Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Черговим рейдом пройшлися містом бердичівські податківці

Time Додано: понеділок, 27 лип. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Таким чином вони намагаються упередити правопорушення у сфері оплати праці та збільшити надходження до міського бюджету, про необхідність якого нині говориться доволі часто. Одним з головних своїх завдань працівники Бердичівської податкової вбачають роботу з легалізації заробітної плати та обов’язковому оформленню роботодавцями трудових відносин із найманими працівниками. З початку 2009-го року місцевими податківцями було проведено обстеження 340 суб’єктів господарювання. Результатами перевірок, повідомляють вони, було встановлено, що порушували чинне законодавство в частині використання найманої робочої сили 195 роботодавців: у них без належного оформлення працювало 211 найманих працівників. І ось черговий рейд... і чергові порушення.

Черговим рейдом пройшлися містом бердичівські податківці

Володимир Галабурда, гол. державний податковий ревізор-інспектор Бердичівської ОДПІ: “За результатами проведених сьогодні обстежень виявлено, що роботодавцями не оформлено 6 найманих осіб. Усі зазначені підприємці викликані до Бердичівської ОДПІ для з’ясовування фактів порушень податкового законодавства. Вони будуть притягнуті до відповідальності, а наймані працівники будуть залучені до оформлення трудових угод.”

У Бердичівській ОДПІ нагадують: податок з доходів фізичних осіб є бюджетонавповнюючим. Рівень його надходження до бюджету знаходиться у прямій залежності від рівня заробітної плати. Тому, наголошують вони, вкрай важливо, щоб наймані працівники отримували офіційну заробітну плату, а не в “конвертах”. Те, що він свого часу був не зареєстрований належним чином, попереджають податківці, робітник обов’язково відчує при виході на пенсію, коли позбавиться права на отримання пільг та допомоги, гарантованих державою. Ситуація у місті з оформленням робочої сили не покращується, констатують у Бердичівській податковій. І готуються до нових рейдів.

Володимир Галабурда, гол. державний податковий ревізор-інспектор Бердичівської ОДПІ: “На жаль, останнім часом збільшилась кількість випадків неналежного оформлення робочої сили. Хочемо запевнити: у Бердичівської ОДПІ вистачить і сил, і кваліфікованих кадрів для виявлення цих порушень. Подібну роботу ми будемо проводити й надалі, тримаючи дане питання під контролем. Хочемо наголосити на тому, що у подальшому ми оприлюднюватимемо факти порушень і прізвища роботодавців, які їх допустили.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0