Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Частину реконструйованого ринку відкрито для відвідувачів

Time Додано: середа, 02 січ. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Замість 300 торгових місць там встановили 72. Вони виготовлені із металевих конструкцій, зачиняються на ніч і обладнані сигналізацією. На голову покупцям більше не капатиме, павільйон накритий суцільним дахом із водостоком, під ногами тротуарна плитка. Відстань між рядами значно збільшилася.

Частину реконструйованого ринку відкрито для відвідувачів

Микола Адамчук, директор Бердичівського кооперативного ринку: “Проектантом не було передбачено освітлення і ролетів на виході. Ми попіклувалися, щоб було зручно та приємно. Щоб підприємці відпочивали, приходили, відчиняли і торгували”.

Людмила Просянова, голова Асоціації приватних підприємців: “По-іншому не могло бути, це нагальне питання. Підприємці можуть більше часу приділяти сім'ї, на годину пізніше можуть приходити, не потрібно розкладатися і складатися. Я дуже задоволена. Це дійсно зроблено на благо підприємців і мешканців міста”.

На реконструкцію ринок мав витратити близько 700 тисяч гривень, із додатковими змінами вийшло дорожче — майже мільйон. У більшості кіосках вже ведеться торгівля. Підприємці планували відзначити новосілля ще у вересні, але оскільки до проекту вносили корективи, конструкції монтували довше запланованого. За комфорт і безпеку кожний підприємець заплатив 8 тисяч гривень. 20 місяців вони не платитимуть ринковий збір.

Тетяна Пухальська, приватний підприємець: “Там на вулиці стоїш. Тут все накрито. Мені подобається”.

Олена Дмитрук, приватний підприємець: “Мы очень долго ждали этого момента. Очень удобно. Единственное - света маловато. Но будет весна, будет солнышко”.

У перші дні новосілля у павільйоні навіть покупців було більше, ніж у старій частині. Одні прийшли за подарунками, інші - просто подивитися.

Валерій Коваленко, покупець: “Воно дуже добре, під європейський стандарт”

Надія Кутюк, покупець: “Ми тоді були — все розкидане, а зараз порядок, приємно, цікаво”.

Директор ринку обіцяє, що у торгові кіоски вкрутять яскравіші лампочки. У перспективі, говорить він, по обидва боки павільйону встановлять обігрівачі. Після свят розпочнуть реконструкцію іншої промислової частини ринку. Тоді на ньому значно поменшає торгових місць. Із 1411 залишиться лише 380. Співвласники торгуватимуть у кіосках, ті, кому їх не дісталося — на інших ринках.

Автор: Юлія Крук

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0