Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

41 позачергова сесія Бердичівської міськради: депутати погодили участь у конкурсі та запозичення кредиту в 1,0 млн. € на реконструкцію мереж водопостачання

Time Додано: вівторок, 25 вер. 2018, 18:47 ( 25 дн. назад )

Погодити участь міста у конкурсі проектів реконструкції мереж водопостачання та запірної арматури мали на останній позачерговій сесії депутати Бердичівської міської ради. А разом із тим – дати згоду на запозичення кредиту в 1,0 млн. € від Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО) та на 10-відсоткове співфінансування з міського бюджету.

41 позачергова сесія Бердичівської міськради: депутати погодили участь у конкурсі та запозичення кредиту в 1,0 млн. € на реконструкцію мереж водопостачання

Щодо НЕФКО, то у Бердичеві вже мали успішний досвід співпраці з цією організацією, нагадав Сергій Онофрійчук – коли оновлювали систему освітлення. Окрім того, зауважив, вищезгаданий конкурс проектів треба ще виграти.

У чому полягатиме співфінансування з міської казни? Зі слів посадовців, Бердичів бере на себе розробку проектної документації та проведення гідравлічних розрахунків (за кошти іноземних фондів, начебто, подібні роботи не проводяться).

Як доводить практика, часто трапляється таке, що на відповідних схемах комунікації відсутні, а насправді вони є, констатував Василь Мазур. Тож, скоріш за все, демонтувати старі труби і класти на їхнє місце нові навряд чи вийде. Першочергове завдання, що стоятиме перед Водоканалом, інформував міський голова, – скласти технічне завдання для проектанта.

Якщо минулого разу, коли справа стосувалася можливості взяти кредит під реконструкцію водогонів, так звана місцева опозиція виступила проти, зрештою, проваливши проект, то цього разу депутати відзначилися одноголосним «за». Принаймні, на першому етапі надання згоди на участь у конкурсі.

Репортаж Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 0