Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Паління - попередня причина пожежі у будинку по вул. Шевченка
Chatbox Укроп Укропович
Коли мешканці будинків «б"ють в ...
Time 09:10 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Брама була міцна, паркан високий, щільний, замок важкий...

Time Додано: вівторок, 08 лип. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

“Брама була міцна, паркан високий, щільний, замок важкий...” - класична літературна картинка ніби списана з предмету чвар співвласників приватного будинку 5-Б по вулиці МЮДа. Декілька років тому один із них встановив паркан на подвір’ї загального користування. Такі дії директора ТОВ “Контакт” інший співвласник будинку, Олександр Гриневич, вважає незаконними.

Брама була міцна, паркан високий, щільний, замок важкий...

Олександр Гриневич, співвласник будинку: “Моя квартира знаходиться в будинку № 5-Б. Це квартира 22. Інші співвласники будинку № 5 так само не можуть користуватися прибудинковою територією, яка знаходиться у спільному користуванні. Лише в цьому проблема. Мур був побудований 6 років тому. Я звертався до міськвиконкому, до архітектурного відділу, до відділу з нагляду за використанням землі прибудинкової території. Але ніякого рішення проблеми на сьогодні немає”.

На місце конфліктної забудови два роки тому виїздила депутатська комісія. Вона підтвердила: офіційного дозволу на зведення паркану не було.

Василь Толочко, секретар Бердичівської міськради: “Був прийнятий цілий ряд рекомендацій по відношенню до ТОВ “Контакт”. Перше — запропоновано забезпечити вільний доступ власника квартири № 22 житлового будинку № 5-Б по вулиці МЮДа на прилеглу земельну ділянку, тому що ця земля є у спільному користуванні. Це спільна сумісна власність. Друге питання — забезпечити під’їзд і засипати ями на території, а також — обмежити під’їзд великовантажного автотранспорту до товариства”.

На приписи комісії приватний підприємець ще й досі не зреагував. Подвір’ям загального користування продовжують їздити вантажівки, руйнуючи покриття. Олександр Гриневич впевнений: саме через них у його квартирі утворилися тріщини. На знак протесту шлях до паркану він перекрив автомобілем. З протилежного боку муру — своє життя. Огорожа попереджує: іншим мешканцям будинку туди — зась!

Власник “Контакту”, не дочекавшись приїзду знімальної групи, почепив замок на ворота і залишив поле бою. Згодом, мовляв, через зайнятість, пан Гончарук відмовився від коментарів.

Василь Толочко, секретар Бердичівської міськради: “Позивач Гриневич, який звернувся до нас із заявою, має право звернутися до суду, який, думаю, прийме рішення на його користь, тому що паркан було побудовано самовільно, і на земельній ділянці, яка знаходиться у спільній власності”.

Усі інші мешканці будинків 5 та 5-Б, незадоволені самочинством власника “Контакту”, з приїздом журналістів розбіглися.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0