Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Державна автоінспекція переходить на посилений режим роботи

Time Додано: понеділок, 14 січ. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Державна автоінспекція переходить на посилений режим роботи. На водіїв-порушників правил дорожнього руху очікують штрафи та позбавлення водійського посвідчення. Виконуючи наказ Президента України «Про невідкладні заходи із забезпечення безпеки дорожнього руху», підрозділи ДАІ протягом місяця, починаючи із 10-го січня, проводять широкомасштабне оперативно-профілактичне відпрацювання на автошляхах країни. Виявлятимуть порушення, що призводять до аварійних ситуацій.

Державна автоінспекція переходить на посилений режим роботи

Олександр Мельничук начальник відділення ДАІ м. Бердичева та Бердичівського району: «Це порушення, що є головними причинами ДТП: водіння у нетверезому стані, проїзд на червоний сигнал світлофору..., виїзд на зустрічну смугу, наїзд на пішоходів, які переходять дорогу у встановлених місцях, проїзд перехрестя, маневрування...»

Підрозділи ДАІ також розпочали перевірки наявності у водіїв страхових полісів. Зупиняють автівки, що не мають на склі відповідної жовтої наклейки, або стікера. Закон, згідно якого інспектори мають право перевіряти такі автомобілі, вступив у силу з 1-го січня цього року.

Олександр Мельничук начальник відділення ДАІ м. Бердичева та Бердичівського району: «Однак, це не дає права інспектору складати протокол щодо відсутності стікера. Відсутність самого договору обов’язкового страхування — ось, що є підставою для складання адміністративного протоколу, згідно ст. 126, ч. 3-ї »

За словами інспекторів, більшість транспортних засобів у місті не має ні стікерів, ні страхових полісів. Водії або не встигли їх оформити або взагалі вперше про них чують.

Водій: «Немає полісу, бо не встиг. Я вважаю, що водії про це проінформовані. Все буде із часом... Думаю, що ці поліси потрібні для викачування грошей.»

Водій: «Про Закон нічого не знаю. Мабуть тому, що ЗМІ погано інформують. Страхового полісу немає. Ще не встиг купити...»

Деякі власники автівок поліс отримали, а от жовту наклейку — ні. Слово «стікер» викликає у них подив.

Водій: «Я не знаю, що це за «снікер», мені і не видавали його. Що це воно таке...? Коли видавали поліс, його не дали.»

На тих, у кого відсутній страховий поліс, інспектор складає протокол, що згодом направляється до суду. Та зустрічаються водії, які і страховку оформили, і ставляться до цієї процедури із повним розумінням.

Водій: «Таке питання як страховка — це питання не тільки нашої безпеки, але й безпеки тих людей, які нас оточують. Це справа потрібна... Весь світ так працює і ми так будемо працювати.»

За даними прес-служби МВС, нині у стадії розробки знаходяться нові законодавчі санкції за порушення правил дорожнього руху. Вони, за задумом правоохоронців, мають покласти край ситуації, що склалася на автошляхах України.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0