Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Чупакабра душить бердичівських курей?

Time Додано: неділя, 03 жовт. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Чупакабра дісталась і до Бердичева! Такої думки дотримується мешканець міста Микола Муравський. Бо хто іще, каже, міг так загадково подушити його курей і залишити після себе такі великі сліди.

Чупакабра душить бердичівських курей?

Микола Муравський, бердичівлянин: “Ну, если судить по тому, что по телевизору показывают, - такие же большие лапы, такие же три пальца, то я думаю, что это чупакабра».

Чоловік мешкає на провулку 10-ї П’ятирічки. На світанку він вийшов порати своє господарство — курей, що їх тримає у двох клітках. І хоч надворі ще не розвиднилось, господар помітив, що птахів поменшало.

Микола Муравський, бердичівлянин: “Я поразился, думаю. Что такое: куры лежат. Тут четыре, а где еще две? А они на улице. Ни у одной не перекушено горло, следов крови тоже нет».

Натомість під сіткою була вирита яма, біля неї — сліди, а всі шість тварин, що перебували у цій клітці, - мертві. Тхір чи ласка, за переконанням господаря, не змогли б витягти курей з клітки. Люди стали оглядати трупи, чи немає на них проколів — знаку висмоктування крові. Адже саме так, за розповідями очевидців, живиться чупакабра. Тиждень тому дивну поведінку своїх качок спостерігала сусідка Миколи Олена. Жінка розповіла, що якось посеред ночі її птахи стали кричати.

Олена Мельничук, сусідка: “Вилетіли мої качки з хліва, самі клітку відкрили і вилетіли, наче куля. Я побігла, думаю, може, хтось до них добирається. Але нікого не було, загнала їх назад. А сама сіла та й чекаю, може, ще раз прийде”.

Неспокій тривав до ранку, Олена Мельничук нікого не спіймала, але її качки лишись живі. Це їхній крик злякав нападника, переконана жінка. Микола Муравський про подію повідомив міліцію, там у таємничу чупакабру не дуже вірять, кажучи, що, по-перше, вирита яма для неї замала, а по-друге, душити курей міг би й будь-який натренований мисливський собака, наприклад, такса чи спанієль. Тим паче, як з’ясувалось, такий живе в одному з навколишніх будинків. Микола Муравський сумнівається: собака залишив би інші сліди.

Також тієї ночі невідомий звір пробував дістатися й до іншої клітки, розповідає господар. Там курей кілька десятків. Тварина почала рити яму, але натрапила на бетонну підлогу клітки, тож лишилася ні з чим.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0