Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Через борги, що склались не з їх провини, мешканці Старікова, 3 не можуть оформити субсидій

Time Додано: четвер, 05 жовт. 2017, 16:10 ( 10 міс. назад )

Мешканці 3-го будинку, що на вул. Старікова ( мікрорайон Червона Гора) через червневі борги за газ не можуть отримати субсидії: були позбавлені на літній період і, якщо ситуацію не вирішать, не отримають і на зимовий. Великі борги за газ отримали ті, у кого немає індивідуального лічильника, у результаті обрахувань показників загальнобудинкового.

Через борги, що склались не з їх провини, мешканці Старікова, 3 не можуть оформити субсидій Через борги, що склались не з їх провини, мешканці Старікова, 3 не можуть оформити субсидій Через борги, що склались не з їх провини, мешканці Старікова, 3 не можуть оформити субсидій Через борги, що склались не з їх провини, мешканці Старікова, 3 не можуть оформити субсидій Через борги, що склались не з їх провини, мешканці Старікова, 3 не можуть оформити субсидій

Світлана Єгорівна так само, як і Людмила Вікторівна, мешкає у квартирі одна, отримала за червень платіжку, у якій майже 70 куб. використаного газу (і це тільки за червень!) на суму 479 грн.

У липні лічильник зняли на повірку, показники ж за липень визнали недійсними і мешканці заплатили за нормою, а за червень борги ніхто не списав, так як офіційного підтвердження про несправність лічильника досі не отримали.

Виконуючий обов’язки начальника Бердичівського відділення ПАТ «Житомиргазу» Віктор Лісовий, що прийшов на зустріч із мешканцями, пояснює.

Минуло вже більше 2-х місяців з того часу, як лічильник знято на повірку. Скільки ще чекати - не знає і сам виконуючий обов’язки начальника газового господарства.

Борги, які склались не з їх вини, жителі будинку відмовляються сплачувати, окремі, розрахувавшись, встановили вже індивідуальні лічильники, котрі обійшлись, кажуть, теж у значну копійку.

Працівники газового господарства підтверджують: встановити квартирний лічильник газу – не всім по кишені.

Мешканці обурені, адже згоду на встановлення загальнобудинкового вузла обліку природного газу вони не давали, до того ж лічильник, котрий їм встановили, судячи з усього, уже був несправний.

Це той випадок, погоджуються працівники управління праці й соціального захисту населення, коли мешканці будинку справді стали заручниками ситуації. Проте субсидію, у кого борги, обрахувати не беруться, аж доки їх не скасує надавач послуги.

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0