Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Через світ стихій – до Нового року: у Бердичеві пройшли святкові вистави арт-студії «Різома»

Time Додано: четвер, 06 січ. 2011, 06:00 ( більше 7 року назад )

Новорічні вистави для бердичівлян та гостей міста презентувала арт-студія «Різома». Так вже трапилось, що останнім часом у стінах колишнього Будинку культури цукрорафінадного заводу панує особлива аура. Атмосфера Заходу – практична й зручна – дивним чином поєднується там із тонким ароматом Сходу, сучасні ритми – красиві, густі – в одну мить можуть змінитися на щось темне й холодне водночас. Все це тому, що «Різома» – це Анатолій Залевський, а Анатолій Залевський – це витонченість, сила і обов’язково філософія. Усі виступи вихованців Майстра побудовані на філософії, тому, зізнаються самі учні, у спільній праці їм завжди комфортно і цікаво. А ще – ніколи не нудно, адже весь час на сцені змінюються стихії.

Через світ стихій – до Нового року: у Бердичеві пройшли святкові вистави арт-студії «Різома»

Валерія Доценко, вихованка арт-студії «Різома»: «Мы работаем со стихиями и каждый знает «свою». А. Залевский проводил с нами специальные занятия и мы живем по принципу стихий. Мы развиваемся не только в направлении циркового искусства, но и астрологии, и многого другого. Лично я предпочитаю стихию «воздуха», так как по знаку гороскопа я - Весы: вся такая летающая. А вообще, очень люблю стихию «воды», она спокойная. Думаю, что и во мне, и во всех остальных есть немного каждой из стихий. »

Навіть шлях до святкування Нового року та пошуки Діда Мороза не обійшлися у «Різомі» без буйства стихій. Побажання від символу свята та бій годинника присутні у залі змогли почути лише після того, як відгадали усі стихії – першооснови світу. Варить борщі й мешкає всередині грубки, створює тепло й затишок в оселях, але може бути кровожерливим й підступним. Звісно, це вогонь…

Ця стихія може бути хмарою, а може перетворитися на туман, вона дзюркотить веселим струмком, та може заревіти страшенним океанським басом. Лише кілька секунд тому вона бігла, як раптом перетворилася на скло. Ласкаво просимо у світ води…

Поки глядачі вивільнялись з одної стихії та поринали в іншу, не гаяли часу й головні персонажі вистави. Хороші – встигали проводити веселі конкурси, недобрі – красти що під руку потрапило та капостити на повну. Це у звичайних виставах симпатична Баба Яга намагається зіпсувати малечі свято, у Залевського для цього існують справжній Князь Темряви та злі краплинки.

Деякі артисти студії навчаються у столичній цирковій академії.

Розповідають, що у разі потреби викладачі без зайвих питань відпускають їх до Бердичева. Педагоги не раз і самі приїжджали на вистави «Різоми», казали, що дуже сподобалось. Підкупає їх тутешня атмосфера. Залевський ніколи не возвеличить і не принизить, зізнаються його вихованці. Одне з головних правил у «Різомі»: «Твій колега у потрібний момент має відчувати від тебе підтримку»…

Валерія Доценко, вихованка арт-студії «Різома»: «Если один работает, остальные делают ему «подводку», стараются помочь. Мы повторяем те же трюки, чтобы почувствовать все на себе. Наши младшие партнеры заинтересовались и по-настоящему загорелись философией стихий. Каждый раз мы волнуемся, но в итоге сосредотачиваемся, настраиваемся, желаем друг другу удачи, выходим на сцену и показываем свои чувства. Если это «огонь», то мы сгораем изнутри, если «вода», то мы остаемся спокойными. Поначалу было тяжело, но в результате с заданием, думаю, мы справились.»

Із вистав «Різоми», кожен, напевне винесе для себе щось своє. Автори програми кажуть: вона має бути цікавою і для дітей, і для дорослих. Із цим твердженням, здається, майстри не помиляються: можливо, дітворі у залі було не зовсім до філософії, та маленькі глядачі не могли не замилуватись високою технікою і класом виконання номерів. Дорослі ж відкрито казали: вони анітрохи не шкодують за витраченим часом. Адже те, що бачили на сцені – то є справжнє мистецтво.

Інна Яремчук, глядачка: «Мы всей семьей пришли сегодня на представление. Нам здесь очень понравилось и мы очень благодарны коллективу. Дети выступили замечательно. Здесь такая теплая атмосфера, такая семейная, чувствуется Рождество, Новый год. Масса впечатлений, ребенок все время сидел, словно завороженный, так что придем, думаю, сюда еще не раз, чтобы посмотреть очередные постановки «Ризомы».»

Валентина Олексієва, глядачка: «Долго я не была в Бердичеве… Сегодня осталась очень довольна увиденным. Дети выступили прекрасно. Я очень горда тем, что Залевский – мой земляк, бердичевлянин, который много поработал над собой и сегодня подарил нам такую огромную радость. Желаем и ему, и его воспитанникам крепкого здоровья. С Новым годом, с новыми успехами!»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0