Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Депутати Бердичівської районної ради провели святкову сесію

Time Додано: субота, 05 груд. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

У приміщенні Бердичівської райдержадміністрації панує пожвавлення і піднесення. Депутати районної ради збираються на чергову сесію, а свій гарний настрій пояснюють тим, що скоро відзначатимуть професійне свято - день місцевого самоврядування.

Депутати Бердичівської районної ради провели святкову сесію

Петро Яригін, голова комісії з питань бюджету та комунальної власності: «Це свято, я вважаю, для всіх людей. Тому що місцеве самоврядування впевненими кроками йде вперед і хочеться вірити, що ми досягнемо сильних позицій, зміцнення і що суть самоврядування буде направлена на те, щоб покращити життя і здоров’я наших громадян».

Володимир Юзефович, заст.голови комісії з питань АПК та земельних відносин: «В цей день хочу привітати голів сільських та селищних рад, хочу щоб вони мали більше повноважень, щоб не стояли з простягнутою рукою до бюджетної комісії, щоб у райраді мали депутатів-односельчан, а не заїжджих членів партії, які не те, що не знають, як працює голова, а навіть не знають, де розташоване село».

Урочистій сесії присвятили експозицію з матеріалами та фотографіями, що відображають історію і сьогодення Бердичівського району, який влітку цього року відзначив 70-річчя свого існування. На представлених фото — голови ради та виконавчого комітету, які стояли у витоків діяльності району, повний склад народних обранців нинішньої каденції, а також фото з життя кожного села. Окремо розмістилися великий герб, прапор та стенд із гімном Бердичівщини. «Район — одна міцна родина і сіль на рушниках», - слова найголовнішої урочистої пісні присутні почули вживу.

До наступного дня місцевого самоврядування склад депутатів — а їх у районної раді 90 - може змінитися, каже голова районної ради Юрій Михальчук. Тому першу частину сесії присвятили поздоровленням та святковому концерту.

Юрій Михальчук, голова Бердичівської районної ради: «Це святкування є останнім у цій каденції, адже у травні наступного року будуть вибори до місцевих рад. Це не означає, що ці депутати не будуть учасниками наступної каденції. Хотілося б привітати усіх, з ким працювали у цьому скликанні, нагородити тих, хто цього заслужив та підвести підсумки роботи».

Самоврядування пройшло кілька етапів свого розвитку і має багатовікову історію, говорили на святі. Це наріжний камінь народовладдя та основа демократії. У Бердичівському районі діють одна селищна та 29 сільських рад. Громадяни звертаються туди з різних питань, найчастіше — проблемних. Тому на сільських голів покладено велику відповідальність, їм слід постійно вчитися та вдосконалюватися. Авторитет усієї сільської ради та населеного пункту багато в чому залежить від людини, яка стоїть на чолі. Саме на місцях формується ставлення людей до влади загалом, наголошували присутні.

Чотирьох представників місцевого самоврядування напередодні сесії відзначили грамотами обласної ради. Керівництво району також нагородило подяками та грамотами близько двадцяти осіб. Голова Бердичівської райдержадміністрації Леонід Бакановський висловив сподівання, що та співпраця, яка нині існує між гілками районної влади, триватиме у майбутньому.

Партнерські стосунки та взаєморозуміння зіграли визначальну роль в тому, що вперше за всю історію Бердичівський район посів перше місце в області за рівнем соціально-економічного розвитку, відзначив Юрій Михальчук. Він розповів присутнім про основні досягнення у галузі культури, освіти, спорту. Багато в чому тут є заслуга депутатів райради, які належним чином представляють інтереси громади та беруть активну участь у здійсненні місцевого самоврядування. Роблять все для того, аби Україна процвітала.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0