Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Державне казначейство України удосконалюватиме обслуговування розпорядників бюджетних коштів

Time Додано: четвер, 14 серп. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

Держава мінятиме підхід у обслуговуванні розпорядників бюджетних коштів. У зв’язку із цим виникла необхідність в реорганізації установ, які цим займаються – управлінь Державного казначейства України. Зазнає змін перелік функціональних обов’язків їхніх працівників, з’являться нові відділи. Механізм роботи із розпорядником має бути відпрацьований від “А” до “Я”, людина повинна розуміти, чого від неї хочуть у казначействі, впевнені керівники установи.

Державне казначейство України удосконалюватиме обслуговування розпорядників бюджетних коштів

Петро Чорний начальник ГУ Держказначейства України у Житомирській обл.: “Ясно те, що основні принципи, які були закладені раніше, нами дотримуються і ми існуємо, у першу чергу, для створення нормальних умов розпорядникам коштів. Ми врахуємо усі їхні проблеми, ... пропозиції та зауваження. Разом із тим, сьогодні деякі структурні зміни дадуть можливість у самій системі Держказначейства проводити подвійний ... контроль за технологічним процесом проходження платежу на рівні Держказначейства України.”

Обслуговуватися в управліннях Державного казначейства Житомирщини розпорядники бюджетних коштів мають однаково якісно. Про це Петро Чорний наголосив на нараді за участю керівників, головних бухгалтерів та начальників відділів Бердичівського, Новоград-Волинського, Коростенського та Житомирського управлінь Державного казначейства України. І до цього часу установа діяла в рамках чітко регламентованого технологічного процесу, зауважив головний казначей області, та певних удосконалень її робота все ж таки потребує.

Петро Чорний начальник ГУ Держказначейства України у Житомирській обл.: “За останні 3-4 роки на рівні держави видатки із державних та місцевих бюджетів фактично збільшилися у 2-3 рази, тобто зросла кількість “складних” видатків – капітальних, на обслуговування та на придбання товарно-матеріальних цінностей. ... Держава побачила, що існує багато зловживань, є неправильні підходи до ... споживання та цільового використання державних ресурсів, тобто, фінансів.”

Сьогодні в управліннях Державного казначейства області розробляються проекти нових положень, визначаються функції новостворених відділів, змінюється документообіг.

Зоя Калініна нач. Новоград-Волинського управління Держказначейства України у Житомирській обл.: “На сьогодні ми обслуговуємо 160 установ, і для того, щоб люди не відчували незручностей, нами відпрацьовано новий графік обслуговування розпорядників, враховуючи усі їхні зауваження.”

Для того, щоб процес реорганізації був прозорим, розпорядники бюджетних коштів можуть отримати необхідний пакет документів, із якого дізнаються про усі зміни в роботі управлінь Державного казначейства. Їхні керівники впевнені: незабаром термін обслуговування розпорядників прискориться. Підвищиться також його чіткість.

Тетяна Шевчук нач. Бердичівського управління

Держказначейства України у Житомирській обл.: “Якщо розпорядники коштів внесуть зміни до своїх кошторисних призначень, вони повинен знати, що на них не чекають черги... Для цього буде ... створено відповідний відділ. Щодо проблем, то без них, напевне, неможлива жодна реорганізація. Сьогодні це, насамперед, підготовка кадрів. Для цього потрібен певний час. Але ми розраховуємо на розуміння з боку розпорядників...”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0