Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Чемпіона – у нокаут: бердичівлянин Дмитро Буяльський переміг на Відкритій першості Житомирщини з кікбоксингу WAKO

Time Додано: п'ятниця, 09 лют. 2018, 14:24 ( близько 1 року назад )

У бердичівському спортклубі «Бойова рукавичка» спробували закріпити успіх, з яким виступили на одному з турнірів, що проходить в обласному центрі у рамках патріотично-виховного проекту «Житомирська слава». Так минулого разу квартет вихованців нашого Юрія Абасова привіз одразу 4 «золота» зі змагань під назвою «Національна весна», присвяченому 100-річчю створення Української Народної Республіки. І ось днями організатори із Федерації кікбоксингу м. Житомира знову запросили кращих бійців області і країни довести свою приналежність до славного козацького роду: у рамках проекту пройшов відкритий чемпіонат Житомирщини з кікбоксингу WAKO – цього разу під назвою «Литовська доба». «Бойову рукавичку» на цих змаганнях представляли Дмитро Буяльський, Арсен Земнухов, Євгеній Сологуб та Ілля Янін. У нелегких боях троє останніх поступилися своїм суперникам, зате переможно прозвучало ім’я Дмитра. Причому як: нанісши серію прицільних ударів, наш юний земляк у результаті нокаутував досвідченого візаві.

Чемпіона – у нокаут: бердичівлянин Дмитро Буяльський переміг на Відкритій першості Житомирщини з кікбоксингу WAKO Чемпіона – у нокаут: бердичівлянин Дмитро Буяльський переміг на Відкритій першості Житомирщини з кікбоксингу WAKO Чемпіона – у нокаут: бердичівлянин Дмитро Буяльський переміг на Відкритій першості Житомирщини з кікбоксингу WAKO Чемпіона – у нокаут: бердичівлянин Дмитро Буяльський переміг на Відкритій першості Житомирщини з кікбоксингу WAKO Чемпіона – у нокаут: бердичівлянин Дмитро Буяльський переміг на Відкритій першості Житомирщини з кікбоксингу WAKO

Що допомогло хлопцеві показати не лише результат, а й потішити глядачів ефектним виступом? З його власних слів, вся справа – у підготовці. Тренер, каже, весь час звертав увагу на необхідність бути мобільним, швидко пересуватися на ринзі, вміло переплітати різні комбінації, не забувати про техніку та про зв’язку «руки-ноги».

Без достатнього змагального досвіду годі й думати про перемоги, зазначає тренер: немає поїздок – немає, серед іншого, і психологічної підготовки. А без неї важкувато. Втім, вихованці «Бойової рукавички» не раз доводили, що здобувати перші місця можуть, готуючись у найстисліші терміни – були б змагання й фінанси.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0