Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

День Захисника Вітчизни у Бердичівському педагогічному коледжі відзначили в оновленій спортзалі

Time Додано: п'ятниця, 26 лют. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Як і в багатьох закладах Бердичева, день 23-го лютого відзначили і у педагогічному коледжі. На святі зібралося чимало представників обох половин людства – сильної та прекрасної. Чим для багатьох відрізнялося відзначення Дня Захисника Вітчизни у цьому закладі, то це незвичною яскравістю, великою кількістю світла й музики: окрім вшанування юнаків та чоловіків, присутні прийшли порадіти відкриттю оновленої спортивної зали. Протягом 3-х місяців, поки тривав капітальний ремонт, викладачі фізичного виховання вимушені були водити студентів до басейну – спортом займалися там. Керівництво коледжу, очолюване Аллою Лейчук, розповідають фізкультурники, підійшло до справи більш, ніж серйозно: у залі пофарбували стелю, повністю оновили штукатурку, замінили покриття для підлоги.

День Захисника Вітчизни у Бердичівському педагогічному коледжі відзначили в оновленій спортзалі

Віталій Антонюк, керівник фізвиховання Бердичівського педагогічного коледжу: «Думаю, після ремонту, ця зала стане однією з найкращих в області. Для викладачів й учнів тут створені дійсно умови для праці і навчання. Результати у нас непогані, а будуть, думаю, ще більш вагомими.»

Віталій Оксінчук, студент Бердичівського педагогічного коледжу: «Зусиллями керівництва коледжу було відремонтовано нашу спортзалу, за що ми дуже йому вдячні. У ній стало світліше, красивіше, з’явилося нове покриття. Приходити сюди і займатися стало значно приємніше.»

Не дивно, що дійство, яке відбувалося у спортзалі, до того ж оновленій, мало яскраве спортивне забарвлення. За перемогу у шоу, що його влаштували організатори, боролися 2 команди: проти хлопців у «синьому» – студентів музичного відділу – виступила «червона» збірна у складі студентів дошкільного відділу й відділу соціальної педагогіки. Чи то умови конкурсів, чи то налаштування майбутніх педагогів, та до двох кольорів свята – спортивного й розважального, вони з легкістю додали третій – жартівливий.

Свято святом, а попрацювали хлопці немало: аби почути від журі, що переможці – саме вони, довелося побувати і витривалими, і спритними, і влучними, і сміливими – тобто, справжніми спортсменами. 10 конкурсів – то не жарти, та «музиканти», «дошкільники» й «соцпедагоги» зробили все для того, аби стати кращими у грі. Результатом зустрічі стала бойова нічия, та учасникам дійства, окрім того, що розім’яти м’язи, вдалося головне – вразити чарівних вболівальниць.

Оксана Данилюк, студентка Бердичівського педагогічного коледжу: «Було організоване чудове свято, яке мені надзвичайно сподобалося. Чудові конкурси, під час деяких я навіть дещо розхвилювалася за наших хлопців. Я би хотіла усіх їх поздоровити з Днем Захисника Вітчизни і побажати їм усього найкращого. Щоб вони були здоровими, міцними й сильними. Як справжні чоловіки.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0