Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У місті тривають капітальний і поточний ремонти дорожнього полотна
Chatbox бердичівлянин
А ЯК ЩОДО РЕМОНТУ ДОРОГИ ВУЛ. К ...
Time 22:38 - 24-06-2017
19-річна дівчина захворіла на ботулізм: дякуючи рідним і медикам вдалось врятувати життя!
Chatbox лампочка
а про то шо сестра и мама брали ...
Time 22:00 - 24-06-2017
У місті тривають капітальний і поточний ремонти дорожнього полотна
Chatbox Петр
не все показали................ ...
Time 14:36 - 24-06-2017
Три автівки «Mitsubishi Outlander» отримали працівники Бердичівського відділу поліції
Chatbox Законопослушный гр...
Оо по-доброму завидую, нормальн ...
Time 14:03 - 24-06-2017
Волонтер Сергій Адам’як закликав ГО міста брати участь в обласних грантах
Chatbox адамяк
воровать так хочется то же . :smile:
Time 11:27 - 24-06-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
ОДПІ
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

День збройних сил України у місті відзначали змаганнями та спортивно-розважальними шоу

Time Додано: неділя, 09 груд. 2007, 06:00 ( більше 9 року назад )

Спортивно-розважальне свято влаштували викладачі та студенти педагогічного коледжу з нагоди Дня збройних сил України. Організатори заходу на чолі із викладачем фізвиховання Віталієм Антонюком підготували для учасників, а це були студенти дошкільного та музичного відділень, 11 конкурсів та естафет. Усі етапи ігор вимагали від студентів фізичної підготовки, витривалості та злагодженості у діях. Ці якості знадобилися “дошкільникам” і “музикантам” у жартівливих лижних гонках, конкурсі “сороконіжка”, та естафеті з м’ячами. Оплески та активну підтримку вболівальників викликали конкурс “Шаровари” та змагання з надання першої медичної допомоги. У певний час учасники ігор та вболівальники перетворювались на глядачів: свої пісні їм дарували сокурсники, а дует клоунів спеціально для свята підготував цирковий номер. Присутніх на спортивно-розважальному дійстві привітав гість свята - заслужений майстер спорту, чемпіон світу зі стрибків у висоту Юрій Кримаренко.

День збройних сил України у місті відзначали змаганнями та спортивно-розважальними шоу

Юрій Кримаренко заслужений майстер спорту, чемпіон світу зі стрибків у висоту: “Сколько я себя помню, на каждый праздник проводились такие мероприятия, такие конкурсы... Это одновременно и разрядка для студентов, и получение удовольствия, и ощущение праздника. Я думаю, такие мероприятия нужно проводить как можно чаще.”

У непростій боротьбі перемогу у змаганнях із невеликою перевагою здобули студенти музичного відділення педколеджу. На думку присутніх на святі, такі заходи допомагають людині виховувати у собі багато позитивних якостей та просто піднімають настрій.

Катерина Шахрай студентка Бердичівського педагогічного коледжу: “Потрібно займатися спортом, потрібно вести здоровий образ життя. Треба любити себе і постійно вдосконалювати... Тільки так ми багато чого досягнемо.”

Лідія Щучко студентка Бердичівського педагогічного коледжу: “На мою думку, такі свята треба проводити, адже наша молодь не має сьогодні чим зайнятися, йде не у той бік, у який потрібно. Такі заходи відволікають її від поганих справ... ”

Відсвяткувати День збройних сил України вирішили і вихованці спортивного клубу “Рось”. Міський центр “Спорт для всіх” на чолі із Олександром Полгородніком влаштував для них змагання із пауерліфтингу: спортсмени виконували одну із вправ триборства - “жим лежачи”. На думку інструктора-методиста “Росі” Ірини Данилюк, відвідування клубу дає змогу його вихованцям стати справжніми особистостями.

Ірина Данилюк інструктор-методист СК “Рось”: “Во-первых, детям есть где тренироваться, работать над собой. Они развивают в себе силовые качества..., характер, силу воли. Вырабатывается любовь к ближнему своему, к виду спорта, которым он занимается, уважение друг к другу.”

Участь у змаганнях взяли спортсмени п’яти вагових категорій: від 56-ти кг. до 90-та. Кожен із них для вижимання встановленої початкової ваги приладу мав три підходи. У разі її взяття, учасник замовляв для себе більшу вагу. Сергій Зименко не вперше бере участь у подібних змаганнях .

Сергій Зименко вихованець СК “Рось”: “Я занимаюсь здесь уже более 2-х лет, пока все удается... Мой лучший результат по жиму лежа — 120 кг. Сегодняшние соревнования покажут, чего я достиг. Буду стараться, всем хочу пожелать удачи.”

Переможцями змагань у різних вагових категоріях стали В’ячеслав Тимонович, Максим Рудний, Олександр Орлюк, Павло Шалений та Олег Горобчук. Рекорди, що були встановлені у той день, склали від 70 до 120-ти кг. Переможці та володарі призових місць отримали дипломи, медалі та цінні подарунки.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: