Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Чарівні мешканки Бердичівщини приймали вітання зі Святом Весни, Ніжності й Жіночності

Time Додано: субота, 05 бер. 2011, 06:00 ( більше 7 року назад )

Кажуть, що все вічне і прекрасне на Землі освячене іменем Жінки. Саме їй — тендітній та з пишними формами, покірній та незалежній, вишуканій і простій, а загалом єдиній, неповторній та чарівній, був адресований увесь віршовано-пісенно-танцювальний потік, що хвилею стікав зі сцени районного Будинку культури. Бог сповна наділив Жінку добротою, милосердям, умінням прощати та рештою чеснот. У народі навіть кажуть: якщо Всевишній і зробив її з ребра, то з того, що під серцем.

Чарівні мешканки Бердичівщини приймали вітання зі Святом Весни, Ніжності й Жіночності

Чоловіки у Бердичівському районі визнають: без осіб протилежної статі не бути б йому успішним. Жінки — у всіх галузях, вони складають звіти, оперують, навчають, працюють на полях і фермах. У багатьох народностях авторитет Матері непорушний. Добрі працівниці — теж жінки. На Бердичівщині кращі з кращих і дійсно працюють в усіх галузях народного господарства. Грамотами, подарунками й грошовими преміями привітали очільники району завідуючих клубами, директорів шкіл, бухгалтерів, доярок, завідуючих складами, працівників райдержадміністрації й інших держустанов, приватних підприємців...

Олег Шевчук, голова Бердичівської РДА : “Я хочу подякувати вам усім за те, що ви народжуєте дітей, виховуєте їх. Ви піднімаєте економіку нашого району і держави, вчите дітей у навчальних закладах, охороняєте здоров’я людей, працюєте в соціальній сфері. Влада все робила і робитиме для того, аби покращити умови вашого життя.”

Микола Стороженко, голова Бердичівської районної ради: Дійсно, усі тяготи по налагодженню побуту, по перетворенню нашого сімейного затишку лягають на ваші, жіночки, плечі... Ви народжуєте дітей, ви їх виховуєте, працюєте в різних сферах. Немає таких установ і організацій, де б ви не працювали”

А ось ця “команда” вирішила, що може дозволити собі зверхньо ставитися до своїх “половинок”. Приїхали, розумієш, на ярмарок, нічого, окрім здоровенної пляшки горілки не придбали, добросовісно “знищили” її і впевнені, що їм таким удома зрадіють. Але ж наверху теж не сплять. Чоловікам довелося на своїй шкурі відчути, що значить бути жінкою. І гостей вони приймали, і по господарству метушилися, і за діточками дивилися, і все це доводилося робити майже одночасно. Нехай це був лише сон зморених горілкою й неробством чоловіків, але, прокинувшись, вони наче повністю оновилися на радість своїм благовірним.

Якщо говорити про жінок — неможливо обійти тему любові, адже лише тонучи в її хвилях, ті можуть бути по-справжньому щасливими. Такі вже вони створіння — мріють про неземне й чисте кохання і у дитячому садку, і у школі, і на роботі та й на пенсії нерідко про чарівного принца думають. А чоловіки, як не намагаються показати, що їм це байдуже, кожного разу при зустрічі поглядами з прекрасною особою, забувають ім’я й домашню адресу і мрійливо злітають у небеса. Так, визнають обидві сторони, було, є і буде. І це, здається, чудово.

Михайло Максимів, бердичівлянин: “Дорогі наші подруги! Хочу привітати вас із таким сонячним та весняним днем, бажаю, аби він ніс вам радість, щастя, любов та здоров’я. З 8-м Березня вітаю, щастя-радості бажаю, живіть у мирі багаті, щасливі, дітей зростайте, горя не знайте, веселі бувайте, торбу грошей майте і нас, мужчин ваших, не забувайте!”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0