Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Члени виконавчого комітету розглянули питання, що стосувались підтримки людей та життя міста

Time Додано: середа, 06 груд. 2017, 17:42 ( 7 дн. назад )

Різдвяно-новорічні свята наближаються! 4148 новорічних подарунків закуплять цьогоріч у Бердичеві, аби привітати молодших школяриків та малюків дошкільних навчальних закладів. Отримають солодощі майже 1 тис. першокласників та більше 3 тис. дошколяриків. Такі цифри на засіданні виконавчого комітету озвучила начальник управління освіти і науки Світлана Басюк.

Члени виконавчого комітету розглянули питання, що стосувались підтримки людей та життя міста Члени виконавчого комітету розглянули питання, що стосувались підтримки людей та життя міста Члени виконавчого комітету розглянули питання, що стосувались підтримки людей та життя міста Члени виконавчого комітету розглянули питання, що стосувались підтримки людей та життя міста Члени виконавчого комітету розглянули питання, що стосувались підтримки людей та життя міста

Чимало питань, що розглянули члени виконкому, стосувались Служби у Справах дітей. Серед таких: про надання статусу дитини-сироти, надання дозволу на складання заповіту на користь малолітньої дитини тощо. Спростувала Світлана Василівська інформацію про стан одномісячної дитини, про яку ширились чутки містом, як про побиту і залишену мамою.

У цьому радує одне – бердичівляни, почувши про дитину, кинулись допомагати: хто іграшками, хто одягом, хоч потреби у цьому немає, запевнила начальник Служби у Справах дітей. Допомогти ж завжди є кому – було б бажання!

Багато суперечностей виникає у бердичівлян під час оформлення субсидій. Більше 150 звернень, що потребують розгляду на комісіях, отримали останнім часом працівники управління праці й соціального захисту населення.

Зима – гарний час для кронування та зрізання аварійних дерев, нагадав міський голова працівникам ЖКГ.

Питанням, яке насамкінець розглянули на засіданні виконкому, було «Про встановлення пам’ятника». Рішенням виконкому, на Червоній Горі на місці Котовського встановлено пам’ятник «На варті миру», на честь воїнів Бердичівського гарнізону, Захисників України.

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0