Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Чотири пори року явили у музеї вихованці школи-інтернату

Time Додано: п'ятниця, 30 бер. 2018, 15:01 ( 4 міс. назад )

Чотири пори року в один момент явили людям викладачі і вихованці Бердичівської школи-інтернату. Зуміли це здійснити завдяки творчості і наполегливій праці. Упродовж 10 років школа є закладом впровадження художньо-екстетичного напрямку, а це своєрідний підсумок усієї роботи вчительсько-учнівського колективу, зазначає директор закладу Лариса Тарнопольська.

Чотири пори року явили у музеї вихованці школи-інтернату Чотири пори року явили у музеї вихованці школи-інтернату Чотири пори року явили у музеї вихованці школи-інтернату Чотири пори року явили у музеї вихованці школи-інтернату Чотири пори року явили у музеї вихованці школи-інтернату Чотири пори року явили у музеї вихованці школи-інтернату

У цьому ось куточку, де сани з подарунками – зима сліпить очі білосніжними витинанками, про неминучий прихід весни щонайкраще нагадує Великодній кошик із крашанками та безліч вишиванок, осінь в уяві юних майстрів – це віз, що звозить до комори врожаї і млин, а тепле літечко повиставляло вулики. «Дивіться, аби бджоли не покусали!», - каже, жартуючи, директор музею Павло Скавронський.

Звідки стільки творчості? Старша школа, кажуть викладачі, школа технологічного напряму: для хлопчиків – це обробка деревини, дівчаток навчають вишиванню, а усіх разом – мистецтву кулінарії. Заохочують дітей – результати!

«Загорівся» цим і вихованець Руслана Дем’янчука Артем Вакулович. Перша його робота – дерев’яний підсвічник, самому подобається. А далі були й складніші.

Чи не усі дівчатка мають хист до вишивання. Ось вони – дівочі рушники, кожен з яких має неповторний візерунок.

Бердичів ще не бачив таких великих розмірів витинанки. Цієї творчості навчає викладач образотворчого мистецтва, керівник гуртка декоративно-прикладного мистецтва Зоя Боримська. Вона переконана: кожна дитина має до чогось талант.

Радіють, що ці діти сприяють відродженню народно-декоративного мистецтва, і Заслужена майстриня народної творчості України Ольга Дзюрбей, і керівник освітянської профспілки Анжела Цвєткова.

«Сузір’я дитячого креативу» - це і шкільний альбом, що містить світлини творчого доробку усього колективу… Та не тільки золоті руки мають вихованці – вони ж такі дзвінкоголосі!

Їх пісні і особливий настрій дають зрозуміти: до музею зійшлись не чотири пори року. Є ще й п”ята. Назва їй – дитинство.

Виставка учнівсько-вчительського колективу Бердичівської загальноосвітньої школи-інтернату діятиме у музеї історії Бердичева до 20 квітня.

Репортаж: Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0