Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Державний департамент України з питань виконання покарань відзначив своє десятиріччя

Time Додано: середа, 23 квіт. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

Важкі будні працівників Бердичівської виправної колонії № 70 намагалися прикрасити артисти міського Палацу культури імені Олексія Шабельника. Начальник установи роздав десятки грамот і грошових премій.

Державний департамент України з питань виконання покарань відзначив своє десятиріччя

Ветерани “70-ки” говорять із трибуни про одне: як важко працювати в установах кримінально-виконавчої системи. Держава не забезпечує достатнім фінансування на утримання в'язнів, мало звертає уваги на соціальні проблеми працівників. Виправна колонія мусить заробляти сама на себе. За гратами є умільці, які можуть затнути за пояс відомих митців. Кошти, вилучені від продажу сувенірів, меблів, кованих і столярних виробів, тротуарної плитки спрямовують на потреби закладу. Власне виробництво постійно розширюють, залежно від потреб ринку.

Олександр Доробалюк, начальник Бердичівської виправної колонії №70: “Установа має сучасне обладнання у декількох галузях. Це і будівельні матеріали і меблева галузь. Співпрацюємо із місцевою владою. Вона — замовник нашої продукції”.

У “70-ці” намагаються створити належні умови для утримання засуджених. Аби уникнути суїцидальної поведінки, випадки якої почастішали в установах кримінально-виконавчої системи України.

Петро Рибак, нач. сектору по роботі з особовим складом управління Державного департаменту з питань покарань: “У підрозділах області таких випадків не було. Я думаю, що керівники установ зроблять все, щоб уникнути цих надзвичайних ситуацій”.

Ще одна проблема, яка турбує департамент — підготовка фахівців для роботи в установах виконання покарань. Існуючих закладів освіти недостатньо. Тому готуються відкривати спеціалізований.

Автор: Юлія Крук

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0