Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Чотири школи Бердичева збагатилися новою оргтехнікою

Time Додано: четвер, 11 лист. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Вже у перші дні діяльності новоспечені депутати міської ради від ВО “Батьківщина” із подарунками завітали до бердичівських шкіл. Три мультимедійних проектори та один лазерний принтер — ось що цього разу дарували “бютівці”. Щоправда, говорить голова міської організації “Батьківщини” Олексій Ястремський, приїзд до шкіл виявився дещо запізнілим.

Чотири школи Бердичева збагатилися новою оргтехнікою

Олексій Ястремський, депутат Бердичівської міської ради від ВО “Батьківщина”: «Це пов’язано з тим, що у попередньому скликанні всі представники нашого депутатського корпусу 1-го вересня були у школах. У деяких навчальних закладах їх попросили в якості допомоги придбати ті речі, що необхідні для здійснення навчального процесу. Ми їх купили, але в ході виборчої кампанії не могли вручити.»

Кожна школа приймала гостей із повагою та шаною. Дякували за все: і за увагу, і за матеріальну підтримку, і, звісно, за такі цінні подарунки. Особливо приємно було колективу 14-го колегіуму. Вони є підшефними Олексія Ястремського, тому впевнені: їхні учні навчатимуться в гарних умовах. Сюди депутати прийшли не лише з проектором, а й принесли із собою квіти. Олексій Ястремський говорить: цей заклад для нього є чи не найріднішим, оскільки саме тут навчалася його донька.

Учителі 15-ої ЗОШ чекали на лазерний принтер уже давно. Проектор, кажуть, у них є, а от це доповнення до комп’ютеру було їм конче потрібне. За що і дякували депутатам. А ще вітали із обранням до міської ради. Ці люди, говорять вчителі, заслуговують на свої мандати.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0