Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Чупакабра душить бердичівських курей?

Time Додано: неділя, 03 жовт. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Чупакабра дісталась і до Бердичева! Такої думки дотримується мешканець міста Микола Муравський. Бо хто іще, каже, міг так загадково подушити його курей і залишити після себе такі великі сліди.

Чупакабра душить бердичівських курей?

Микола Муравський, бердичівлянин: “Ну, если судить по тому, что по телевизору показывают, - такие же большие лапы, такие же три пальца, то я думаю, что это чупакабра».

Чоловік мешкає на провулку 10-ї П’ятирічки. На світанку він вийшов порати своє господарство — курей, що їх тримає у двох клітках. І хоч надворі ще не розвиднилось, господар помітив, що птахів поменшало.

Микола Муравський, бердичівлянин: “Я поразился, думаю. Что такое: куры лежат. Тут четыре, а где еще две? А они на улице. Ни у одной не перекушено горло, следов крови тоже нет».

Натомість під сіткою була вирита яма, біля неї — сліди, а всі шість тварин, що перебували у цій клітці, - мертві. Тхір чи ласка, за переконанням господаря, не змогли б витягти курей з клітки. Люди стали оглядати трупи, чи немає на них проколів — знаку висмоктування крові. Адже саме так, за розповідями очевидців, живиться чупакабра. Тиждень тому дивну поведінку своїх качок спостерігала сусідка Миколи Олена. Жінка розповіла, що якось посеред ночі її птахи стали кричати.

Олена Мельничук, сусідка: “Вилетіли мої качки з хліва, самі клітку відкрили і вилетіли, наче куля. Я побігла, думаю, може, хтось до них добирається. Але нікого не було, загнала їх назад. А сама сіла та й чекаю, може, ще раз прийде”.

Неспокій тривав до ранку, Олена Мельничук нікого не спіймала, але її качки лишись живі. Це їхній крик злякав нападника, переконана жінка. Микола Муравський про подію повідомив міліцію, там у таємничу чупакабру не дуже вірять, кажучи, що, по-перше, вирита яма для неї замала, а по-друге, душити курей міг би й будь-який натренований мисливський собака, наприклад, такса чи спанієль. Тим паче, як з’ясувалось, такий живе в одному з навколишніх будинків. Микола Муравський сумнівається: собака залишив би інші сліди.

Також тієї ночі невідомий звір пробував дістатися й до іншої клітки, розповідає господар. Там курей кілька десятків. Тварина почала рити яму, але натрапила на бетонну підлогу клітки, тож лишилася ні з чим.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0