Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

День Незалежності України Бердичівщина відзначила разом із друзями з Польщі

Time Додано: середа, 25 серп. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

24-го серпня усі села Бердичівщини перемістилися на площу перед районним Будинком культури. Приїхати на свято просто так сельчани, звісно, не могли: День Незалежності України вони зустріли багато вбраними столами. Де ще в окремо взятому місці можна одночасно побачити й скуштувати райгородських голубців, заправлених рейською сметаною? А чим не блюдо вареники з Бистрика з іванковецьким самогоном? Усім цим мешканці Бердичівщини щиро пригощали усіх бажаючих, до яких приєдналися керівники району разом із шановними гостями — друзями з Польщі. Генеральний консул РП у Вінниці Кшиштоф Свідерек та делегація з Воловського повіту, очолювана старостою Мачеєм Нейманом, прибули до Бердичева, аби розділити зі своїми побратимами радість свята. Мешканки Бердичівської землі — чудові господині, усі запрошені вкотре у цьому переконалися. Як переконалися у тому, що не менш багатою ця земля є на таланти мистецькі.

День Незалежності України Бердичівщина відзначила разом із друзями з Польщі

Люди в Україні живуть та співають, а значить співає й живе Україна... Сторіччями її мешканці у віршах й піснях оспівували неповторність її рушників та багряність кетягів калини. Вона одна єдина і саме нинішнє покоління відповідає за те, аби країна ця якомога скоріше перетворилася на щасливішу й заможнішу. Так вважає голова Бердичівської райдержадміністрації Олег Шевчук. На його думку, все велике починається з малого і громадяни мають крок за кроком, у щоденній праці, змінювати свою державу на краще.

Олег Шевчук, голова Бердичівської РДА: “Ми хочемо бачити Україну не лише вільною і незалежною, але й економічно розвиненою, сильною, багатою європейською державою, в якій усім би жилося радісно й комфортно, в якій би кожен відчував себе соціально захищеним, впевнено дивився у своє майбутнє, у майбутнє своїх дітей. Ці прагнення надають нам наснаги до праці... Гарні мрії збудуться лише тоді, коли усі ми будемо багато працювати.”

В України все ще попереду, переконаний Юрій Михальчук. Це є великим благом, говорить голова районної ради, що за усі 19 років незалежності на теренах країни не спалахнуло жодного етнічного, релігійного чи громадянського конфлікту. Так, і в країні, і у районі існує безліч проблем, але головне — не кидатися у розпач, а працювати гуртом.

Юрій Михальчук, голова Бердичівської районної ради: “На сьогодні ми маємо не так вже й мало: в останні роки ми працювали на відродження дитячих садків, число дітей, які їх відвідують, зросло утричі. Газифіковано майже 70% сіл Бердичівщини. Ми маємо вагомі досягнення і у галузі спорту, і у галузі культури. Що ж до сільського господарства, то, не дивлячись на несприятливі умови, окремі господарства району отримали майже по 70 центнерів озимої пшениці з гектара.”

Ваша радість — це наша радість... І Кшиштоф Свідерек, і Мачей Нейман вважають за честь бути запрошеними на головне свято сусідньої країни. Обидва не сумніваються, що і без того дружні народи стануть ще ближчими завдяки подібним зустрічам.

На Бердичивщині закликають: годі нарешті тужити й плакати, потрібно починати творити. А з чого, як не з прекрасної пісні починалася споконвіку на українській землі нова гарна справа?

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0