Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Паління - попередня причина пожежі у будинку по вул. Шевченка
Chatbox Укроп Укропович
Коли мешканці будинків «б"ють в ...
Time 09:10 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Чоловічі костюми Бердичівської фабрики одежі увійшли до ста кращих товарів України

Time Додано: середа, 23 лип. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

На Бердичівській фабриці одежі знають, як задовольнити смаки найвибагливіших клієнтів із Європи. Костюми цього підприємства під відомими торговими марками носять і у Німеччині, і у Франції, і у Великобританії. Днями їх визнали переможцями регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу “100 кращих товарів України”.

Чоловічі костюми Бердичівської фабрики одежі увійшли до ста кращих товарів України

Григорій Лінчик, голова правління ВАТ “Бердичівська фабрика одежі”: “Цьому передувала велика робота. Ми створили нову лінію пошиву брюк, реконструювали розкрійне відділення і взагалі за останні роки змінили обладнання”.

Чоловічі костюми фабрика виготовляє понад півстоліття. У колективі засвоїли, що неякісний одяг і дарма нікому не потрібен. Останнє придбання підприємства — розкрійний апарат “Гербер”, що значно підвищив швидкість і якість процесу. Але умілих рук технікою не замінити.

Олена Кузьмук на фабриці працює 26 років. Каже, у костюмах, які тут виготовляють, ходять її знайомі та родичі.

Олена Кузьмук, термообробник: “Ми якісно працюємо, от і замовляють”.

Майстерність на фабриці передають з покоління у покоління. Ще б пак, адже від кількості швейних виробів залежить заробітна плата. У середньому вона сягає 1050 гривень. Літо — гаряча пора для підприємства. Багато замовлень, тож працюють на повну потужність — 26 тисяч виробів щомісяця.

Юлія Крук, кореспондент: “Напівлегенда-напівбувальщина розповідає, що після вінчання Оноре де Бальзака з Евеліною Ганською до письменника підійшов старий бердичівський кравець поцікавився, де той пошив свій сюртук. Почувши у відповідь, що Бальзак пошив сюртук у Парижі, й уточнивши, яка відстань розділяє два міста, старий кравець щиро здивувався і сказав: «Подумати тільки, так далеко від Бердичева, а шиють дуже гарно».

На фабриці одежі шиють костюми і для французів. Остання колекція — ось такі блискучі. Закордонні замовники дуже прискіпливо ставляться до бердичівської продукції. Три роки тому на філії підприємства облаштували новий склад на 20 тисяч швейних виробів. Тут зберігають одяг на відвантаження чи до наступного сезону. За всіма правилами: на костюмах не повинно бути жодної складочки чи ниточки.

Григорій Лінчик, голова правління ВАТ “Бердичівська фабрика одежі”: “Кожний замовник має свої примхи: моделі, обробку. Нам доводиться не легко. .Але ще не було випадку, щоб ми відмовилися виконувати замовлення. До нас приїздять із Житомира, Києва. Ми стали багато шити на внутрішній ринок — 24 %”.

Про якість бердичівських чоловічих костюмів свідчать численні нагороди. У 2000 році у Женеві підприємство завоювало “Платинову зірку”, яку прагнули отримати виробники одягу із 62 країн світу. Торік фабрика пошила костюми для збірної команди України із боксу, чим заслужила велику повагу у спортсменів.

З початку літа підприємство працює в одну зміну, бо не вистачає працівників. Тому тут завжди чекають на майстринь.

Автор Юлія Крук

Камера Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0