Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Чоловічі костюми Бердичівської фабрики одежі увійшли до ста кращих товарів України

Time Додано: середа, 23 лип. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

На Бердичівській фабриці одежі знають, як задовольнити смаки найвибагливіших клієнтів із Європи. Костюми цього підприємства під відомими торговими марками носять і у Німеччині, і у Франції, і у Великобританії. Днями їх визнали переможцями регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу “100 кращих товарів України”.

Чоловічі костюми Бердичівської фабрики одежі увійшли до ста кращих товарів України

Григорій Лінчик, голова правління ВАТ “Бердичівська фабрика одежі”: “Цьому передувала велика робота. Ми створили нову лінію пошиву брюк, реконструювали розкрійне відділення і взагалі за останні роки змінили обладнання”.

Чоловічі костюми фабрика виготовляє понад півстоліття. У колективі засвоїли, що неякісний одяг і дарма нікому не потрібен. Останнє придбання підприємства — розкрійний апарат “Гербер”, що значно підвищив швидкість і якість процесу. Але умілих рук технікою не замінити.

Олена Кузьмук на фабриці працює 26 років. Каже, у костюмах, які тут виготовляють, ходять її знайомі та родичі.

Олена Кузьмук, термообробник: “Ми якісно працюємо, от і замовляють”.

Майстерність на фабриці передають з покоління у покоління. Ще б пак, адже від кількості швейних виробів залежить заробітна плата. У середньому вона сягає 1050 гривень. Літо — гаряча пора для підприємства. Багато замовлень, тож працюють на повну потужність — 26 тисяч виробів щомісяця.

Юлія Крук, кореспондент: “Напівлегенда-напівбувальщина розповідає, що після вінчання Оноре де Бальзака з Евеліною Ганською до письменника підійшов старий бердичівський кравець поцікавився, де той пошив свій сюртук. Почувши у відповідь, що Бальзак пошив сюртук у Парижі, й уточнивши, яка відстань розділяє два міста, старий кравець щиро здивувався і сказав: «Подумати тільки, так далеко від Бердичева, а шиють дуже гарно».

На фабриці одежі шиють костюми і для французів. Остання колекція — ось такі блискучі. Закордонні замовники дуже прискіпливо ставляться до бердичівської продукції. Три роки тому на філії підприємства облаштували новий склад на 20 тисяч швейних виробів. Тут зберігають одяг на відвантаження чи до наступного сезону. За всіма правилами: на костюмах не повинно бути жодної складочки чи ниточки.

Григорій Лінчик, голова правління ВАТ “Бердичівська фабрика одежі”: “Кожний замовник має свої примхи: моделі, обробку. Нам доводиться не легко. .Але ще не було випадку, щоб ми відмовилися виконувати замовлення. До нас приїздять із Житомира, Києва. Ми стали багато шити на внутрішній ринок — 24 %”.

Про якість бердичівських чоловічих костюмів свідчать численні нагороди. У 2000 році у Женеві підприємство завоювало “Платинову зірку”, яку прагнули отримати виробники одягу із 62 країн світу. Торік фабрика пошила костюми для збірної команди України із боксу, чим заслужила велику повагу у спортсменів.

З початку літа підприємство працює в одну зміну, бо не вистачає працівників. Тому тут завжди чекають на майстринь.

Автор Юлія Крук

Камера Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0