Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Члени постійної комісії міської ради з питань забезпечення законності та правопорядку розглянули ряд звернень від мешканців міста

Time Додано: неділя, 16 груд. 2007, 06:00 ( майже 11 років назад )

Із метою розгляду звернень групи мешканців міста, що пролунали на останній сесії міської ради, своє засідання провела постійна комісія з питань забезпечення законності та правопорядку. До депутатської зали, окрім вищевказаних бердичівлян, були також запрошені заступники міського голови, працівники міськвиконкому, представники правоохоронних органів, санітарно-епідеміологічної служби та інших установ та організацій, до яких зверталися громадяни. Діапазон питань, що розглядався на засіданні, був досить широким: від скарг на відключення електроенергії та галасливої музики у розважальних закладах до земельних конфліктів із сусідами та перепон у здійсненні підприємницької діяльності.

Члени постійної комісії міської ради з питань забезпечення законності та правопорядку розглянули ряд звернень від мешканців міста

Списки незадоволених незаконним, на їхню думку, знесенням кіоску “Контакт” на вул. Котовського, зібрала голова спілки підприємців “Паритет” Світлана Кондратьєва. У кіоску, наголошує вона, мешканці мікрорайону мали змогу купувати молочну продукцію. Та, як виявилося, дане питання має ряд нюансів: за словами голови комісії Леоніда Вознюка, договір на оренду торгової точки у її власника відсутній, а отже торгівля здійснювалася незаконно. Заступник міського голови Сергій Онофрійчук додає: на його думку, у планах власника не стільки володіння самим кіоском, скільки землею, на якій він знаходиться.

Сергій Онофрійчук заступник Бердичівського міського голови: “Не оформлені землі ні під рядом кіосків, ні під літнім майданчиком, ні під “Казкою”. Ці два кіоски, на яких немає договорів оренди, поки ще входять до “Контакту”. А два місця у районі м’ясокомбінату та вокзалу... одразу ж після підписання договору оренди були банально перепродані фізичним особам.”

Більш того, у свій час, кажуть депутати, власнику “Контакту” було запропоновано здійснювати підприємницьку діяльність у торговому павільйоні, який незабаром побудують і у якому продаватиметься молочна продукція. Підприємець, наголошують народні обранці, від цієї пропозиції відмовився.

Леонід Вознюк голова постійної комісії міської ради з питань забезпечення законності та правопорядку: “Є відповідні документи, є ЗМІ, так що можна це перевірити. Було 2 чи 3 підприємця в однакових умовах... Якщо у людини є бажання, нехай робить такий самий проект і працює.”

Серед звернень, що розглядалися на засіданні, було чимало тих, які, за твердженням депутатів, знаходяться не в їхній компетенції. Зокрема, частину звернень щодо земельних спорів ними було запропоновано винести на розгляд комісії із питань земельних відносин, відповідь Вірі Цапун щодо розслужебнення квартири її доньки може надати лише Міністерство оборони України. Деякі питання депутати обговорять на наступній сесії міської ради.

Таким ходом справ присутні лишилися незадоволені. Вони вимагали вирішення, як то кажуть, “тут і зараз”. А коли народні обранці заявили, що конфлікт між двома підприємцями ринку “Привокзальний” та його адміністрацією є відносинами між господарюючими суб’єктами, у які вони взагалі не мають права втручатися, обурені бердичівляни стали демонстративно залишати депутатську залу.

Після того, як стало відомо, що на головну захисницю безпритульних тварин очікує позитивне вирішення її звернення, протестувальники так само демонстративно повернулися до зали. Катерина Міллер дізналася: місце, де можна розташувати притулок для бродячих собак, знайдено.

Леонід Вознюк голова постійної комісії міської ради з питань забезпечення законності та правопорядку: “Це місце на шкірзаводі. Там у кутку є гарне місце, яке збереглося у такому ж стані, як і було раніше. Там є буди, є все необхідне. Ми практично це питання вирішили... Єдине прохання: створіть розрахунковий рахунок...”

Члени комісії також займуться вирішенням спору між двома мешканками будинку по вул. Садовій та їхнім сусідом, який вирішив відокремитися.

Олена Прокопчук мешканка будинку по вул. Садовій: “Сусід відрізав пів-хати, за їхнім дозволом побудував собі гарний будинок. Нехай члени комісії розкажуть вам, що сталося із нашої хати. Всередині впала стеля, трохи не завалило 1,5-річну дитину. Хата в мене руйнується. На це був дозвіл міськвиконкому.”

Найближчим часом, говорить Леонід Вознюк, на місце конфлікту виїде група депутатів. За результатами цього візиту й прийматиметься остаточне рішення, запевнив він.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0