Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:smile:
Time 01:10 - 20-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Брама була міцна, паркан високий, щільний, замок важкий...

Time Додано: вівторок, 08 лип. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

“Брама була міцна, паркан високий, щільний, замок важкий...” - класична літературна картинка ніби списана з предмету чвар співвласників приватного будинку 5-Б по вулиці МЮДа. Декілька років тому один із них встановив паркан на подвір’ї загального користування. Такі дії директора ТОВ “Контакт” інший співвласник будинку, Олександр Гриневич, вважає незаконними.

Брама була міцна, паркан високий, щільний, замок важкий...

Олександр Гриневич, співвласник будинку: “Моя квартира знаходиться в будинку № 5-Б. Це квартира 22. Інші співвласники будинку № 5 так само не можуть користуватися прибудинковою територією, яка знаходиться у спільному користуванні. Лише в цьому проблема. Мур був побудований 6 років тому. Я звертався до міськвиконкому, до архітектурного відділу, до відділу з нагляду за використанням землі прибудинкової території. Але ніякого рішення проблеми на сьогодні немає”.

На місце конфліктної забудови два роки тому виїздила депутатська комісія. Вона підтвердила: офіційного дозволу на зведення паркану не було.

Василь Толочко, секретар Бердичівської міськради: “Був прийнятий цілий ряд рекомендацій по відношенню до ТОВ “Контакт”. Перше — запропоновано забезпечити вільний доступ власника квартири № 22 житлового будинку № 5-Б по вулиці МЮДа на прилеглу земельну ділянку, тому що ця земля є у спільному користуванні. Це спільна сумісна власність. Друге питання — забезпечити під’їзд і засипати ями на території, а також — обмежити під’їзд великовантажного автотранспорту до товариства”.

На приписи комісії приватний підприємець ще й досі не зреагував. Подвір’ям загального користування продовжують їздити вантажівки, руйнуючи покриття. Олександр Гриневич впевнений: саме через них у його квартирі утворилися тріщини. На знак протесту шлях до паркану він перекрив автомобілем. З протилежного боку муру — своє життя. Огорожа попереджує: іншим мешканцям будинку туди — зась!

Власник “Контакту”, не дочекавшись приїзду знімальної групи, почепив замок на ворота і залишив поле бою. Згодом, мовляв, через зайнятість, пан Гончарук відмовився від коментарів.

Василь Толочко, секретар Бердичівської міськради: “Позивач Гриневич, який звернувся до нас із заявою, має право звернутися до суду, який, думаю, прийме рішення на його користь, тому що паркан було побудовано самовільно, і на земельній ділянці, яка знаходиться у спільній власності”.

Усі інші мешканці будинків 5 та 5-Б, незадоволені самочинством власника “Контакту”, з приїздом журналістів розбіглися.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0