Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Державні виконавці описали та наклали арешт на квартири боржників

Time Додано: п'ятниця, 08 жовт. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

У зв’язку із великим боргом населення за послуги теплопостачання працівники КП “Бердичівтеплоенерго” разом із виконавчими органами знову вдалися до радикальних заходів — вилучення майна та опису квартир. Цього разу вони вирушили у “похід” будинками міста ввечері, аби стовідсотково застати боржників вдома. Жінка з першої квартири, на запитання чи є вона її власницею, твердо відповіла: ні, і що прізвище, яке назвала представниця виконавчої служби, належить не їй. Натомість у працівників тепломережі були інші дані: вони вже давно знають в обличчя усіх своїх боржників. Розуміють, жінка просто злякалася, тому і назвалася квартиранткою. Від закону не втечеш, і ось виконавці вже у помешканні. Усіх одразу вразив коштовний на вигляд ремонт оселі. Гарні меблі, недешева техніка і…велика сума боргу.

Державні виконавці описали та наклали арешт на квартири боржників

Сергій Марчук, начальник відділу маркетингу та збуту КП “Бердичівтеплоенерго”: «За даною квартирою рахується заборгованість близько 10 тис. грн. за даними контролерів, власники квартири мають непогані статки, але не виконують своїх обов’язків зі сплати за комунальні послуги. Тому ми вдалися до опису квартири.»

Не дивлячись на переконання жінки, що вона купила цю квартиру вже з боргом, старший державний виконавець розпочала процедуру опису квартири. Щоб півтори тисячі переросли у десять, як у цьому випадку, таке можливо, говорять у тепломережі. Справа у тому, що власниця квартири встановила автономне опалення, але без жодних відповідних документів. От їй і “накрапала” чимала сума за тепло. Жінка про це знала, та питання ніяк не вирішувала. Як наслідок — опис та арешт квартири.

Наступне помешкання відрізнялося від попереднього: звичайна квартира середньостатистичних бердичівлян. Тут сума боргу сягала близько шести тисяч. Без зайвого галасу з боку господині виконавець провела відповідну процедуру опису.

Того вечора квартир, на які наклали арешт, було 4. У кожній люди знали про борг, про те, що його потрібно погасити, але нічого для цього не робили. Головне, чим апелювали боржники до виконавців, — безробіття та нестача коштів. Без бійок та погроз підписували відповідні документи, і залишалися наодинці зі своєю проблемою.

Подальша доля описаних квартир — аукціон, щоправда, у боржників, як завжди, є вихід.

Інна Цаплюк, старший державний виконавець ВДВС Бердичівського МРУЮ: «Ці квартири будуть оцінюватися експертом відповідно до ринкової вартості. До 22-го жовтня жодних дій не буде вчинятися, громадяни мають можливість розрахуватися з боргами. Тільки в тому випадку, коли буде повністю погашено борг, ми закінчуємо виконавчі впровадження і знімається арешт з квартир.»

Якщо квартиру не вдасться продати з першого разу, її переоцінюють і знову виставляють на реалізацію. Після продажу погашається сума боргу, що була за цією квартирою, а решта віддається її колишньому власнику. Все чітко та прозоро. От тільки люди лишаються без даху над головою або без побутової техніки. Окрім опису квартир, працівники тепломережі разом із державним виконавцем вилучали й майно. Під кінець рейду заїхали до одного з місцевих підприємців. Чоловік рахувався боржником як юридична особа. Боргу — майже 15 тисяч гривень. До будинку він впустив лише після того, коли прочитав закон про термін виконавчих дій, ті закінчуються о двадцять другій годині. Описали, що потрібно було, от тільки не винесли. Настала десята година вечора. Нічого, кажуть виконавці, мовляв, наступного разу все конфіскують.

Щоб не траплялися такі випадки, працівники “Бердичівтеплоенерго” вкотре закликають людей розраховуватися вчасно за послуги, оскільки через боржників усе місто може залишитися без тепла.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0