Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Чимало «незручних» запитань почув Бердичівський міський голова на зустрічі із мешканцями мікрорайону Червона Гора

Time Додано: середа, 18 лют. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Спілкування Василя Мазура із червоногірцями тривало понад 3 години. Третину цього часу очільник міста звітував про усе зроблене ним та його командою протягом 2008-го року. Перевиконання бюджету, зростання прибутковості підприємств та збільшення робочих місць, зазначив міський голова, свідчить про те, що у минулому році місто спрацювало непогано. У Бердичеві намагаються уникнути скорочень і зберегти мережу медичної, освітянської, культурної та інших галузей. При цьому, наголосив Василь Мазур, усі вони потребують певних змін. Ротація кадрів, що торкнулася та ще торкнеться керівного складу цих галузей, на його думку, призведе до більш ефективної їхньої діяльності.

Чимало «незручних» запитань почув Бердичівський міський голова на зустрічі із мешканцями мікрорайону Червона Гора

Чому в їхніх оселях холодно, часто відсутнє світло, а питна вода, якою користуються люди, смердюча та недешева? На ці та багато інших питань відповідав Василь Мазур та представники відповідних служб.

Мешканка мікрорайону Червона Гора: «Самое главное — будет ли строиться у нас новая электроподстанция? Часто мы сидим без света, а нам говорят, что у нас все старое и не выдерживает калориферов и других электроприборов.»

Зауваження справедливе, погодився міський голова, ця та багато інших проблеми пов’язані із тим, що від МОУ до міста мікрорайон перейшов занадто пізно.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Нам виділили всього-навсього 3 млн. грн. Але іншого виходу не було, ми розуміли, що нам прийдеться будувати котельні, системи енергозабезпечення, будувати дитсадки. Над цим ми працюємо і нікуди від цього не дінемось.»

Питну воду місто бере з Гнилоп’яті, очищуючи через колишню станцію обеззалізнення, переобладнану у фільтрувальну. Директор «Бердичівводоканалу» Микола Ревуцький говорить: на сьогодні у місті залишилося лише 2 свердловини, які можна експлуатувати. Підземні джерела майже повністю вичерпані. Отже, якість води прийде зі здачею в експлуатацію нової фільтрувальної станції.

Микола Ревуцький, директор КП «Бердичівводоканал»: «Вода наша, між іншим, відповідає ГОСТу. Так, і не треба сміятися. Це підтверджують фахівці. Особисто я її п’ю, бо живу у центральній частині міста. Якісну воду п’ють у районах газопроводу та хлібозаводу. Ну а на Червоній Горі, центрі та районі м’ясокомбінату ситуація скрутна.»

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Я вам скажу так, як воно є: поки ми не побудуємо фільтрувальну станцію, розмови про поліпшення якості питної води залишаться лише розмовами.»

Відсутність в оселях червоногірців світла — справа рук самих червоногірців, які, використовуючи купу побутових електроприладів у квартирах будинків, що зводилися 20, 30, а то й 40 років тому, призводять до виходу зі строю трансформаторних підстанцій, зазначив представник РЕМ Леонід Строкалюк.

Піднімалося на зустрічі питання встановлення індивідуального опалення. Міський голова нагадав: дозвіл на це можна буде отримати лише за наявності технічних можливостей та відсутності боргів за ЖК послуги.

Транспортне сполучення району Елінгу із центром міста не влаштовує депутата міської ради Сергія Івлєва. З його слів, на маршруті № 7А перевізники постійно порушують умови договору.

Сергій Івлєв, депутат Бердичівської міської ради: «В 8.10 утра в большой автобус невозможно сесть, в 8.30 на маршрутку — тоже. Резервные автобусы на случай поломки не выделяются. На протяжении 2-х месяцев несколько раз большой автобус несколько раз снимался с маршрута. После обращения к заместителю главы города ситуацию уладили. Сегодня 7А снова нарушает график работы. Без предупреждения и без резерва... Дети пешком идут 1,5 км. по слякоти и под дождем...»

Багато скарг та пропозицій від мешканців мікрорайону та депутатів міськради лунало на адресу МКДЖВРЕП № 3. В цілому, на думку більшості виступаючих, якість обслуговування ним підвищилась, але так вважають не всі.

Мешканець мікрорайону Червона Гора: «Позаду будинку, що на Котовського, 66, розташований смітник, біля якого ніколи не прибирають. Я вже кілька разів говорив про це головному інженеру ЖЕКу. Дорога там розмита вщент, ніхто нічого не робить. Кажуть, що ЖЕК став працювати краще... Де там! Он собаки у під’їздах живуть. Гадять...»

Мешканка мікрорайону Червона Гора: «Лише вчора, мабуть, дізнавшись про сьогоднішню зустріч, наш ЖЕК освітив вулицю Червона Гора і Будьонного, 15. Хоча б місяць ми будемо зі світлом. Друге те, що ні входу, ні виходу навколо нашого будинку по Будьонного, 15, немає. Ми живемо, як на окремому острові. Вже близько року керівництво ЖЕКу обіцяє зробити дорогу.»

Здійснивши поверхневу перевірку діяльності комунальників, депутат Сергій Івлєв дійшов висновку: кошти там використовують неефективно.

Сергій Івлєв, депутат Бердичівської міської ради: «Предлагаю создать комиссию по проверке эффективности использования денежных средств. Сегодня все предприятия оптимизируют свою работу, «затягивают пояса», а наш ЖЭК «жирует»...»

На думку іншого народного обранця, Миколи Ярового, 3-й МКДЖВРЕП повинен мати відповідний план із поточного ремонту будівель.

Микола Яровий, депутат Бердичівської міської ради: «ЖЕК має інформувати мешканців що у певний час буде проведено ремонт, припустимо, під’їзду. Потрібно вивісити кошторис: які матеріали повинні придбати, яка сума піде на виплату зарплати комунальникам. Мешканці обов’язково мають підписати акт виконаних робіт.»

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови: «Я рахую, ця пропозиція слушна. Ми врахуємо її, але не треба забувати, що 83 % житла на Червоній Горі приватизовано, і мешканці несуть солідарну відповідальність за ці питання... Єдине, що їх треба буде доопрацювати, але щодо контролю з боку мешканців, то я тільки «за».

Непрацюючі світлофори, вода, що затікає до під’їздів, плата за користування ліфтами та низька якість дорожнього покриття... «Незручних» питань на адресу представників міської влади вистачало.

Мешканець мікрорайону Червона Гора: «Этот вопрос я задавал вам, когда вы первый срок были мэром, задаю его и сегодня: когда у нас будут нормальные дороги? По сей день ничего не сделано! Скоро уже будет ваш 3-й срок. Второе: почему лифты возят не меня, а мои квадратные метры? Не абсурд ли это?»

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови: «Так, дійсно, це — абсурд. Тому ми вкотре звернулися до профільного міністерства із тим, щоб змінити систему оплати. Те ж саме стосується і сміття: сплачувати мають не з 1 кв. м., а з людини. На жаль, одній постанові протирічить інша...»

Працювати над поліпшенням стану доріг на Червоній Горі влада міста розпочала лише нещодавно, визнав Василь Мазур. Із чималими труднощами, отримавши у комунальну власність житло від МОУ, вона поки що не може теж саме зробити із землею.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Юридично ми не маємо права витрачати кошти на те, що нам не належить. Але ми це робимо, бо тут живемо... Ми вже почали робити освітлення на Елінгу, зараз переходимо до Червоної Гори, будемо асфальтувати міжбудинкові території. Але не все зразу. Я був на зустрічі із міністром оборони України Юрієм Єхануровим щодо передачі землі — не передали. Відповідне обладнання теж не передали. Директиви готові, а їх ніхто не підписує.»

Хто не працює, той не робить помилок, вкотре наголосив Василь Мазур. Він пообіцяв: усі проблеми, що їх озвучили червоногірці, будуть розглянуті відповідними службами.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0