Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Депутати від Блоку Юлії Тимошенко подарували чотирикімнатну квартиру багатодітній родині із Бердичева

Time Додано: вівторок, 08 січ. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Наталія Пилявець, мати дев'ятьох дітей, написала листа до Юлії Володимирівни. Та дала вказівку обласному осередку БЮТ допомогти сім'ї вирішити квартирне питання.

Депутати від Блоку Юлії Тимошенко подарували чотирикімнатну квартиру багатодітній родині із Бердичева

Олена Бондаренко, депутат Верховної Ради України від БЮТ: “ Це насамперед подарунок від Юлії Тимошенко. Вона зобов'язала мене і Сергія Пашинського вирішити це питання. Воно могло на довгий час бути не вирішеним, бо сім'я перебувала на черзі десь за тисячу”.

Дві кімнати у гуртожитку площею 18 і 16 квадратних метрів ділили до новосілля члени родини Пилявець. Голова сімейства Микола Іванович працює на заводі “Прогрес”, його дружина - у санітарно-епідеміологічній службі. У загальній квартирній черзі Пилявці під 1414 номером, у пільговій - під 622. Придбати житло за власні кошти сім'я не має змоги. У минулому році багатодітній матері Наталії Пилявець присвоїли звання “Мати-героїня”, але до медалі квартира не додавалася.

Наталія Пилявець, багатодітна мати: “Чесно кажучи, я досі не можу повірити. Це якийсь сон. Ми так довго на це чекали. Я дуже вдячна людям, що вирішили наші проблеми”.

У гуртожитку багатодітна родина користувалася загальною кухнею і туалетом. Ванної кімнати у них взагалі не було, доводилося митися у балії, перед тим нагрівши воду на газовій плиті. Щоб усім вміститися, діти спали по двоє-троє на одному ліжку. Кімнати у новій квартирі вони поділили швидко.

Світлана, донька Наталії Пилявець: “ В одій кімнаті житимуть дівчатка, у іншій хлопці. Кожний матиме свій куток, своє місце”.

Із документами на квартиру Олена Бондаренко вручила Пилявцям і паспорт на пральну машину. Вдячність Юлії Тимошенко за турботу родина висловила у листі і передала його через народного депутата.

Олена Бондаренко, депутат Верховної Ради України від БЮТ : “Ми виконуємо свої обіцянки і зобов'язання. Це - виняток. А правило - забезпечити нормальні умови життя, праці, пенсії державою, Урядом. І ми переконані в тому, що Уряд на чолі із Юлією Тимошенко це зробить”.

Щоб у новій оселі панувало щастя - побажали гості багатодітній родині. Різдво Пилявці планують святкувати тут.

Ще одну приємну місію Олена Бондаренко виконала у Бердичівській спеціалізованій загальноосвітній школі-інтернаті. Керівництво закладу показало народному депутату, де живуть і вчаться діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Від Блоку Юлії Тимошенко вихованці отримали сувеніри, фрукти та телевізор. Депутатам вони подарували концерт. Олені Бондаренко у школі-інтернаті сподобалося, зізналася вона колективу і побажала усім здоров'я та успіхів.

Новорічні привітання підготували для гостей і у Бердичівській школі-інтернаті. Туди представники БЮТ доставили пральну машину. Щоб добрі згадки про зимові свята зігрівали душі депутатів цілий рік, діти подарували їм картини, зроблені власними руками.

Автор: Юлія Крук

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0