчата взяли групу підтримки у складі подруг, мам та вчителів, а ще не забули про підбори і посмішки. Та подекуди це не допомагало стримати хвилювання. Ті, хто вже побував за дверима, діляться враженнями з іншими учасницями кастингу. А іноді навіть з пошкодженим взуттям виходять. Невже все так страшно?

Тетяна, учасниця кастингу: «Запитували, чим я люблю займатися, міряли зріст і параметри”.

Зріст і параметри, як не крути, мають велике значення, кажуть члени журі. Адже кожна з відібраних учасниць після конкурсу отримає шанс співпрацювати з модельним агенством. Тому ідеальним 90-60-90 має хоч трохи відповідати. Не меншу увагу звертали на вміння претендентки подати себе і вести невимушену розмову. Усім поставленим вимогам журі стовідсотково відповідали лише семеро дівчат. Щоб обрати решту троьх, фахівці спілкувалися з претендентками повторно. Цікавились, чи готові ті заради участі в конкурсі, наприклад, схуднути чи змінити колір волосся. Почувши у відповідь тверді «так», десятку красунь затвердили. Відтепер у них лишається менше трьох тижнів часу, аби зі звичайних дівчат перетворитися на моделей.

Ілона Пурлієва, організатор конкурсу, директор модельного агенства «Gloria Model Style» (м.Житомир): «Найголовніше — це прислухатися до порад, котрі даватимуть організатори і стежити за собою. Кожна дівчина має бути доглянутою, незалежно від того, бере вона участь у конкурсі краси, чи ні”.

Конкурсанткам доведеться щосили працювати над собою, сісти на дієту і навчитися дефілювати на підборах. Їх зі шпилькою не менше 10 см слід взяти уже на першу репетицію. Проходитимуть заняття двічі на тиждень по дві години, паралельно учасниці конкурсу займатимуться хореографією. Словом, робитимуть все для того, щоб укотре довести: бердичівські дівчата – найкращі.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0