Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Депутати Бердичівської міської ради зібралися на позачергову сесію

Time Додано: четвер, 02 лип. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

Місцеві народні обранці вирішили нагадати батькам та усім дорослим, що ті несуть відповідальність за життя дитини, за її здоров’я та виховання. На позачерговій сесії міської ради депутати ухвалили рішення щодо обмеження перебування неповнолітніх дітей у громадських місцях у вечірній час.

Депутати Бердичівської міської ради зібралися на позачергову сесію

Василь Толочко, секретар Бердичівської міської ради: “...обмежити перебування дітей у закладах дозвілля, громадського харчування, комп’ютерних клубах, залах ігрових автоматів та інших громадських місцях без супроводу батьків або осіб, які їх замінюють: дітей віком до 14 років — після 22-ї год., від 14 до 16 років — після 23-ї.”

Слідкуватимуть за втіленням даного рішення у життя співробітники міліції, служби у справах неповнолітніх та Центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді. Обіцяно системне проведення рейдів, відповідні доручення отримали усі причетні до виконання рішення служби.

Василь Толочко, секретар Бердичівської міської ради: “Відділу внутрішніх справ активізувати роботу з виявлення та притягнення до адміністративної відповідальності неповнолітніх та дорослих за паління у невстановлених місцях, вживання спиртних напоїв, тютюнопаління та появу у нетверезому стані у громадських місцях, продаж дітям спритних напоїв та цигарок чи доведення їх до стану сп’яніння. Податківці мають посилити контроль за обігом спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів. У разі виявлення випадків продажу їх дітям..., вирішувати питання щодо позбавлення ліцензії та права ведення роздрібної торгівлі.”

Серед іншого депутат Людмила Просянова озвучила звернення підприємців Центрального ринку, в якому вони просили міську раду посприяти у знятті з розгляду законопроекту “Про удосконалення нової системи місцевих податків і зборів”, який був нещодавно зареєстрований у ВР. Він, на думку підприємців, дублює інший законопроект, що його внаслідок масових акцій протесту так і не розглянули.

Людмила Просянова, депутат Бердичівської міської ради: “Підприємці просять сесію міської ради заручитися підтримкою депутатів обласної ради та представників ОДА у питанні неприйняття цього законопроекту та ініціювати подібне звернення до народних депутатів України. Водночас просимо депутатів Бердичівської міської ради провести роботу з депутатами ВР, які представляють Житомирщину, стосовно відхилення вказаного законопроекту.”

За пропозицією міського голови, звернення підприємців вивчать на засіданнях депутатських комісій. Згідно їхніх висновків і буде прийняте остаточне рішення.

Наприкінці сесії Василь Толочко розповів присутнім про хід виконання домовленостей між міською владою та страйкарями-підприємцями Центрального ринку, що були досягнуті під час візиту останніх до приміщення міської ради. Як і обіцялося, були створені робочі групи у складі страйкарів і представників влади. Зустрівшись, сторони дійшли згоди, що 23-го червня підприємці озвучать конкретні пропозиції щодо подальшої долі частини недобудованого критого ринку.

Василь Толочко, секретар Бердичівської міської ради: “На жаль, 23-го числа ніхто з підприємців не прийшов і навіть не попередив про те, що не прийдуть... На цьому робота створених груп та погоджувальних комісій завершилась.”

Людмила Просянова, депутат Бердичівської міської ради: “Я надіслала листи Григор’єву та Адамчуку..., чи бажають вони сісти за стіл переговорів і домовлятися про добудову ринку. Мені відповіли, що 14-го липня відбудеться суд про визначення їхньої частини в будівництві, після рішення якого вони дадуть конкретну відповідь. Я зателефонувала заступнику міського голови і сказала, що поки що немає конкретного предмету розмови.”

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “... перед тим, як заварювати “бузу”, треба добре подумати про свою відповідальність перед тими, кого збурюєш. Але... Питання з порядку денного ми не знімаємо і, як і раніше, готові до діалогу.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0