Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Члени виконавчого комітету розглянули питання, що стосувались підтримки людей та життя міста

Time Додано: середа, 06 груд. 2017, 17:42 ( 10 міс. назад )

Різдвяно-новорічні свята наближаються! 4148 новорічних подарунків закуплять цьогоріч у Бердичеві, аби привітати молодших школяриків та малюків дошкільних навчальних закладів. Отримають солодощі майже 1 тис. першокласників та більше 3 тис. дошколяриків. Такі цифри на засіданні виконавчого комітету озвучила начальник управління освіти і науки Світлана Басюк.

Члени виконавчого комітету розглянули питання, що стосувались підтримки людей та життя міста Члени виконавчого комітету розглянули питання, що стосувались підтримки людей та життя міста Члени виконавчого комітету розглянули питання, що стосувались підтримки людей та життя міста Члени виконавчого комітету розглянули питання, що стосувались підтримки людей та життя міста Члени виконавчого комітету розглянули питання, що стосувались підтримки людей та життя міста

Чимало питань, що розглянули члени виконкому, стосувались Служби у Справах дітей. Серед таких: про надання статусу дитини-сироти, надання дозволу на складання заповіту на користь малолітньої дитини тощо. Спростувала Світлана Василівська інформацію про стан одномісячної дитини, про яку ширились чутки містом, як про побиту і залишену мамою.

У цьому радує одне – бердичівляни, почувши про дитину, кинулись допомагати: хто іграшками, хто одягом, хоч потреби у цьому немає, запевнила начальник Служби у Справах дітей. Допомогти ж завжди є кому – було б бажання!

Багато суперечностей виникає у бердичівлян під час оформлення субсидій. Більше 150 звернень, що потребують розгляду на комісіях, отримали останнім часом працівники управління праці й соціального захисту населення.

Зима – гарний час для кронування та зрізання аварійних дерев, нагадав міський голова працівникам ЖКГ.

Питанням, яке насамкінець розглянули на засіданні виконкому, було «Про встановлення пам’ятника». Рішенням виконкому, на Червоній Горі на місці Котовського встановлено пам’ятник «На варті миру», на честь воїнів Бердичівського гарнізону, Захисників України.

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0