Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Через борги, що склались не з їх провини, мешканці Старікова, 3 не можуть оформити субсидій

Time Додано: четвер, 05 жовт. 2017, 16:10 ( 3 міс. назад )

Мешканці 3-го будинку, що на вул. Старікова ( мікрорайон Червона Гора) через червневі борги за газ не можуть отримати субсидії: були позбавлені на літній період і, якщо ситуацію не вирішать, не отримають і на зимовий. Великі борги за газ отримали ті, у кого немає індивідуального лічильника, у результаті обрахувань показників загальнобудинкового.

Через борги, що склались не з їх провини, мешканці Старікова, 3 не можуть оформити субсидій Через борги, що склались не з їх провини, мешканці Старікова, 3 не можуть оформити субсидій Через борги, що склались не з їх провини, мешканці Старікова, 3 не можуть оформити субсидій Через борги, що склались не з їх провини, мешканці Старікова, 3 не можуть оформити субсидій Через борги, що склались не з їх провини, мешканці Старікова, 3 не можуть оформити субсидій

Світлана Єгорівна так само, як і Людмила Вікторівна, мешкає у квартирі одна, отримала за червень платіжку, у якій майже 70 куб. використаного газу (і це тільки за червень!) на суму 479 грн.

У липні лічильник зняли на повірку, показники ж за липень визнали недійсними і мешканці заплатили за нормою, а за червень борги ніхто не списав, так як офіційного підтвердження про несправність лічильника досі не отримали.

Виконуючий обов’язки начальника Бердичівського відділення ПАТ «Житомиргазу» Віктор Лісовий, що прийшов на зустріч із мешканцями, пояснює.

Минуло вже більше 2-х місяців з того часу, як лічильник знято на повірку. Скільки ще чекати - не знає і сам виконуючий обов’язки начальника газового господарства.

Борги, які склались не з їх вини, жителі будинку відмовляються сплачувати, окремі, розрахувавшись, встановили вже індивідуальні лічильники, котрі обійшлись, кажуть, теж у значну копійку.

Працівники газового господарства підтверджують: встановити квартирний лічильник газу – не всім по кишені.

Мешканці обурені, адже згоду на встановлення загальнобудинкового вузла обліку природного газу вони не давали, до того ж лічильник, котрий їм встановили, судячи з усього, уже був несправний.

Це той випадок, погоджуються працівники управління праці й соціального захисту населення, коли мешканці будинку справді стали заручниками ситуації. Проте субсидію, у кого борги, обрахувати не беруться, аж доки їх не скасує надавач послуги.

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0