Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

День військ зв’язку Збройних Сил України відзначили бердичівські військові

Time Додано: неділя, 08 серп. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Професійне свято - День військ зв’язку Збройних Сил України — зібрало бердичівських військових у Будинку офіцерів. За Указом Президента, відзначається воно 8 серпня уже десять років поспіль. У бердичівському гарнізоні налічується понад дві сотні зв’язківців, але через несення служби насолодитися святковим концертом та вітальними словами змогли не всі.

День військ зв’язку Збройних Сил України відзначили бердичівські військові

Зв’язок - це невід’ємна складова управління Збройними Силами, його технічна основа, говорили на святі. Українські війська зв’язку беруть свій початок від армії Радянського Союзу. Вони достойно себе проявили у громадянській, Першій та Другій Світовій війнах, відігравши вирішальну роль у збройній боротьбі та досягненні перемоги.

Сергій Сакал, командир в/ч А-2840: “Війська зв’язку — це нерви ЗСУ, без них не буде здійснюватись управління, відповідно, не буде перемоги. У мирний час війська виконують наступні завдання: забезпечення зв’язку для управління частинами в пунктах постійної дислокації, несення чергування на вузлах зв’язку, організація обміну інформацією та обслуговування ліній та апаратури зв’язку”.

В ході воєнних дій зв’язківці завжди на передовій, нерідко виступають першочерговим об’єктом для знищення ворогами. Чи складно виконувати обов’язки у мирний час?

Сергій Сакал, командир в/ч А-2840: “В усі часи у зв’язківців та ракетників відбирали найграмотніших людей, тому бути ним непросто. Треба знати і техніку старих зразків і новітню. Я з власного досвіду знаю, що таке телефонна апаратура і як бігати з котушками, тому я вважаю, що військовий зв’язок — це найпотужніша структура після сухопутних військ та, можливо, артилерії”.

Також сучасні зв’язківці забезпечують контакти з колективами миротворчих місій у різних країнах. Своїх фахівців має кожне військове формування. Бердичівські 307-й батальйон РЕБ, частина А-2840 і 26-та артилерійська бригада також не виняток.

Сергій Колядін, командир батареї управління Бердичівської 26-ої артбригади: “Нині наш колективі невеликий, виконує завдання з забезпечення радіозв’язку, телефонного і телеграфного зв’язків під час відпрацювання задач. Фахівці радіозв’язку мають великий досвід, багато їх побували за кордоном, працювали у миротворчих організаціях, здобули досвід”.

За активну участь у громадському житті міста, героїко-патріотичне виховання молоді, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята низці його винуватців вручили грамоти і подяки від міської влади та військового керівництва.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0