Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

День військ зв’язку Збройних Сил України відзначили бердичівські військові

Time Додано: неділя, 08 серп. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Професійне свято - День військ зв’язку Збройних Сил України — зібрало бердичівських військових у Будинку офіцерів. За Указом Президента, відзначається воно 8 серпня уже десять років поспіль. У бердичівському гарнізоні налічується понад дві сотні зв’язківців, але через несення служби насолодитися святковим концертом та вітальними словами змогли не всі.

День військ зв’язку Збройних Сил України відзначили бердичівські військові

Зв’язок - це невід’ємна складова управління Збройними Силами, його технічна основа, говорили на святі. Українські війська зв’язку беруть свій початок від армії Радянського Союзу. Вони достойно себе проявили у громадянській, Першій та Другій Світовій війнах, відігравши вирішальну роль у збройній боротьбі та досягненні перемоги.

Сергій Сакал, командир в/ч А-2840: “Війська зв’язку — це нерви ЗСУ, без них не буде здійснюватись управління, відповідно, не буде перемоги. У мирний час війська виконують наступні завдання: забезпечення зв’язку для управління частинами в пунктах постійної дислокації, несення чергування на вузлах зв’язку, організація обміну інформацією та обслуговування ліній та апаратури зв’язку”.

В ході воєнних дій зв’язківці завжди на передовій, нерідко виступають першочерговим об’єктом для знищення ворогами. Чи складно виконувати обов’язки у мирний час?

Сергій Сакал, командир в/ч А-2840: “В усі часи у зв’язківців та ракетників відбирали найграмотніших людей, тому бути ним непросто. Треба знати і техніку старих зразків і новітню. Я з власного досвіду знаю, що таке телефонна апаратура і як бігати з котушками, тому я вважаю, що військовий зв’язок — це найпотужніша структура після сухопутних військ та, можливо, артилерії”.

Також сучасні зв’язківці забезпечують контакти з колективами миротворчих місій у різних країнах. Своїх фахівців має кожне військове формування. Бердичівські 307-й батальйон РЕБ, частина А-2840 і 26-та артилерійська бригада також не виняток.

Сергій Колядін, командир батареї управління Бердичівської 26-ої артбригади: “Нині наш колективі невеликий, виконує завдання з забезпечення радіозв’язку, телефонного і телеграфного зв’язків під час відпрацювання задач. Фахівці радіозв’язку мають великий досвід, багато їх побували за кордоном, працювали у миротворчих організаціях, здобули досвід”.

За активну участь у громадському житті міста, героїко-патріотичне виховання молоді, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята низці його винуватців вручили грамоти і подяки від міської влади та військового керівництва.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0