Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Через негоду і незлагоджену роботу комунальників залило багатоповерхівку

Time Додано: вівторок, 29 квіт. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Після закінчення робочого дня у місті нікому рятувати людей від протікання даху. Мешканці 6 під'їзду багатоповерхівки по вулиці Леніна, 43, вважають, що причина криється у погано організованій роботі управління житлово-комунального господарства та з питань надзвичайних ситуацій. Їхні квартири почало заливати ще з вечора. Аби хтось прочистив звичайну ливнівку, довелося чекати цілу ніч. На місці були і рятувальники, і керівник Житлосервісу 5. Перші одразу знеструмили будинок, але більше робити не стали, бо вихід на дах виявися зачиненим ззовні. Хоча потрапити туди можна було із сусіднього під'їзду, але потрібно було взяти ключі у чергового телецентру.

Через негоду і  незлагоджену роботу комунальників залило багатоповерхівку

Анатолій Баранов, директор Житомирського філіалу концерну РРТ:”Вчора ввечері до нас ніхто не звертався за ключем. Сьогодні прийшли — ми їм одразу дали ключ”.

Навпомацки мешканці будинку підставляли під воду миски. За ніч вода залила декілька квартир і просочилася аж до четвертого поверху. Рятувальники повернулися вранці.

Віталій Юрчук, начальник Бердичівської МКАРС: “Ми приїхали вже під командуванням начальника управління ЖКГ і вирішили діяти таким чином: відрізали цей замок. Самі ми не маємо права — замок відрізати. Була команда — ми його відрізали”.

Керівнику Житлосервісу про затоплення будинку рятувальники повідомили ввечері. Але ніяких мір він не прийняв.

Станіслав Нанівський, директор ПП “Житлосервіс № 5”: “Дах — це така ситуація, що його треба бачити. Ми ж не можемо його вночі побачити, звідки і чого воно тече. Вночі, під зливою”.

Ливнівку прочистили за декілька хвилин. Поки рятувальники різали двері на дах, начальник Житлосервісу потрапив туди через вхід з іншого під'їзду і відчинив засувку. Хто її встановив - невідомо. У телецентрі кажуть, це зробили самі мешканці.

Цапом-віддувайлом заливання під'їзду начальник управління житлово-комунального господарства вирішив зробити власників телекомунікацій, які ніби-то встановлюють обладнання, руйнують покрівлю і блокують виходи на дах.

Запитати у чиновника, чому він шукає крайніх будь-де, окрім свого відомства, чи проводиться перевірка дощових водовідводів у будинках і чому комунальники чекали до самого ранку, щоб прочистити ливнівку — не вдалося. Сергій Тютєрєв сказав знімальній групі, що її не викликали, коли та прийшла за коментарем. Начальник грюкнув дверима і покинув приміщення виконавчого комітету.

Автор: Юлія Крук

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0