Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Депутати Бердичівської міської ради затвердили програму соціально-економічного розвитку міста на 2008 рік

Time Додано: п'ятниця, 07 бер. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

Із квітів та поцілунків почалося вісімнадцяте сесійне засідання Бердичівської міської ради. З нагоди Міжнародного жіночого дня народні обранці вітали своїх колежанок. Жінки в раді і у місті найкращі — вирішили чоловіки.

Депутати  Бердичівської міської ради затвердили програму соціально-економічного розвитку міста на 2008 рік

Святковий настрій зробив свою справу. 40 рішень ухвалили депутати без особливих суперечок. Одне із найголовніших — програма соціально-економічного розвитку Бердичева на цей рік.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “ У програмі, яку ми прийняли, передбачено, чим буде жити місто у 2008 році. Вона доволі насичена, стосується усіх галузей. В цьому році ми не хочемо збавляти той темп, який взяли у минулому”.

Три вільні земельні ділянки міста продадуть із аукціону — по вулиці Свердлова, 66 “а”, Низгірецькій, 40 “а” та Леніна, 74 “б” - вирішили депутати. З молотка піде також частка незавершеного будівництва критого ринку разом із земельною ділянкою орієнтовною площею 6050 кв. м. Втім із цим погодилися не всі. Представники кооперативного ринку стверджують, що спірна будівля — це складова цілого комплексу, і частку громади потрібно було визначати у ньому. Не продавати споруду до остаточного судового рішення запропонувала депутат Людмила Просянова. Апеляційний суд вирішив, що місту належить 65, 2 % незавершеного будівництва критого ринку. За гроші, отримані після його продажу, будуватимуть фільтрувальну станцію.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Я хотів би, щоб це була крапка. Щоб після того, як закінчиться вияснення відносин між нами і кооперативним ринком по скільки хто вклав у нього — пішов рух. Не можна це тримати у підвішеному стані, бо приміщення руйнується”.

Витратитися доведеться місту на конкурсі з придбання об'єктів нерухомого майна. Депутати дали дозвіл виконавчому комітету брати участь в аукціоні з продажу спортзалу “Прогрес” та двох будівель поруч із ним. Для громадських потреб міста куплять також незавершене будівництво дитячого садка на Червоній горі.

З метою раціонального використання бюджетних коштів народні обранці своїм рішенням ліквідували міжшкільний навчально-виробничий комбінат. Така ж участь і комунального підприємства “Шляхрембуд”.

Аптека № 184 приєднається до 122. Через складне фінансове становище. 92, яка теж переживає скруту, залишиться на вулиці Червоній, вирішили депутати, але змінить форму.

медицини. Через проблему тендерних закупівель хворих не можуть забезпечити необхідним харчуванням, а автомобілі швидкої допомоги вже місяць їздять на бензині, придбаному за спонсорські кошти. Депутати затвердили комплексну програму протидії захворюванню на туберкульоз і внесли зміни до статуту Бердичівської центральної лікарні. Згідно з ними, у закладі створюється новий підрозділ — центр детоксикації та медичного витвереження.

Автор: Юлія Крук

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0