Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

«Чистий погляд на світ, не зіпсований цивілізацією»: у Бердичеві підвели підсумки конкурсу художніх робіт у стилі примітивізму

Time Додано: неділя, 14 жовт. 2018, 13:19 ( близько 1 місяця назад )

Здається, це саме той випадок, коли у малюнки «поринаєш» – думками, настроєм, всім своїм єством. І це вже точно той випадок, коли примітивним побачене не назвеш. А дарма, до речі: роботи, виставлені у залі молодіжного центру «М-Формація», що на Вінницькій, 10, представлені саме у стилістиці примітивізму. У світі мистецтва примітивізм не означає «недосконалість» чи ну щось вже дуже простеньке, хоча спрощеність є однією з головних його ознак. А символізує чистоту, радість, природність, навіть певну наївність, з якими автор споглядає ще не надламаний високотехнологічною цивілізацією світ.

«Чистий погляд на світ, не зіпсований цивілізацією»: у Бердичеві підвели підсумки конкурсу художніх робіт у стилі примітивізму

Авторами представлених в «М-Формації» робіт виступили юні бердичівляни – вихованці місцевої «художки», а також учні 1-ї школи, НВК № 4 та місцевої школи-інтернату. Виступили у рамках оголошеної міським відділом культури та художньою школою виставки-конкурсу. Свого часу Пабло Пікассо заявив, мовляв, кожна дитина – художник, нагадала начальник відділу Валентина Кузьменко, і місто має змогу переконатися у правоті слів видатного сюрреаліста. Як і у тому, наскільки потужним є потенціал Бердичева мистецького.

Дуже непросто було членам журі визначитися з кращими у цьому розмаїтті чистоти, світла та барв, зізнається директорка художної школи Ірина Ніколайчук. Ангеліна Білокриницька, Вероніка Ковальчук, Софія Письменна, а також Антоніна Грабчак, Софія Корнійчук та Анна Волотовська, за оцінкою фахівців, очолили бердичівську юну художню сотню.

Примітивізм – цікава річ, кажуть учасники конкурсу: у ньому, серед іншого, вся мудрість предків.

Організатори подбали про те, аби жоден з учасників виставки-конкурсу не залишився невідзначеним: в якості подарунків від місцевої влади юні майстри примітивізму отримали грамоти та альбоми для розвитку творчих здібностей, а краща шістка до того ж – набори пензлів.

Репортаж Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 0