Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Боротьба за критий ринок продовжується

Time Додано: понеділок, 05 трав. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Бердичівська Асоціація приватних підприємців надіслала до міської влади листа із рядом вимог. Якщо та їх не виконає - підприємці обіцяють збирати підписи про оголошення дострокових виборів міського голови.

Боротьба за критий ринок продовжується

Критий ринок спільними зусиллями підприємства “Бердичівський кооперативний ринок” і міської ради почали зводити у 1989 році. Із 2003 року сторони не можуть визначити свої частки у будівництві: ні за допомогою перемовин, ні у суді. Перевірку понесених витрат проводило Бердичівське міськрайонне КРУ, потім проходив аудит, який визначив дві різні долі ринку. У 2005 році міська прокуратура на прохання ради, ініціювала звернення з позовом до господарського суду Житомирської області з вимогою виділи частку міста. Для визначення витрат залучили Київський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України. Суд постановив: Бердичівської міській раді належить 65, 2 % незавершеного об'єкту. Депутати вирішили, що частку разом із земельною ділянкою продадуть на аукціоні з збереженням профілю використання об'єкту, як ринку. Проте кооперативний ринок знову звернувся вже до Бердичівського міськрайонного суду з клопотанням заборонити продаж незавершеного будівництва і визначити його долю повторно.

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: “Нещодавно надійшло звернення від Асоціації приватних підприємців з рядом вимог. Подібні звернення є нічим іншим, як шантажем міської влади із спонуканням лобіюванням інтересів окремих підприємницьких структур, що кваліфікується в законодавстві України, як корупційні діяння”

Людмила Просянова, голова Бердичівської асоціації приватних підприємців: “Тут нема погроз, просто ми просимо, щоб підприємці, які торгують на цій території вже багато років, це єдине їхнє місце роботи. Вони вважали, що заслуговують після будівництва ринку отримати місця там, бо ринок будувався на їхні податки”.

Сергій Онофрійчук: “Вимога зрозуміла, але реально і гарантовано її ніхто не зможе втілити — ні новий власник, ні навіть керівництво ринку, якщо воно придбає об'єкт. Тому що, ПО “Бердичівський кооперативний ринок”є звичайною комерційною структурою зі своїм статутом і керівною ієрархією. І рішення останнім часом приймаються не керівництвом ринку, а можливо навіть не в Житомирі”.

Підприємці також вимагають дозволити їм торгувати під час будівництва ринку. Чи візьмуть на себе таку відповідальність забудовники — не відомо.

Людмила Просянова: “Ми просили добудувати господарським способом, а продавати на аукціоні. Тому що ринок не менш важливий для міста, ніж спортзал “Прогрес”.

У міському бюджеті коштів на будівництво критого ринку нема, - говорить заступник голови. Якщо завершуватиме об'єкт сам ринок, - доля міста зменшиться в декілька разів.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Ми вирішили продати з аукціону ринок, а кошти спрямувати на будівництво фільтрувальної станції. Хто не зацікавлений у продажу — хай усі зрозуміють для себе. Нам було дуже важко боротися у судах із комерційною структурою, якою є “Укрспоживспілка”. Проте ми виграли, значить, ми стоїмо на правильному шляху”.

Поки сторони вирішують, що робити із критим ринком — він поступово руйнується. Ще декілька років судових тяганин — і продавати буде нічого.

Автор: Юлія Крук

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0