Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

День Бердичева: зірково-вогняний фінал

Time Додано: вівторок, 30 черв. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Завершальна частина святкування Дня міста, що цьогоріч поєднався із Днем Конституції України та Днем молоді, розпочалася концертною програмою за участю популярних вітчизняних виконавців. Зусиллями міської влади та концертного агенства Валерія Нужди на головній сцені свята висадився потужний творчий десант у складі відомих житомирських та вінницьких артистів, а також улюбленців українських дівчат — гурту «Авіатор».

День Бердичева: зірково-вогняний фінал

Заслужений артист України Микола Янченко, артисти Ігор Юрковський, Анастасія Вергелес, Михайло Березуцький, гурт «Зоряни»... Композиції у їхньому виконанні давно вже стали відомими мало не усій країні.

І ось настав момент, коли глядачі опинилися на борту літака під керівництвом трьох авіаторів. Свій виступ Ігор Воєвуцький, Дмитро Тодорюк та Андрій Сторож розпочали з хіта, який приніс їм всеукраїнську популярність. Без нього, розповідають «авіатори», не обходиться жоден їхній виступ. Реакція глядачів не змусила на себе довго чекати. Все йшло до того, що прогнози музикантів щодо їхнього перебування у Бердичеві, справдяться.

Андрій Сторож, учасник гурту «Авіатор»: «Честно говоря, я впервые в Бердичеве...»

Дмитро Тодорюк, учасник гурту «Авіатор»: «А я — нет. Через Бердичев езжу в Черновцы. Мне очень нравится архитектура города, я часто бываю в Костеле Св. Варвары. От концерта рассчитываю на стопроцентную самоотдачу нашу и зрителей. Хочется когда-нибудь вернуться сюда снова.»

Андрій Сторож, учасник гурту «Авіатор»: «А еще хочется получить массу удовольствия и подарить его зрителям.»

У своїх піснях вони здебільшого співають про кохання. А ще — про шанс, який є у кожної людини. Колись такий шанс отримали Ігор та Дмитро, взявши участь в однойменному проекті. Свій шанс не прогавив й Андрій, який одного разу, і, до речі не зовсім вдало, виступив на передачі «Караоке на Майдані». Кожна людина, вважають «авіатори», повинна не сидіти на місці, а боротися за своє щасливе майбутнє.

Андрій Сторож, учасник гурту «Авіатор»: «Пусть едут, добиваются... Если в душе ты чувствуешь себя победителем, то у тебя все получится. Ну а если есть сомнения, то … лучше не стоит.»

Ігор Воєвуцький, учасник гурту «Авіатор»: «90% успеха — это поставленная перед тобой цель. Если она есть, то езжайте, зарабатывайте, становитесь «звёздами».

Як і всі творчі люди, учасники гурту «Авіатор» прагнуть, щоби після їхніх концертів люди змінювалися на краще. Бердичівлянам з нагоди свята Ігор, Дмитро та Андрій серед іншого побажали позитиву та душевного спокою. Більш за все, кажуть хлопці, вони хочуть, щоб їхня творчість усіх спонукала на добрі вчинки.

Ігор Воєвуцький, учасник гурту «Авіатор»: «Дорогие друзья! Группа «Авиатор» от всей души поздравляет вас с тройным праздником — Днем города, Днем молодёжи и Днем Конституции Украины! Любви вам, романтики, драйва, позитива...»

Андрій Сторож, учасник гурту «Авіатор»: «Чистого неба над головами...»

Дмитро Тодорюк, учасник гурту «Авіатор»: «И я, пожалуй, объединю: чтобы бердичевская молодёжь всегда была защищена Законом.»

Що буває, коли у талановитих людей раптом спалахує любов до чогось яскравого та неповторного? Коли вони запалюються бажанням зробити щось нове й незвичайне? У Харкові, наприклад, внаслідок цього з’явилося фаєр-шоу «PANTERA». Три роки поспіль його учасники дарують глядачам вогняні вистави, в яких буяють полум’яні фантазії. Колись ці артисти були просто танцюристами, потім вирішили поєднати дві стихії — танцю й вогню.

Оксана Мельникова, тренер фаєр-шоу «PANTERA» (м. Харків): «Ми усі, можна сказати, вийшли з однієї сфери — сфери танцю, сфери любові до вогню. Колись ми загорілися думкою створити щось яскраве і гарне, що буде дивувати. Сьогодні ми покажемо програму..., яка багатьма фахівцями вважається однією з найяскравіших та найвидовищніших на Україні. Ми щиро даруємо її Бердичеву у день його свята.»

Кажуть, на вогонь можна дивитися вічно. Напевне, так би воно й було, якби не черговий, на цей раз останній і мабуть найочікуваніший подарунок від організаторів дійства — святковий салют.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0