Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Будинку по вулиці Лупова, №10 — 20 років!

Time Додано: вівторок, 29 лип. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

У великого будинку - велике свято. 20-річний ювілей 9-поверхівки по вулиці Лупова, 10 відзначили її мешканці. Липневого вечора люди зібралися на подвір’ї свого будинку, аби згадати добрим словом минуле. Кажуть, зовсім нове життя для них почалося три роки тому, з утворення об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

Будинку по вулиці Лупова, №10 — 20 років!

Станіслав Попель, колишній голова правління ОСББ "Теремок": "Коли ми прийняли будинок від ЖЕКу, треба було докласти багато зусиль і коштів. Як колишній голова правління скажу: мені в усьому допомагали члени правління. Ми перекрили дах, поставили тепловий лічильник. Все, що зробили, не можна розказати одним словом".

Світлана Попель, голова правління ОСББ "Теремок": "Зараз у нас вже онуки. Це свято таке, що не можу навіть все висловити: сльози на очах. Дуже багато в нас було радості. Разом ми переживали і горе. Я щаслива, що прожила 20 років поруч із такими чудовими людьми. Ми допомагали одне одному. Ми дуже чекали цього свята і готувалися до нього. Ось як утворилося в нас ОСББ "Теремок", то у нас стали найкращий будинок та найкращий двір у місті".

Мешканці пишаються: щорічно вони отримують грамоти з міськвиконкому за перші місця у місячниках благоустрою. На подвір’ї - зелене вбрання, облаштований дитячий майданчик, у під’їздах відчувається господарська рука.

У будинку проживає 142 сім’ї. Родина велика і дружна, так говорять про себе мешканці багатоповерхівки. Тут стільки людей, скільки днів у році. Представлені всі професії. У кожного мешканця - своя історія, а доля одна - вони живуть у цьому будинку.

Надія Ільченко, мешканка будинку № 10 по вулиці Лупова: "Ми дуже задоволені були, коли нам вручали ці ордери. Скільки було радості, що й не передати! Ми були тоді, 20 років тому, молоді. Все було дуже цікаво. Я заселилася із самого початку. Була одним з організаторів цього об’єднання. У нас помінялося 4 голови, а я - один бухгалтер при всіх них".

Майже 100 весіль відгуляли в будинку за 20 років. А це - нові сім’ї. Деякі заселилися сюди ще дітьми, зараз - самі батьки.

Юрій Хомич, мешканець будинку № 10 по вулиці Лупова: "Я заселився у 88 році. Мені тоді було 8 років. Багато часу проминуло з того дня. Було закінчення школи, коледжу, університету...

На даний час цей будинок досить красивий".

На свято прийшли представники міської влади. Вони вручили мешканцям будинку подарунок - прапор Бердичева.

Володимир Пономарчук, заступник Бердичівського міського голови: "Міська влада не може бути осторонь таких подій. Ми б хотіли, щоб у кожному будинку так дружно було, а в нас декілька таких об’єднань співвласників - 65 будинків, щоб так вони відзначали свої свята. Це добре для всіх мешканців міста. Це приклад того, як можна жити сьогодні, коли багато негараздів та проблем. Спільно: і міська влада, і мешканці - можуть багато зробити".

Разом із дорослими свята чекали і діти, які підготували маленький концерт.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0