Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

День Бердичева: зірково-вогняний фінал

Time Додано: вівторок, 30 черв. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Завершальна частина святкування Дня міста, що цьогоріч поєднався із Днем Конституції України та Днем молоді, розпочалася концертною програмою за участю популярних вітчизняних виконавців. Зусиллями міської влади та концертного агенства Валерія Нужди на головній сцені свята висадився потужний творчий десант у складі відомих житомирських та вінницьких артистів, а також улюбленців українських дівчат — гурту «Авіатор».

День Бердичева: зірково-вогняний фінал

Заслужений артист України Микола Янченко, артисти Ігор Юрковський, Анастасія Вергелес, Михайло Березуцький, гурт «Зоряни»... Композиції у їхньому виконанні давно вже стали відомими мало не усій країні.

І ось настав момент, коли глядачі опинилися на борту літака під керівництвом трьох авіаторів. Свій виступ Ігор Воєвуцький, Дмитро Тодорюк та Андрій Сторож розпочали з хіта, який приніс їм всеукраїнську популярність. Без нього, розповідають «авіатори», не обходиться жоден їхній виступ. Реакція глядачів не змусила на себе довго чекати. Все йшло до того, що прогнози музикантів щодо їхнього перебування у Бердичеві, справдяться.

Андрій Сторож, учасник гурту «Авіатор»: «Честно говоря, я впервые в Бердичеве...»

Дмитро Тодорюк, учасник гурту «Авіатор»: «А я — нет. Через Бердичев езжу в Черновцы. Мне очень нравится архитектура города, я часто бываю в Костеле Св. Варвары. От концерта рассчитываю на стопроцентную самоотдачу нашу и зрителей. Хочется когда-нибудь вернуться сюда снова.»

Андрій Сторож, учасник гурту «Авіатор»: «А еще хочется получить массу удовольствия и подарить его зрителям.»

У своїх піснях вони здебільшого співають про кохання. А ще — про шанс, який є у кожної людини. Колись такий шанс отримали Ігор та Дмитро, взявши участь в однойменному проекті. Свій шанс не прогавив й Андрій, який одного разу, і, до речі не зовсім вдало, виступив на передачі «Караоке на Майдані». Кожна людина, вважають «авіатори», повинна не сидіти на місці, а боротися за своє щасливе майбутнє.

Андрій Сторож, учасник гурту «Авіатор»: «Пусть едут, добиваются... Если в душе ты чувствуешь себя победителем, то у тебя все получится. Ну а если есть сомнения, то … лучше не стоит.»

Ігор Воєвуцький, учасник гурту «Авіатор»: «90% успеха — это поставленная перед тобой цель. Если она есть, то езжайте, зарабатывайте, становитесь «звёздами».

Як і всі творчі люди, учасники гурту «Авіатор» прагнуть, щоби після їхніх концертів люди змінювалися на краще. Бердичівлянам з нагоди свята Ігор, Дмитро та Андрій серед іншого побажали позитиву та душевного спокою. Більш за все, кажуть хлопці, вони хочуть, щоб їхня творчість усіх спонукала на добрі вчинки.

Ігор Воєвуцький, учасник гурту «Авіатор»: «Дорогие друзья! Группа «Авиатор» от всей души поздравляет вас с тройным праздником — Днем города, Днем молодёжи и Днем Конституции Украины! Любви вам, романтики, драйва, позитива...»

Андрій Сторож, учасник гурту «Авіатор»: «Чистого неба над головами...»

Дмитро Тодорюк, учасник гурту «Авіатор»: «И я, пожалуй, объединю: чтобы бердичевская молодёжь всегда была защищена Законом.»

Що буває, коли у талановитих людей раптом спалахує любов до чогось яскравого та неповторного? Коли вони запалюються бажанням зробити щось нове й незвичайне? У Харкові, наприклад, внаслідок цього з’явилося фаєр-шоу «PANTERA». Три роки поспіль його учасники дарують глядачам вогняні вистави, в яких буяють полум’яні фантазії. Колись ці артисти були просто танцюристами, потім вирішили поєднати дві стихії — танцю й вогню.

Оксана Мельникова, тренер фаєр-шоу «PANTERA» (м. Харків): «Ми усі, можна сказати, вийшли з однієї сфери — сфери танцю, сфери любові до вогню. Колись ми загорілися думкою створити щось яскраве і гарне, що буде дивувати. Сьогодні ми покажемо програму..., яка багатьма фахівцями вважається однією з найяскравіших та найвидовищніших на Україні. Ми щиро даруємо її Бердичеву у день його свята.»

Кажуть, на вогонь можна дивитися вічно. Напевне, так би воно й було, якби не черговий, на цей раз останній і мабуть найочікуваніший подарунок від організаторів дійства — святковий салют.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0