Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Члени комісії з питань розрахунків за спожиті енергоносії заслухали підсумки діяльності комунальників за два місяці поточного року

Time Додано: п'ятниця, 14 бер. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Без звичних заяв про можливе відключення міста від газу розпочала своє засідання комісія із розрахунків за спожиті енергоносії. Заступник міського голови Володимир Пономарчук одразу ж наголосив: комунальники міста, хоча і в жорстких умовах, але працюють. Попередження від «Житомиробленерго» нещодавно отримали комунальні підприємства «Бердичівтеплоенерго» та «Бердичівводоканал». Зі слів в.о. заступника директора РЕМу Олександра Бращенка, мова про відключення від електропостачання наразі не йде, таким чином енергетики намагаються отримати гарантії того, що надані ними послуги все таки оплатять.

Члени комісії з питань розрахунків за спожиті енергоносії заслухали підсумки діяльності комунальників за два місяці поточного року

Олександр Бращенко в.о. заступника директора РЕМу: «На сьогодні жодної копійки проплати немає, немає ніяких гарантій, що ці зобов’язання по платежам будуть виконані. Тому вдалися до такого передбаченого законодавством заходу як вручення попередження. Якщо будуть гарантійні листи чи графіки погашень, питань не буде. Сьогодні питання про відключення не стоїть.»

Близько 102 % складає рівень оплати за електроенергію населення та промислових споживачів. Із бюджетних організацій до «чорного списку» РЕМу потрапив лише міськрайонний суд із боргом 1900 гривень.

Майже стовідсотково розрахувался у лютому усі споживачі з КП «Бердичівводоканал». У боржниках рахуються лише установи Департаменту із питань виконання покарань.

Микола Ревуцький директор КП «Бердичівводоканал»: «Виправна колонія № 70 вже має 40 тис. грн. заборгованості..., ВК № 108 – 9,9 тис. грн. Щодо 108-ї колонії, то ця цифра знаходиться на рівні місячного нарахування. А ось що робити із «сімдесяткою» ми не знаємо. Вони навіть не спроможні здійснювати платежі.»

Представник «сімдесятки» запевнив, що до кінця тижня установа здійснить поточні розрахунки за газ та воду.

Більше 3 млн.грн. за надані послуги надійшло за минулий місяць до «Бердичівтеплоенерго». Зі слів директора підприємства, близько 2 млн. грн. із цієї суми сплачено за газ, 420 тис. - за електроенергію. Всеволод Гаврильчук наголосив: складності у розрахунках за газ викликані тим, що в ДК «Газ України» лише фіксують обсяги його споживання, чіткої ж цінової політики у Києві не виробили.

Всеволод Гаврильчук директор КП «Бердичівтеплоенерго»: «Із усіх актів набору газу, які ми щомісяця підписуємо та надаємо до ДК «Газ України», на сьогодні ними проведені лише акти за жовтень та грудень. Акт за листопад й досі не підписано... Абсолютно не ясна картина із актами за січень та лютий 2008-го, які теж до цього часу не підписані.»

Стурбованість у керівника «Бердичівтеплоенерго» викликає також встановлений обсяг лімітів газоспоживання.

Всеволод Гаврильчук директор КП «Бердичівтеплоенерго»: «Фактично, на другу декаду нам надали ліміт 205 тис. кубометрів. При такій цифрі на добу ми маємо споживати близько 20 тис. кубометрів газу. А зараз ми споживаємо 65-68 тисяч. Тобто при існуючих лімітах ми вимушені будемо працювати 4-6 годин на добу.»

Члени комісії закликали комунальників не забувати про роз’яснювальну роботу серед населення та контролювати розрахунки. Проти боржників обіцяють і далі порушувати справи, які потім розглядатимуть на адмінкомісії чи у суді.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0