Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Депутат Верховної Ради України від фракції БЮТ Олена Бондаренко зустрілася з колективом Бердичівської фабрики одягу

Time Додано: середа, 25 лист. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Народна обраниця одразу ж подякувала колективу підприємства та його керівнику Григорію Лінчику за те, що пішли назустріч зверненням органів обласної та міської влади у проханні безкоштовно виготовити захисні маски. Понад 200 тисяч марлевих пов’язок випустила фабрика. До прохання допомогти подолати епідемію її працівники поставилися з розумінням, говорить Григорій Лінчик. Усі як один.

Депутат Верховної Ради України від фракції БЮТ Олена Бондаренко зустрілася з колективом Бердичівської фабрики одягу

Григорій Лінчик, голова правління ВАТ “Бердичівська фабрика одягу”: “Треба відзначити підготовчий цех, в якому прийняли та перевірили марлю. У розкрійному — марлю розкроїли. 1 та 2 пошивочні бригади, що виробляють піджаки виготовляли пов’язки. Роботу з пошиву масок освоїли і дві бригади, які виробляють брюки. Було важко, адже існують певні технічні умови, що відмінні від тих, з якими працюємо ми. Але ми їх виконали і вже велику кількість масок передали замовникам.”

Крім того, що бердичівські виробники у потрібний момент допомогли своїм землякам, в їхній роботі Олена Бондаренко вбачає ще один позитив. Полягає він у тому, що фабрика, власне, працює, даючи місце роботи не одному десятку людей.

Олена Бондаренко, народний депутат України від фракції БЮТ: “Дуже гарне у мене враження про цей колектив: абсолютно зацікавлені люди, які у щось вірять, їхні очі сповнені довіри. Сьогодні у багатьох присутніх спостерігається соціальний нігілізм і розчарування... Ці ж самі люди переконані, що зможуть забезпечити свої сім’ї, вірять у те, що ми вийдемо з кризи... На цій зустрічі лунали голоси, що ми дійсно переможемо, згуртувавшись... Тобто, безнадії немає...”

Серед іншого Олена Бондаренко розповіла працівникам фабрики про шляхи подолання у країні двох бід: епідемії й фінансово-економічної кризи. У цивілізованих країнах подібна боротьба об’єднує суспільство, говорить депутат. Так має бути й в Україні. А прикладом того, як потрібно діяти спільно, для багатьох міст може слугувати Бердичів.

Олена Бондаренко, народний депутат України від фракції БЮТ: “Вважаю, мені поталанило з округом і містом Бердичевом. Поталанило і з партійною організацією, і її керівником Олексієм Ястремським, і з мером Бердичева. З Василем Мазуром ми тісно співпрацюємо, вирішуючи питання, що є життєво важливими для міста. Це люди, які налаштовані на роботу і на те, аби спільно долати труднощі. Взагалі, вважаю, це добре, що я працюю в цьому окрузі.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0