Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Депутати Бердичівської міської ради затвердили Програму соціально-економічного розвитку міста на 2010-й рік

Time Додано: субота, 26 черв. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Бердичів отримав Програму соціально-економічного розвитку на 2010-й рік: на 44-й сесії Бердичівської міської ради її затвердили місцеві народні обранці. Протягом року минулого через фінансово-економічну кризу у місті відбувся спад промислового виробництва. Нестабільними виявилися результати фінансово-господарської діяльності суб’єктів господарювання, зросла частка збиткових підприємств й організацій. Стала більшою сума заборгованості з виплати заробітної плати та сплати страхових внесків до Пенсійного фонду, незадовільною залишилася ситуація з розрахунками населення за житлово-комунальні послуги. Із позитивного спостерігалося зростання середньомісячного розміру заробітної плати, незначне зменшення кількості безробітних, розвиток сфер торгівлі, ресторанного господарства й побутового обслуговування населення. На вирішення цих та інших проблем, підкреслили керівники міста, й були спрямовані завдання й заходи, що увійшли до Програми розвитку.

Депутати Бердичівської міської ради затвердили Програму соціально-економічного розвитку міста на 2010-й рік

Зокрема, основними пріоритетами соціально-економічного розвитку Бердичева на поточний рік визначені: стабілізація промислового виробництва, розбудова виробничої і соціальної інфраструктури, залучення інвестицій в економіку міста, розвиток малого підприємництва. Окрім того, до числа пріоритетів увійшли зростання зайнятості населення, розвиток галузей соціального спрямування та підвищення соціальних стандартів і рівня життя городян. Програмою розвитку визначено, як розвиватиметься місцевий господарський комплекс, в її положеннях розповідається, яким чином відбудеться забезпечення функціонування економіки Бердичева та що заплановано у плані розвитку сфери обслуговування населення. Розробники програми також не обминули своєю увагою розвиток соціальної сфери, передбачивши цілий ряд відповідних заходів. Останній, сьомий, пункт документу розкриває проблемні питання й основні напрямки діяльності ринку праці, грошових доходів, соціального захисту населення та пенсійного забезпечення.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0