Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Був би лише мотоцикл...

Time Додано: вівторок, 21 серп. 2007, 06:00 ( близько 11 року назад )

Був би лише мотоцикл...

У суботу невелике спортивне містечко розташувалося на Елінгу. Це 11 учасників мотокросу, охочих позмагатися в майстерності, готувалися до заїзду на честь святкування Дня народження міста. Багато для прокладення траси вже другий рік поспіль робить один з організаторів змагання Анатолій Гуцалюк. Цьогоріч заїзд відбувся також завдяки ініціативі досвідчених гонщиків Ігоря Бенедюка та Олега Шевчука. Серед двох спортсменів з Бердичева – новачок Паша Ковтонюк та Діма Антонов з 4-річним досвідом. Дмитро каже: щоб не було аварій на шляху, краще спробувати себе у таких змаганнях.

Дмитро Антонов, учасник змагань з мотокросу ( м. Бердичів): " Мета даного заходу - масове залучення молоді до цього виду спорту. Також є мета переманити як найбільше мотоциклістів зі шляхів загального користування на спеціально відведені гоночні траси".

Потужний рев мотоциклів сповістив про початок першого заїзду. Поступово утворилася атмосфера драйву та виплеску адреналіну. До фігур на сталевих двоколісних конях була прикута вся увага фанів цього виду спорту. Більша частина мотогонщиків – з Житомира. До Бердичева на свято завітала збірна команда області. Наші мотоциклісти вдячні їй за підтримку цієї ініціативи. Капітан житомирян – відомий майстер спорту з мотокросу Олег Ліпінський. Хоч прибув зі зламаною ногою, проте форми не втратив.

Олег Ліпінський, майстер спорту з мотокросу, капітан збірної команди області (м. Житомир): " Я після травми. Зараз у мене реабілітаційний період: місяць без тренеровок. Досвід допоміг приїхати першим навіть із травмою".

Який батько – такий син, каже народна мудрість. Дійсно, від тата не відстає 14-річний Нікіта, який вже має перший розряд з мотокросу. У хлопця є заповітна мрія: наздогнати батька. Починав з простого.

Нікіта Ліпінський, член збірної команди області (м. Житомир): " З мопеда. Як батько мені купив, такі і пішло. З кожним роком все більше. Вже 3 роки цим займаюся. Мотоцикл у мене стає ще потужнішим".

Що потрібно для занять мотокросом? Нікіта впевнений: такий тренер, як його батько, а також – сила, витримка, мужність та гідна поведінка. Ще один житомирянин Євген Трусов з самого початку показав кращий результат. Мотоспорт для нього – це стимул до життя.

Євген Трусов, майстер спорту з мотокросу, член збірної команди області (м. Житомир): " Це спорт і заняття для душі. Треба жити, щоб досягати. Мотоспорт дає смак до життя, загартовує характер".

Наші спортсмени досадують: учасників мотокросу з Бердичева мало. У хлопців є бажання, та не вистачає коштів. Кажуть:

найдешевший мотоцикл потребує як мінімум дві з половиною тисячі гривень. Не рахуючи самої участі у змаганнях та екіпіровки.

Дмитро Антонов, учасник змагань з мотокросу ( м. Бердичів): " Сама по собі техніка недешева. Не кожному виходить купити. Ми намагаємося підтримувати свої старі мотоцикли. Цього разу дехто не виїхав, оскільки немає в місті. Думаю: наступного року учасників буде більше. Це цікавий спорт. зміцнює здоров’я та загартовує".

Азарт глядачів викликав також і третій заїзд на мотоциклах з колясками. Спортсмени, злившись зі своїми залізними друзями, птахами злітали над трасою. По закінченню змагань судді, серед яких - колишні спортсмени-першорозрядники Микола Корнієць та Олександр Фєрт, підвели остаточні підсумки. Переможцями стали гості з обласної команди. У класі іномарок першим визнано Олега Ліпінського. У класі ЧЗ - Євгена Трусова. 22 вересня житомиряни запрошують наших спортсменів до себе на Всеукраїнські змагання.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0