Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Депутат ВР від БЮТ Олена Бондаренко опікуватиметься бердичівлянкою, яка народила двійню

Time Додано: субота, 31 жовт. 2009, 06:00 ( близько 8 року назад )

Трохи більше місяця пройшло відтоді, як бердичівлянка Інна Базилєвська вдруге стала матір’ю. 18-го вересня жінка народила двійню: обидві дівчинки з’явилися на світ із критичною вагою — 650 і 550 грамів. Лікарі й досі борються за їхнє життя, а сім’я Базилєвських намагається знайти необхідні для цього кошти.

Депутат ВР від БЮТ Олена Бондаренко опікуватиметься бердичівлянкою, яка народила двійню

Надію на те, що відтепер у цій боротьбі вони не одні, подарував подружжю приїзд депутата Верховної Ради України від Блоку Юлії Тимошенко Олени Бондаренко. Разом зі своєю колегою з депутатської роботи Анжелікою Лабунською Олена Бондаренко вирішила матеріально дещо підтримати Інну та Сергія: у конверті, що вона їм вручила, 7 тисяч гривень. Дівчата ще дуже слабенькі, розповідає Інна, шанси однієї з них лікарі розцінюють як зовсім мізерні. Дитина чіпляється за життя, а разом із нею чіпляються за надію батьки. Народна обраниця запевнила, що намагатиметься всіляко допомогти подружжю, а у тому, що настане час, коли уся родина зможе нарешті зібратися разом, Олена Бондаренко не сумнівається.

Одразу ж після візиту до Базилєвських — до громадської приймальні. Першого відвідувача привела сюди хвороба дружини. На те, аби поставити її на ноги, чоловік витратив кілька тисяч гривень, але цього виявилося замало. Певні заощадження, каже, є на депозиті в одному з банків, та зняти гроші звідти він не може. Просить народну обраницю допомогти йому у цьому.

Наступні відвідувачі звертаються до депутата із проханням посприяти у закритті розважального закладу, що розташований прямісінько під квартирою одного з них. Проблема, твердять, не вирішується роками. Люди не проти, щоби заклад працював, але в іншому місці. Серед іншого вони пропонують або перепрофілювати існуюче підприємство, або ж встановити у ньому потужну ізоляцію.

До цього питання потрібно підійти як з точки зору моралі, так і з точки зору закону, переконана Олена Бондаренко.

Олена Бондаренко, народний депутат України від фракції БЮТ: “Що ми можемо зробити за законом? Зробити так, аби було добре Вам, адже Ви мешкаєте у тій оселі?... Власниця закладу, переконана, має усі необхідні дозволи і може так само прийти до мене і сказати: “Ось, дивіться, у мене все за законом”. Тому, мені здається, тут є два варіанти: звернутися до суду або ж домовлятися за встановлення ізоляції, що убезпечить Вас від моральних страждань. Від запропонованої Вам квартири, я розумію, Ви відмовляєтесь, тож варіанти такі.”

Є третій шлях, додає депутат, внесення змін до існуючого законодавства. Та є одне “але”...

Олена Бондаренко, народний депутат України від фракції БЮТ: “Я не є прихильницею того, аби політика перепліталась з бізнесом, тому готова внести подібний проект змін до закону. Але сьогодні ми не можемо бути впевненими, що Верховна Рада проголосує за ці зміни. Самі розумієте — інтереси різні.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0