Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Через земельний конфлікт у центрі Бердичева заблокували автівку та збили жінку

Time Додано: неділя, 25 січ. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Інцидент, який вразив багатьох перехожих бердичівлян, стався прямісінько у центрі міста. Олександр Гриневич разом із матір’ю під’їхали на своєму автомобілі до однієї з аптек, щоб придбати ліки. Вийшовши з аптеки на вулицю, вони побачили, що їхній джип заблоковано двома автомобілями.

Через земельний конфлікт у центрі Бердичева заблокували автівку та збили жінку

Олександр Гриневич: «Один автомобіль «Ніссан», інший не пам’ятаю... Один водій є власником ТОВ «Контакт» Гончаруком, інший — його син. Після того, як я звернувся до них із питанням, чому автівку заблоковано, вони почали брутально лаятися. До того ж почалася шарпанина і штовханина. Робили вони це зі словами: «Ти у цьому місті ніхто і звідси не виїдеш.»

Побачивши, що розгортається конфлікт, перехожі викликали міліцію. Зі слів Олександра, почувши, що до них направляються правоохоронці, батько та син Гончаруки поквапилися залишити місце інциденту. На шляху однієї з їхніх автівок опинилася мати Олександра. Це не зупинило водія. Збивши жінку, «Ніссан» та інший автомобіль зникли з місця пригоди. Після надання відповідних пояснень працівникам ДАІ, Галина Гриневич поїхала до травмпункту.

Зі слів лікарів, вона отримала забій правого колінного суглобу.

Даний інцидент виник не на пустому місці: своїми коріннями конфлікт між Гриневичем та приватним підприємцем Гончаруком сягає у 2000-й рік. Тоді Станіслав Гончарук, який, як і Олександр Гриневич, є одним зі співвласників будинку по вул. МЮДа, звів мур на подвір’ї загального користування. Кілька років поспіль комісії міськвиконкому складали відповідні акти та давали необхідні приписи. Гончаруку рекомендували знести незаконно вибудуваний паркан, Гриневичу — звертатися до суду, хоча той і не є власником землі. Саме дії місцевих посадовців, Олександр вважає істинною причиною конфлікту, що виник. І чи останній це конфлікт?

Олександр Гриневич,: «Причинами цієї події стала бездіяльність таких структур, як земельний відділ, житлово-комунальний відділ та інших, котрі мають виконувати акти та приписи. Це ж тягнеться з 2000-го року. Поки що для вирішення цієї проблеми не вжито жодних заходів.»

Поки з’ясовуватимуться обставини інциденту та шукатимуть винного, Олександр чекає відповіді з прокуратури на свою заяву про бездіяльність ряду посадових осіб Бердичева. Він запевняє: відстоювати свою точку зору буде до кінця.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0