Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Депутат Верховної Ради України від фракції БЮТ Олена Бондаренко зустрілася з колективом Бердичівської фабрики одягу

Time Додано: середа, 25 лист. 2009, 06:00 ( близько 8 року назад )

Народна обраниця одразу ж подякувала колективу підприємства та його керівнику Григорію Лінчику за те, що пішли назустріч зверненням органів обласної та міської влади у проханні безкоштовно виготовити захисні маски. Понад 200 тисяч марлевих пов’язок випустила фабрика. До прохання допомогти подолати епідемію її працівники поставилися з розумінням, говорить Григорій Лінчик. Усі як один.

Депутат Верховної Ради України від фракції БЮТ Олена Бондаренко зустрілася з колективом Бердичівської фабрики одягу

Григорій Лінчик, голова правління ВАТ “Бердичівська фабрика одягу”: “Треба відзначити підготовчий цех, в якому прийняли та перевірили марлю. У розкрійному — марлю розкроїли. 1 та 2 пошивочні бригади, що виробляють піджаки виготовляли пов’язки. Роботу з пошиву масок освоїли і дві бригади, які виробляють брюки. Було важко, адже існують певні технічні умови, що відмінні від тих, з якими працюємо ми. Але ми їх виконали і вже велику кількість масок передали замовникам.”

Крім того, що бердичівські виробники у потрібний момент допомогли своїм землякам, в їхній роботі Олена Бондаренко вбачає ще один позитив. Полягає він у тому, що фабрика, власне, працює, даючи місце роботи не одному десятку людей.

Олена Бондаренко, народний депутат України від фракції БЮТ: “Дуже гарне у мене враження про цей колектив: абсолютно зацікавлені люди, які у щось вірять, їхні очі сповнені довіри. Сьогодні у багатьох присутніх спостерігається соціальний нігілізм і розчарування... Ці ж самі люди переконані, що зможуть забезпечити свої сім’ї, вірять у те, що ми вийдемо з кризи... На цій зустрічі лунали голоси, що ми дійсно переможемо, згуртувавшись... Тобто, безнадії немає...”

Серед іншого Олена Бондаренко розповіла працівникам фабрики про шляхи подолання у країні двох бід: епідемії й фінансово-економічної кризи. У цивілізованих країнах подібна боротьба об’єднує суспільство, говорить депутат. Так має бути й в Україні. А прикладом того, як потрібно діяти спільно, для багатьох міст може слугувати Бердичів.

Олена Бондаренко, народний депутат України від фракції БЮТ: “Вважаю, мені поталанило з округом і містом Бердичевом. Поталанило і з партійною організацією, і її керівником Олексієм Ястремським, і з мером Бердичева. З Василем Мазуром ми тісно співпрацюємо, вирішуючи питання, що є життєво важливими для міста. Це люди, які налаштовані на роботу і на те, аби спільно долати труднощі. Взагалі, вважаю, це добре, що я працюю в цьому окрузі.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0