Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Чемпіона – у нокаут: бердичівлянин Дмитро Буяльський переміг на Відкритій першості Житомирщини з кікбоксингу WAKO

Time Додано: п'ятниця, 09 лют. 2018, 14:24 ( 9 міс. назад )

У бердичівському спортклубі «Бойова рукавичка» спробували закріпити успіх, з яким виступили на одному з турнірів, що проходить в обласному центрі у рамках патріотично-виховного проекту «Житомирська слава». Так минулого разу квартет вихованців нашого Юрія Абасова привіз одразу 4 «золота» зі змагань під назвою «Національна весна», присвяченому 100-річчю створення Української Народної Республіки. І ось днями організатори із Федерації кікбоксингу м. Житомира знову запросили кращих бійців області і країни довести свою приналежність до славного козацького роду: у рамках проекту пройшов відкритий чемпіонат Житомирщини з кікбоксингу WAKO – цього разу під назвою «Литовська доба». «Бойову рукавичку» на цих змаганнях представляли Дмитро Буяльський, Арсен Земнухов, Євгеній Сологуб та Ілля Янін. У нелегких боях троє останніх поступилися своїм суперникам, зате переможно прозвучало ім’я Дмитра. Причому як: нанісши серію прицільних ударів, наш юний земляк у результаті нокаутував досвідченого візаві.

Чемпіона – у нокаут: бердичівлянин Дмитро Буяльський переміг на Відкритій першості Житомирщини з кікбоксингу WAKO Чемпіона – у нокаут: бердичівлянин Дмитро Буяльський переміг на Відкритій першості Житомирщини з кікбоксингу WAKO Чемпіона – у нокаут: бердичівлянин Дмитро Буяльський переміг на Відкритій першості Житомирщини з кікбоксингу WAKO Чемпіона – у нокаут: бердичівлянин Дмитро Буяльський переміг на Відкритій першості Житомирщини з кікбоксингу WAKO Чемпіона – у нокаут: бердичівлянин Дмитро Буяльський переміг на Відкритій першості Житомирщини з кікбоксингу WAKO

Що допомогло хлопцеві показати не лише результат, а й потішити глядачів ефектним виступом? З його власних слів, вся справа – у підготовці. Тренер, каже, весь час звертав увагу на необхідність бути мобільним, швидко пересуватися на ринзі, вміло переплітати різні комбінації, не забувати про техніку та про зв’язку «руки-ноги».

Без достатнього змагального досвіду годі й думати про перемоги, зазначає тренер: немає поїздок – немає, серед іншого, і психологічної підготовки. А без неї важкувато. Втім, вихованці «Бойової рукавички» не раз доводили, що здобувати перші місця можуть, готуючись у найстисліші терміни – були б змагання й фінанси.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0