Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Депутати Бердичівської міської ради затвердили програму соціально-економічного розвитку міста на 2008 рік

Time Додано: п'ятниця, 07 бер. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Із квітів та поцілунків почалося вісімнадцяте сесійне засідання Бердичівської міської ради. З нагоди Міжнародного жіночого дня народні обранці вітали своїх колежанок. Жінки в раді і у місті найкращі — вирішили чоловіки.

Депутати  Бердичівської міської ради затвердили програму соціально-економічного розвитку міста на 2008 рік

Святковий настрій зробив свою справу. 40 рішень ухвалили депутати без особливих суперечок. Одне із найголовніших — програма соціально-економічного розвитку Бердичева на цей рік.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “ У програмі, яку ми прийняли, передбачено, чим буде жити місто у 2008 році. Вона доволі насичена, стосується усіх галузей. В цьому році ми не хочемо збавляти той темп, який взяли у минулому”.

Три вільні земельні ділянки міста продадуть із аукціону — по вулиці Свердлова, 66 “а”, Низгірецькій, 40 “а” та Леніна, 74 “б” - вирішили депутати. З молотка піде також частка незавершеного будівництва критого ринку разом із земельною ділянкою орієнтовною площею 6050 кв. м. Втім із цим погодилися не всі. Представники кооперативного ринку стверджують, що спірна будівля — це складова цілого комплексу, і частку громади потрібно було визначати у ньому. Не продавати споруду до остаточного судового рішення запропонувала депутат Людмила Просянова. Апеляційний суд вирішив, що місту належить 65, 2 % незавершеного будівництва критого ринку. За гроші, отримані після його продажу, будуватимуть фільтрувальну станцію.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Я хотів би, щоб це була крапка. Щоб після того, як закінчиться вияснення відносин між нами і кооперативним ринком по скільки хто вклав у нього — пішов рух. Не можна це тримати у підвішеному стані, бо приміщення руйнується”.

Витратитися доведеться місту на конкурсі з придбання об'єктів нерухомого майна. Депутати дали дозвіл виконавчому комітету брати участь в аукціоні з продажу спортзалу “Прогрес” та двох будівель поруч із ним. Для громадських потреб міста куплять також незавершене будівництво дитячого садка на Червоній горі.

З метою раціонального використання бюджетних коштів народні обранці своїм рішенням ліквідували міжшкільний навчально-виробничий комбінат. Така ж участь і комунального підприємства “Шляхрембуд”.

Аптека № 184 приєднається до 122. Через складне фінансове становище. 92, яка теж переживає скруту, залишиться на вулиці Червоній, вирішили депутати, але змінить форму.

медицини. Через проблему тендерних закупівель хворих не можуть забезпечити необхідним харчуванням, а автомобілі швидкої допомоги вже місяць їздять на бензині, придбаному за спонсорські кошти. Депутати затвердили комплексну програму протидії захворюванню на туберкульоз і внесли зміни до статуту Бердичівської центральної лікарні. Згідно з ними, у закладі створюється новий підрозділ — центр детоксикації та медичного витвереження.

Автор: Юлія Крук

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0