Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Чемпіона – у нокаут: бердичівлянин Дмитро Буяльський переміг на Відкритій першості Житомирщини з кікбоксингу WAKO

Time Додано: п'ятниця, 09 лют. 2018, 14:24 ( 3 міс. назад )

У бердичівському спортклубі «Бойова рукавичка» спробували закріпити успіх, з яким виступили на одному з турнірів, що проходить в обласному центрі у рамках патріотично-виховного проекту «Житомирська слава». Так минулого разу квартет вихованців нашого Юрія Абасова привіз одразу 4 «золота» зі змагань під назвою «Національна весна», присвяченому 100-річчю створення Української Народної Республіки. І ось днями організатори із Федерації кікбоксингу м. Житомира знову запросили кращих бійців області і країни довести свою приналежність до славного козацького роду: у рамках проекту пройшов відкритий чемпіонат Житомирщини з кікбоксингу WAKO – цього разу під назвою «Литовська доба». «Бойову рукавичку» на цих змаганнях представляли Дмитро Буяльський, Арсен Земнухов, Євгеній Сологуб та Ілля Янін. У нелегких боях троє останніх поступилися своїм суперникам, зате переможно прозвучало ім’я Дмитра. Причому як: нанісши серію прицільних ударів, наш юний земляк у результаті нокаутував досвідченого візаві.

Чемпіона – у нокаут: бердичівлянин Дмитро Буяльський переміг на Відкритій першості Житомирщини з кікбоксингу WAKO Чемпіона – у нокаут: бердичівлянин Дмитро Буяльський переміг на Відкритій першості Житомирщини з кікбоксингу WAKO Чемпіона – у нокаут: бердичівлянин Дмитро Буяльський переміг на Відкритій першості Житомирщини з кікбоксингу WAKO Чемпіона – у нокаут: бердичівлянин Дмитро Буяльський переміг на Відкритій першості Житомирщини з кікбоксингу WAKO Чемпіона – у нокаут: бердичівлянин Дмитро Буяльський переміг на Відкритій першості Житомирщини з кікбоксингу WAKO

Що допомогло хлопцеві показати не лише результат, а й потішити глядачів ефектним виступом? З його власних слів, вся справа – у підготовці. Тренер, каже, весь час звертав увагу на необхідність бути мобільним, швидко пересуватися на ринзі, вміло переплітати різні комбінації, не забувати про техніку та про зв’язку «руки-ноги».

Без достатнього змагального досвіду годі й думати про перемоги, зазначає тренер: немає поїздок – немає, серед іншого, і психологічної підготовки. А без неї важкувато. Втім, вихованці «Бойової рукавички» не раз доводили, що здобувати перші місця можуть, готуючись у найстисліші терміни – були б змагання й фінанси.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0