Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Депутати Бердичівської міської ради вирішили взяти кредит в дев'ять з половиною мільйонів гривень для погашення боргів за спожиті енергоносії

Time Додано: понеділок, 04 трав. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Аби виконати доручення прем'єр-міністра та лист з обласної адміністрації народні обранці зібралися у вихідний день та провели позачергове засідання.

Депутати Бердичівської міської ради вирішили взяти кредит в  дев'ять з половиною мільйонів гривень для погашення боргів за спожиті енергоносії

Видати кредит погодився Ощадний банк України. Усі необхідні документи вже підготували. Під заставу фінустанові віддають 17 об'єктів комунальної власності. Останнє слово за Києвом. Кредит має погодити керівник Ощадбанку.

Людмила Валеня, керуючий філією Бердичівського відділення ВАТ “Ощадбанк”: “Кредит дається терміном на 1 рік, під 22 % річних. Але якщо всі обороти будуть проходити через ощадний банк - під 18 %”.

Суму кредиту розділять між ДЖВРЕПом № 3 - йому дістанеться півтора мільйони гривень та “Бердичівтеплоенерго”, туди направлять вісім мільйонів. Іншого виходу проводити розрахунки немає — каже Володимир Пономарчук. До початку опалювального сезону постачальник газу — НАК “Нафтогаз України” вимагає віддати усі борги. У “теплоенерго” вони сягнули 9 мільйонів гривень. Сума частково утворилася за рахунок різниці між затвердженими тарифами на теплову енергію та фактичною її собівартістю для житлових організацій та інших споживачів. Підприємство вже брало кредит і винне банку 2 мільйони гривень. Новий допоможе погасити старий.

Володимир Пономарчук, заст. Бердичівського міського голови: “Є багато факторів, які впливають на розрахунки за спожитий газ. Газ — це основний носій, який споживає тепломережа і ЖЕК № 3. При тому, незважаючи на те, що в нас такий великий тариф, все одно існує різниця. Населення не завжди сплачує заборгованість. Газу ми споживаємо менше, але ціни на нього все одно ростуть ”.

Якщо населення справно платитиме за спожите тепло — із кредитом можна буде розрахуватися, вважають у міській раді. Залучатимуть також бюджетні гроші. Тим часом у кількох мікрорайонах Бердичева багатоквартирні будинки переводять на поквартирне індивідуальне опалення, як альтернативу централізованому.

Юлія Крук

Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0