Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox машина времени
)) (185.72.246.198) -будут тебя ...
Time 21:59 - 14-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox ))
машина времени (46.118.202.160) ...
Time 12:16 - 14-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox машина времени
экс-дэпутат убийца лозинский в ...
Time 10:43 - 14-08-2017
Найкращі юні читачі Катерина Бурлака та Андрій Марков представлятимуть Бердичів на обласному етапі «Книгоманії-2017»
Chatbox Аноним
Я так и знал что Андрей прбедит
Time 15:55 - 08-08-2017
Міський етап конкурсу «Найкращий читач України – 2016» віднайшов своїх переможців
Chatbox Аноним
Андрей супер, Андрей класс, кто ...
Time 11:50 - 08-08-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
ОДПІ
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Червоногірці - проти розміщення автостоянки між житловими будинками

Time Додано: вівторок, 08 лип. 2008, 06:00 ( близько 9 року назад )

Бути чи не бути автостоянці між двома житловими багатоповерхівками? Щоб внести ясність у це питання, мешканці будинків 297 по вулиці Червона Гора та 2-А по вулиці Братів Міхеєвих запросили на свої збори представників Бердичівського виконкому, міського комунального житлового підприємства № 3 та замовника будівництва. Спочатку проблему обговорювали в групах, які незабаром об’єдналися.

Червоногірці - проти розміщення автостоянки між житловими будинками

Вєра Крилова, мешканка будинку № 297 по вул. Червона Гора: “Тут проходитиме дорога, а ще автостоянка буде збудована. У нас настільки страшна ситуація! Там проходить міжреспубліканська траса, її трошки розвантажила об’їзна дорога, а то весь час: день і ніч — був гуркіт, дихати не було чим. А тут — знову дорога. Сказали, що дерева зріжуть, які ми посадили, щоб було чим дихати. А де ж нашим дітям подітися, коли за 3 метри від майданчика — дорога?”

Збори почалися з емоційних вигуків червоногірців. Їх хвилює теперішнє та майбутнє прибудинкової території. Великовантажний транспорт під час зведення ще одного 120- квартирного будинку для військовослужбовців зруйнував подвір’я. Старий дитячий майданчик теж понівечений. Від мови жестів учасники зборів перейшли до ділових паперів. За планом, каже замовник, дорога тут буде однозначно.

Віктор Чорний, інспектор інженерно-технічного нагляду Подільського управління капітального будівництва МО України в Житомирській області: “Будинок, відповідно до державних норм, повинен бути забезпечений дитячими майданчиками, під’їздами, в тому числі — і для пожежних: на випадок надзвичайних ситуацій. Такі встановлюються відповідними будівельними нормами на певній відстані, щоб пожежні зі своїми автомобілями та спецзасобами могли евакуювати людей із балконів 10 поверху, тобто, повинні дістати до 26 метрів. Було прийнято архітектурне рішення: закільцювати пожежний заїзд навколо цього будинку, так як пожежна дорога не може бути тупиковою”.

Мешканці Червоної Гори задоволені втручанням міської влади у вирішення проблеми. Діалог із представниками управління капітального будівництва, кажуть вони, подає надію.

Станіслав Заховаєв, мешканець будинку № 297 по вул. Червона Гора: “Усі заступники, яким я дзвонив від імені мешканців будинку

№ 297, - їхні телефони мовчали. А архітектура грубо відповіла: ми не будемо займатися цим питанням. В. К. Мазур надіслав представників, і ми майже вирішили це питання. Заспокоїли мешканців. Так як було незрозуміло: буде дорога чи ні? Виявляється, вона потрібна для мешканців. І ми домоглися того, що реконструюють наше подвір’я“.

Михайло Гайченя, заступник начальника управління містобудування та архітектури: “Є вимога мешканців 297-го будинку щодо благоустрою прилеглої території. Думаю, що спільними зусиллями буде й це питання вирішено. А саме: поставлені малі архітектурні форми, що був дитячий майданчик як біля одного будинку, так і біля іншого“.

Як кажуть, «надія вмирає останньою». Але червоногірці сумніваються у міцності обіцянок будівельників.

Станіслав Заховаєв, мешканець будинку № 297 по вул. Червона Гора: “Ми ще точно не впевнені, чи буде тут автостоянка, тому що підрядники, які будують, говорять одне, а роблять інше. Два роки тому, коли вони будували, говорили, що у нас не буде сміття, нам не будуть заважати, а вийшло все зовсім по-іншому“.

Найбільшим скептикам інспектор інженерно-технічного нагляду порадив:

Віктор Чорний, інспектор інженерно-технічного нагляду Подільського управління капітального будівництва МО України в Житомирській області: “Якщо вони сумніваються у правильності проектних рішень, у висновках державної експертизи, в наданих дозволах на будівництво, їм необхідно вибрати ініціативну групу, звернутися до інспекції державного архітектурно-будівельного контролю, де знаходяться один примірник робочих креслень, висновок державної комплексної експертизи, висновок санстанції, висновок ДАІ».

Порушень державно-будівельних норм у проектній документації немає, запевнив Віктор Чорний.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: