Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
На ріці Гнилоп’ять тривають роботи по заміні дюкерного переходу
Chatbox Местгый
А что за труба рядом, большего диаметра?
Time 19:23 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Депутати Бердичівської міської ради вирішили взяти кредит в дев'ять з половиною мільйонів гривень для погашення боргів за спожиті енергоносії

Time Додано: понеділок, 04 трав. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Аби виконати доручення прем'єр-міністра та лист з обласної адміністрації народні обранці зібралися у вихідний день та провели позачергове засідання.

Депутати Бердичівської міської ради вирішили взяти кредит в  дев'ять з половиною мільйонів гривень для погашення боргів за спожиті енергоносії

Видати кредит погодився Ощадний банк України. Усі необхідні документи вже підготували. Під заставу фінустанові віддають 17 об'єктів комунальної власності. Останнє слово за Києвом. Кредит має погодити керівник Ощадбанку.

Людмила Валеня, керуючий філією Бердичівського відділення ВАТ “Ощадбанк”: “Кредит дається терміном на 1 рік, під 22 % річних. Але якщо всі обороти будуть проходити через ощадний банк - під 18 %”.

Суму кредиту розділять між ДЖВРЕПом № 3 - йому дістанеться півтора мільйони гривень та “Бердичівтеплоенерго”, туди направлять вісім мільйонів. Іншого виходу проводити розрахунки немає — каже Володимир Пономарчук. До початку опалювального сезону постачальник газу — НАК “Нафтогаз України” вимагає віддати усі борги. У “теплоенерго” вони сягнули 9 мільйонів гривень. Сума частково утворилася за рахунок різниці між затвердженими тарифами на теплову енергію та фактичною її собівартістю для житлових організацій та інших споживачів. Підприємство вже брало кредит і винне банку 2 мільйони гривень. Новий допоможе погасити старий.

Володимир Пономарчук, заст. Бердичівського міського голови: “Є багато факторів, які впливають на розрахунки за спожитий газ. Газ — це основний носій, який споживає тепломережа і ЖЕК № 3. При тому, незважаючи на те, що в нас такий великий тариф, все одно існує різниця. Населення не завжди сплачує заборгованість. Газу ми споживаємо менше, але ціни на нього все одно ростуть ”.

Якщо населення справно платитиме за спожите тепло — із кредитом можна буде розрахуватися, вважають у міській раді. Залучатимуть також бюджетні гроші. Тим часом у кількох мікрорайонах Бердичева багатоквартирні будинки переводять на поквартирне індивідуальне опалення, як альтернативу централізованому.

Юлія Крук

Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0