Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

День здоров’я у ПТУ №12

Time Додано: субота, 26 вер. 2009, 06:00 ( близько 9 року назад )

Майбутніх перукарів, кухарів та швачок - учнів ПТУ №12, вчили любити спорт і бути здоровими. Це не менш важливо, аніж опанувати основну спеціальність, вважають у профтехучилищі. Тому до традиційних “днів здоров’я” педагоги та діти ставляться позитивно.

День здоров’я у ПТУ №12

Лариса Слободенюк, заступник директора ПТУ №12: “Уже традиційним стало проведення свята спорту і здоров’я у нашому училищі. Це вже третій рік поспіль, за рік такі заходи проводимо двічі — у вересні та травні”.

Олена Вінічук, президент учнівського самоврядування: “Дні здоров’я у нас дуже важлива акція, тому що не вся молодь веде здоровий спосіб життя. Проведення таких акцій оздоровлює учнів, ми розповідаємо їм про здоровий спосіб життя та пагубність шкідивих звичок”.

Тетяна, учасниця команди “Кухарі”: “Я вважаю, що на вчитель фізкультури вчинив правильно, що проводить таке свято в нашому училищі. Діти можуть себе показати, хто може бігати, хто стрибати, а хто співати”.

“Здоровим” зробили цілий день, усі заняття відмінили. Програма заходу включала в себе “Візитку”, розминку, конкурс стінгазет та багато інших розділів. Їхню левову частку займали спортивні заходи.

Одним із таких був крос, в якому одночасно взяли участь усі 12 груп училища. До уваги брали не швидкість, а згрупованість дітей під час бігу. Деяким вдавалося поєднати рух із вигуками та оплесками на свою честь. Галасу на полі побільшало, коли розпочалася спортивна естафета. Тут учасники з усіх сил та голосових зв’язок вболівали за своїх товаришів, які майстерно і не дуже давали раду мішкам, скакалкам та м’ячам.

В цей час менш стрибучі учасники команд доводили, хто з них є найрозумнішим. Відповідали на питання типу, від чого пливе качка, скільки білих фігур у шахах та яка голка не тоне у морі.

Чимало прихильників зібрав навколо себе конкурс малюнку на асфальті. Треба було зобразити тварину майбутнього. У хід пішла кольорова крейда та нестримна уява художників-початківців. Ось таку істоту, на думку команди “Оба-на”, років через десять створять в наукових лабораторіях, вона буде доброю і замінить собаку.

Фантастичне створіння команди “Кухарів” отримало назву мавпоїжак. Він буде твариною свійською і житиме поруч з людиною. А ось на що у майбутньому може перетворитися звичайна корова, кажуть “Кухарята”. Таку тварину не треба буде випасати: вона літатиме і сама буде шукати собі їжу.

“Пізнай себе” - так називався конкурс, в якому треба було мовою тіла пояснити певну дію. Яку саме, мали здогадатися інші учасники. Без слів, але з характерним виразом обличчя, учні показували, як вони грають у бадмінтон, копають картоплю чи відпрошуються з уроку. А от як вони вміють співати, демонстрували вголос

Переможців оголосять на урочистій лінійці, відзначать грамотами та солодкими подарунками, обіцяють педагоги. Але ніякі нагороди не зрівняються з тим живим спілкуванням, яке учні отримали протягом дня. Бо зазвичай, кажуть, один одного бачать лише кілька хвилин - на перервах.

Вікторія, учасник команди “Кухарята”: “Весело, готувалися дружно, всі згрупувалися, почали думати над тим, як представити краще, щоб перемогти”.

Олена Вінічук, президент учнівського самоврядування: “Цей день здоров’я допоміг нам стати дружними у групах, підготуватися, ми відчули жагу перемоги і масу вражень. Дуже добре організоване свято, бо ми мали план і знали, до чого готуватися”.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0