Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Члени комісії з питань розрахунків за спожиті енергоносії заслухали підсумки діяльності комунальників за два місяці поточного року

Time Додано: п'ятниця, 14 бер. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

Без звичних заяв про можливе відключення міста від газу розпочала своє засідання комісія із розрахунків за спожиті енергоносії. Заступник міського голови Володимир Пономарчук одразу ж наголосив: комунальники міста, хоча і в жорстких умовах, але працюють. Попередження від «Житомиробленерго» нещодавно отримали комунальні підприємства «Бердичівтеплоенерго» та «Бердичівводоканал». Зі слів в.о. заступника директора РЕМу Олександра Бращенка, мова про відключення від електропостачання наразі не йде, таким чином енергетики намагаються отримати гарантії того, що надані ними послуги все таки оплатять.

Члени комісії з питань розрахунків за спожиті енергоносії заслухали підсумки діяльності комунальників за два місяці поточного року

Олександр Бращенко в.о. заступника директора РЕМу: «На сьогодні жодної копійки проплати немає, немає ніяких гарантій, що ці зобов’язання по платежам будуть виконані. Тому вдалися до такого передбаченого законодавством заходу як вручення попередження. Якщо будуть гарантійні листи чи графіки погашень, питань не буде. Сьогодні питання про відключення не стоїть.»

Близько 102 % складає рівень оплати за електроенергію населення та промислових споживачів. Із бюджетних організацій до «чорного списку» РЕМу потрапив лише міськрайонний суд із боргом 1900 гривень.

Майже стовідсотково розрахувался у лютому усі споживачі з КП «Бердичівводоканал». У боржниках рахуються лише установи Департаменту із питань виконання покарань.

Микола Ревуцький директор КП «Бердичівводоканал»: «Виправна колонія № 70 вже має 40 тис. грн. заборгованості..., ВК № 108 – 9,9 тис. грн. Щодо 108-ї колонії, то ця цифра знаходиться на рівні місячного нарахування. А ось що робити із «сімдесяткою» ми не знаємо. Вони навіть не спроможні здійснювати платежі.»

Представник «сімдесятки» запевнив, що до кінця тижня установа здійснить поточні розрахунки за газ та воду.

Більше 3 млн.грн. за надані послуги надійшло за минулий місяць до «Бердичівтеплоенерго». Зі слів директора підприємства, близько 2 млн. грн. із цієї суми сплачено за газ, 420 тис. - за електроенергію. Всеволод Гаврильчук наголосив: складності у розрахунках за газ викликані тим, що в ДК «Газ України» лише фіксують обсяги його споживання, чіткої ж цінової політики у Києві не виробили.

Всеволод Гаврильчук директор КП «Бердичівтеплоенерго»: «Із усіх актів набору газу, які ми щомісяця підписуємо та надаємо до ДК «Газ України», на сьогодні ними проведені лише акти за жовтень та грудень. Акт за листопад й досі не підписано... Абсолютно не ясна картина із актами за січень та лютий 2008-го, які теж до цього часу не підписані.»

Стурбованість у керівника «Бердичівтеплоенерго» викликає також встановлений обсяг лімітів газоспоживання.

Всеволод Гаврильчук директор КП «Бердичівтеплоенерго»: «Фактично, на другу декаду нам надали ліміт 205 тис. кубометрів. При такій цифрі на добу ми маємо споживати близько 20 тис. кубометрів газу. А зараз ми споживаємо 65-68 тисяч. Тобто при існуючих лімітах ми вимушені будемо працювати 4-6 годин на добу.»

Члени комісії закликали комунальників не забувати про роз’яснювальну роботу серед населення та контролювати розрахунки. Проти боржників обіцяють і далі порушувати справи, які потім розглядатимуть на адмінкомісії чи у суді.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0