Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

День Захисника Вітчизни у Бердичівському педагогічному коледжі відзначили в оновленій спортзалі

Time Додано: п'ятниця, 26 лют. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Як і в багатьох закладах Бердичева, день 23-го лютого відзначили і у педагогічному коледжі. На святі зібралося чимало представників обох половин людства – сильної та прекрасної. Чим для багатьох відрізнялося відзначення Дня Захисника Вітчизни у цьому закладі, то це незвичною яскравістю, великою кількістю світла й музики: окрім вшанування юнаків та чоловіків, присутні прийшли порадіти відкриттю оновленої спортивної зали. Протягом 3-х місяців, поки тривав капітальний ремонт, викладачі фізичного виховання вимушені були водити студентів до басейну – спортом займалися там. Керівництво коледжу, очолюване Аллою Лейчук, розповідають фізкультурники, підійшло до справи більш, ніж серйозно: у залі пофарбували стелю, повністю оновили штукатурку, замінили покриття для підлоги.

День Захисника Вітчизни у Бердичівському педагогічному коледжі відзначили в оновленій спортзалі

Віталій Антонюк, керівник фізвиховання Бердичівського педагогічного коледжу: «Думаю, після ремонту, ця зала стане однією з найкращих в області. Для викладачів й учнів тут створені дійсно умови для праці і навчання. Результати у нас непогані, а будуть, думаю, ще більш вагомими.»

Віталій Оксінчук, студент Бердичівського педагогічного коледжу: «Зусиллями керівництва коледжу було відремонтовано нашу спортзалу, за що ми дуже йому вдячні. У ній стало світліше, красивіше, з’явилося нове покриття. Приходити сюди і займатися стало значно приємніше.»

Не дивно, що дійство, яке відбувалося у спортзалі, до того ж оновленій, мало яскраве спортивне забарвлення. За перемогу у шоу, що його влаштували організатори, боролися 2 команди: проти хлопців у «синьому» – студентів музичного відділу – виступила «червона» збірна у складі студентів дошкільного відділу й відділу соціальної педагогіки. Чи то умови конкурсів, чи то налаштування майбутніх педагогів, та до двох кольорів свята – спортивного й розважального, вони з легкістю додали третій – жартівливий.

Свято святом, а попрацювали хлопці немало: аби почути від журі, що переможці – саме вони, довелося побувати і витривалими, і спритними, і влучними, і сміливими – тобто, справжніми спортсменами. 10 конкурсів – то не жарти, та «музиканти», «дошкільники» й «соцпедагоги» зробили все для того, аби стати кращими у грі. Результатом зустрічі стала бойова нічия, та учасникам дійства, окрім того, що розім’яти м’язи, вдалося головне – вразити чарівних вболівальниць.

Оксана Данилюк, студентка Бердичівського педагогічного коледжу: «Було організоване чудове свято, яке мені надзвичайно сподобалося. Чудові конкурси, під час деяких я навіть дещо розхвилювалася за наших хлопців. Я би хотіла усіх їх поздоровити з Днем Захисника Вітчизни і побажати їм усього найкращого. Щоб вони були здоровими, міцними й сильними. Як справжні чоловіки.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0