Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Члени виконавчого комітету розглянули питання, що стосувались підтримки людей та життя міста

Time Додано: середа, 06 груд. 2017, 17:42 ( 6 міс. назад )

Різдвяно-новорічні свята наближаються! 4148 новорічних подарунків закуплять цьогоріч у Бердичеві, аби привітати молодших школяриків та малюків дошкільних навчальних закладів. Отримають солодощі майже 1 тис. першокласників та більше 3 тис. дошколяриків. Такі цифри на засіданні виконавчого комітету озвучила начальник управління освіти і науки Світлана Басюк.

Члени виконавчого комітету розглянули питання, що стосувались підтримки людей та життя міста Члени виконавчого комітету розглянули питання, що стосувались підтримки людей та життя міста Члени виконавчого комітету розглянули питання, що стосувались підтримки людей та життя міста Члени виконавчого комітету розглянули питання, що стосувались підтримки людей та життя міста Члени виконавчого комітету розглянули питання, що стосувались підтримки людей та життя міста

Чимало питань, що розглянули члени виконкому, стосувались Служби у Справах дітей. Серед таких: про надання статусу дитини-сироти, надання дозволу на складання заповіту на користь малолітньої дитини тощо. Спростувала Світлана Василівська інформацію про стан одномісячної дитини, про яку ширились чутки містом, як про побиту і залишену мамою.

У цьому радує одне – бердичівляни, почувши про дитину, кинулись допомагати: хто іграшками, хто одягом, хоч потреби у цьому немає, запевнила начальник Служби у Справах дітей. Допомогти ж завжди є кому – було б бажання!

Багато суперечностей виникає у бердичівлян під час оформлення субсидій. Більше 150 звернень, що потребують розгляду на комісіях, отримали останнім часом працівники управління праці й соціального захисту населення.

Зима – гарний час для кронування та зрізання аварійних дерев, нагадав міський голова працівникам ЖКГ.

Питанням, яке насамкінець розглянули на засіданні виконкому, було «Про встановлення пам’ятника». Рішенням виконкому, на Червоній Горі на місці Котовського встановлено пам’ятник «На варті миру», на честь воїнів Бердичівського гарнізону, Захисників України.

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0