Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Депутати Бердичівської міської ради вирішили взяти кредит в дев'ять з половиною мільйонів гривень для погашення боргів за спожиті енергоносії

Time Додано: понеділок, 04 трав. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Аби виконати доручення прем'єр-міністра та лист з обласної адміністрації народні обранці зібралися у вихідний день та провели позачергове засідання.

Депутати Бердичівської міської ради вирішили взяти кредит в  дев'ять з половиною мільйонів гривень для погашення боргів за спожиті енергоносії

Видати кредит погодився Ощадний банк України. Усі необхідні документи вже підготували. Під заставу фінустанові віддають 17 об'єктів комунальної власності. Останнє слово за Києвом. Кредит має погодити керівник Ощадбанку.

Людмила Валеня, керуючий філією Бердичівського відділення ВАТ “Ощадбанк”: “Кредит дається терміном на 1 рік, під 22 % річних. Але якщо всі обороти будуть проходити через ощадний банк - під 18 %”.

Суму кредиту розділять між ДЖВРЕПом № 3 - йому дістанеться півтора мільйони гривень та “Бердичівтеплоенерго”, туди направлять вісім мільйонів. Іншого виходу проводити розрахунки немає — каже Володимир Пономарчук. До початку опалювального сезону постачальник газу — НАК “Нафтогаз України” вимагає віддати усі борги. У “теплоенерго” вони сягнули 9 мільйонів гривень. Сума частково утворилася за рахунок різниці між затвердженими тарифами на теплову енергію та фактичною її собівартістю для житлових організацій та інших споживачів. Підприємство вже брало кредит і винне банку 2 мільйони гривень. Новий допоможе погасити старий.

Володимир Пономарчук, заст. Бердичівського міського голови: “Є багато факторів, які впливають на розрахунки за спожитий газ. Газ — це основний носій, який споживає тепломережа і ЖЕК № 3. При тому, незважаючи на те, що в нас такий великий тариф, все одно існує різниця. Населення не завжди сплачує заборгованість. Газу ми споживаємо менше, але ціни на нього все одно ростуть ”.

Якщо населення справно платитиме за спожите тепло — із кредитом можна буде розрахуватися, вважають у міській раді. Залучатимуть також бюджетні гроші. Тим часом у кількох мікрорайонах Бердичева багатоквартирні будинки переводять на поквартирне індивідуальне опалення, як альтернативу централізованому.

Юлія Крук

Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0