Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Чи є користь для громадськості від звичайного зборища?

Time Додано: неділя, 12 серп. 2007, 06:00 ( майже 11 років назад )

У малому залі міського Палацу культури відбулися чергові збори громадськості міста. Проводила їх правозахисна організація «Добробут та захист спільними зусиллями». Заплановано було обговорення питань, пов’язаних з наданням комунальних послуг та проїзду у громадському транспорті. Для цього було запрошено ряд міських високопосадовців. З’явився лише секретар міськради Василь Толочко. Він представляв мера, який нині знаходиться у відпустці. Відсутність запрошених чиновників викликала масу обурення серед присутніх. Керівник правозахисників Сергій Венгринович, який головував на зборах, не мав можливості, а може просто не бажав утримувати порядок у залі, тому чималу кількість часу було витрачено на безперервне перекрикування одне одного. Через деякий час шквал розрізнених питань перетворився в одну хвилю, яка хлинула на секретаря міськради. Коли повернуть загублені вклади, коли у віддалених районах з’являться аптеки та лазні, чому у Бердичеві будується так багато супермаркетів і банків, чому водії маршруток відмовляються перевозити пенсіонерів, коли, нарешті, з’явиться безкоштовний притулок для тварин, чому відмінено електрички до Житомира, що робити з поламаними каналізаційними системами – ось зовсім невелика частина тих питань, які адресувалися Василеві Толочку. Хто і коли поверне вкладені гроші – невідомо, тримати дві і більше комунальні лазні місто дозволити собі не може, маршрутки можуть безкоштовно перевозити двох пенсіонерів, в других містах і цього немає, безкоштовний притулок знаходиться по вул. Петровського, ситуацією по залізничному транспорту у міськвиконкомі теж не вдоволені та будуть її, по можливості, виправляти, каналізаційні труби у будинках, де майже всі квартири приватизовані, треба міняти своїми силами.

Чи є користь для громадськості від звичайного зборища?

Василь Толочко секретар міської ради : «Деякі питання були слушні, ми до них прислухаємося, але був цілий ряд питань, які відносяться до компетенції центральних органів виконавчої влади, до законодавства, до тих питань, які повинна вирішувати держава, - це не компетенція міської влади. Ті ж питання, які у нашій компетенції – ми вирішували, вирішуємо і будемо вирішувати»

Ігор Корягін представник ГПО «Добробут та захист спільними зусиллями» : «Необходимо, чтобы общественное мнение было услышано, потому что от кухонных разговоров пора переходить к серьезным делам. Прежде всего, нужно поставить вопрос, а потом уже искать на него ответ. Если сегодня что-то не удалось..., то главное, что сегодня получилось – то, что люди понимают, что можно что-то делать»

На зібранні чомусь не вівся протокол та не було ухвалено жодного офіційного чи то рішення, чи то звернення. У анонсі проведення зборів їхні організатори написали : «...приходьте та почуйте відповідь». Прийшли , почули... А зібрання, метою якого є просто поговорити та послухати, напевно, має назву «зборище».

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0