Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Депутатські смикання або Як місто надавало згоду на прийняття у власність громади недобудованої спортзали медколеджу. 33 сесія Бердичівської міської ради.

Time Додано: вівторок, 27 лют. 2018, 17:39 ( 7 міс. назад )

Виключити з Порядку денного питання про надання згоди на прийняття у комунальну власність бердичівської громади недобудованої спортзали медичного коледжу: із такою вимогою виступив на початку 33 сесії Бердичівської міської ради депутат від «Батьківщини» Олег Радецький. Дане питання, на його переконання, нині не на часі: місто, мовляв, і так має «дуже багато» незавершених будівництв. Окрім того, зауважив, даним об’єктом зацікавилися правоохоронці, так що… Підтримав Радецького позафракційний Володимир Сенча: побудуємо за кошти громади і продамо, як завжди, передрік (прикладів «продажів, як завжди», правда, не навів). Його пропозиція – повернути у власність міста комплекс «Нептун», в якому, начебто, є всі умови для ігор у міні-футбол, баскетбол тощо. Менш радикальним виглядав соратник Радецького по партії Володимир Пономарчук.

Депутатські смикання або Як місто надавало згоду на прийняття у власність громади недобудованої спортзали медколеджу. 33 сесія Бердичівської міської ради. Депутатські смикання або Як місто надавало згоду на прийняття у власність громади недобудованої спортзали медколеджу. 33 сесія Бердичівської міської ради. Депутатські смикання або Як місто надавало згоду на прийняття у власність громади недобудованої спортзали медколеджу. 33 сесія Бердичівської міської ради. Депутатські смикання або Як місто надавало згоду на прийняття у власність громади недобудованої спортзали медколеджу. 33 сесія Бердичівської міської ради. Депутатські смикання або Як місто надавало згоду на прийняття у власність громади недобудованої спортзали медколеджу. 33 сесія Бердичівської міської ради.

По-перше, ніхто нікого нікуди ще не приймає – мова наразі ведеться виключно про надання згоди, опонував колегам-депутатам Василь Толочко (БПП). Якщо не зробити це зараз, через кілька років те приміщення можна буде просто розібрати. Ніхто, наголосив, продавати будівлю не збирається: для цього їй призначається відповідна профільність – та й усе по тому. Підтримала пана Толочка представниця «Самопомочі» Тетяна Домбровська: якщо думати про майбутнє, вважає, треба давати згоду.

Навіть коли збудувати цю спортзалу, її буде замало для існуючої кількості вихованців різних відділень та секцій, і це добре, що у Бердичеві є стільки охочих до спорту, висловив свою думку міський голова. Гальмувати процес прийняття недобудови у власність міста, прикриваючись тими чи іншими фразами, продовжив Василь Мазур, означає йти проти своїх же дітей.

Враховуючи наполегливість Олега Радецького, його пропозицію виключити питання з Порядку денного поставили на голосування. «За» проголосували 11 депутатів: Сенча разом із представниками БЮТ, «Свободи», Патріотичної партії та радикалами Ляшка. «Проти» висловилися 18: Василь Мазур, депутати від БПП, «Самопомочі», Опоблоку та УКРОПу. Перші, помітно розхвилювавшись, почали вимагати перерви. Знову голосування (цього разу – за 10-хвилинну паузу), і знову – провал: роботу, таки, продовжили. Коли ж дійшла черга до розгляду даного питання, бачення більшості противників прийняття недобудови у власність міста дивним чином змінилося: свою згоду на це дали 24 народні обранці. Двоє проголосували «проти» і ще двоє утрималися.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0