Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У Бердичеві невідомі молотками «декомунізували» Героя Радянського Союзу генерала Ватутіна
Chatbox Игорь Никоненко
Грустно , что в таком прекрасно ...
Time 11:09 - 21-03-2018
У Бердичеві невідомі молотками «декомунізували» Героя Радянського Союзу генерала Ватутіна
Chatbox Андрей Енжиевский
ну почему же неизвестные? прост ...
Time 23:35 - 20-03-2018
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Черговим рейдом пройшлися містом бердичівські податківці

Time Додано: понеділок, 27 лип. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Таким чином вони намагаються упередити правопорушення у сфері оплати праці та збільшити надходження до міського бюджету, про необхідність якого нині говориться доволі часто. Одним з головних своїх завдань працівники Бердичівської податкової вбачають роботу з легалізації заробітної плати та обов’язковому оформленню роботодавцями трудових відносин із найманими працівниками. З початку 2009-го року місцевими податківцями було проведено обстеження 340 суб’єктів господарювання. Результатами перевірок, повідомляють вони, було встановлено, що порушували чинне законодавство в частині використання найманої робочої сили 195 роботодавців: у них без належного оформлення працювало 211 найманих працівників. І ось черговий рейд... і чергові порушення.

Черговим рейдом пройшлися містом бердичівські податківці

Володимир Галабурда, гол. державний податковий ревізор-інспектор Бердичівської ОДПІ: “За результатами проведених сьогодні обстежень виявлено, що роботодавцями не оформлено 6 найманих осіб. Усі зазначені підприємці викликані до Бердичівської ОДПІ для з’ясовування фактів порушень податкового законодавства. Вони будуть притягнуті до відповідальності, а наймані працівники будуть залучені до оформлення трудових угод.”

У Бердичівській ОДПІ нагадують: податок з доходів фізичних осіб є бюджетонавповнюючим. Рівень його надходження до бюджету знаходиться у прямій залежності від рівня заробітної плати. Тому, наголошують вони, вкрай важливо, щоб наймані працівники отримували офіційну заробітну плату, а не в “конвертах”. Те, що він свого часу був не зареєстрований належним чином, попереджають податківці, робітник обов’язково відчує при виході на пенсію, коли позбавиться права на отримання пільг та допомоги, гарантованих державою. Ситуація у місті з оформленням робочої сили не покращується, констатують у Бердичівській податковій. І готуються до нових рейдів.

Володимир Галабурда, гол. державний податковий ревізор-інспектор Бердичівської ОДПІ: “На жаль, останнім часом збільшилась кількість випадків неналежного оформлення робочої сили. Хочемо запевнити: у Бердичівської ОДПІ вистачить і сил, і кваліфікованих кадрів для виявлення цих порушень. Подібну роботу ми будемо проводити й надалі, тримаючи дане питання під контролем. Хочемо наголосити на тому, що у подальшому ми оприлюднюватимемо факти порушень і прізвища роботодавців, які їх допустили.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0